Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamyślona

Pytanie do facetów

Polecane posty

Gość Zamyślona

Jak sprawdzacie czy kobiecie zależy? Czy jesteście to w stanie wyczytać z jej oczu? Np. Podczas seksu. Opiszcie jak to czujecie, jak to dzieje się u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
Przed chwilą, Gość Zamyślona napisał:

Jak sprawdzacie czy kobiecie zależy? Czy jesteście to w stanie wyczytać z jej oczu? Np. Podczas seksu. Opiszcie jak to czujecie, jak to dzieje się u Was.

 Myślisz że jak jej nie zależy na facecie, to da się wyruhcać? Chociaż ...  są i takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piki

Gdy zależy ,to poświęci coś swojego dla niego . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Kochliwy napisał:

 Myślisz że jak jej nie zależy na facecie, to da się wyruhcać? Chociaż ...  są i takie.

O tym samym pomyślałem. Świat schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedy zawodze a ona mi daje kolejne szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyslona
13 minut temu, Gość Kochliwy napisał:

 Myślisz że jak jej nie zależy na facecie, to da się wyruhcać? Chociaż ...  są i 

Są takie, robią to dla kasy bądź prestiżu, z wygody najczęściej. Stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On dojrzały
Przed chwilą, Gość Zamyslona napisał:

Są takie, robią to dla kasy bądź prestiżu, z wygody najczęściej. Stąd moje pytanie.

Pamiętam czasy że jak po pół roku  "zajrzałeś jej w majtki" to byłeś w siódmym niebie.. dzisiaj po dwóch godzinach znajomości masz rypanie.  Jak myślisz, dlaczego tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość On dojrzały napisał:

Pamiętam czasy że jak po pół roku  "zajrzałeś jej w majtki" to byłeś w siódmym niebie.. dzisiaj po dwóch godzinach znajomości masz rypanie.  Jak myślisz, dlaczego tak jest??

Miałeś takie przypadki , że po 2 godzinach dawały du...a 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyslona

Dobrze to teraz pytanie numer dwa. Czy facet jest w stanie rozszyfrować kobietę której nie pociąga np. podczas seksu... mój to zauważa,  ewidentnie nie jest mnie pewny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On dojrzały
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Miałeś takie przypadki , że po 2 godzinach dawały du...a 

 Bo to jedna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On dojrzały
Przed chwilą, Gość Zamyslona napisał:

Dobrze to teraz pytanie numer dwa. Czy facet jest w stanie rozszyfrować kobietę której nie pociąga np. podczas seksu... mój to zauważa,  ewidentnie nie jest mnie pewny. 

Oczywiście że w czasie ruch... da się wyczuć, tylko nie rozumiem dlaczego mu się oddajesz jak cię nie pociąga??? Dla sportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyslona
1 minutę temu, Gość On dojrzały napisał:

Oczywiście że w czasie ruch... da się wyczuć, tylko nie rozumiem dlaczego mu się oddajesz jak cię nie pociąga??? Dla sportu?

Tak dla urozmaicenia, bo jest bardziej doświadczony, tylko brak mi tej iskry. On to ewidentnie widzisz, staram sie udawać ale nke zawsze to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość On dojrzały napisał:

 Bo to jedna??

Nie rozumiem takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On dojrzały
Przed chwilą, Gość Zamyslona napisał:

Tak dla urozmaicenia, bo jest bardziej doświadczony, tylko brak mi tej iskry. On to ewidentnie widzisz, staram sie udawać ale nke zawsze to wychodzi.

Przez udawanie i taki-nijaki seks, sama sobie krzywdę robisz. Nie lepiej byłoby zakochać, zauroczyć się i iść na całość, tak żebyś pupą w prześcieradle dziurę zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak jest anal to jej zależy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyslona
11 minut temu, Gość On dojrzały napisał:

Przez udawanie i taki-nijaki seks, sama sobie krzywdę robisz. Nie lepiej byłoby zakochać, zauroczyć się i iść na całość, tak żebyś pupą w prześcieradle dziurę zrobiła?

Milosc w dzisiejszych czasach ? Proszę sobie że mnie nie żartować. 

W sumie to nawet chciałabym bym z nim być daje mi poczucie bezpieczeństwa i troski ale brak tego pożądania z oczu mnie zabija. Nie dam rady przeżyć tak życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

jak jest anal to jej zależy .

Lubisz też jak ciebie ładuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On dojrzały
2 minuty temu, Gość Zamyslona napisał:

Milosc w dzisiejszych czasach ? Proszę sobie że mnie nie żartować. 

W sumie to nawet chciałabym bym z nim być daje mi poczucie bezpieczeństwa i troski ale brak tego pożądania z oczu mnie zabija. Nie dam rady przeżyć tak życia. 

 Dlaczego nie miłość? Dlaczego w nią nie wierzysz? Odnoszę wrażenie że kiedyś ktoś cię bardzo skrzywdził? Dobrze myślę? Sama sobie odpowiadasz: "Nie dam rady przeżyć tak życia" No więc jak? Musisz coś zmienić w twoim rozumowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyslona
7 minut temu, Gość On dojrzały napisał:

 Dlaczego nie miłość? Dlaczego w nią nie wierzysz? Odnoszę wrażenie że kiedyś ktoś cię bardzo skrzywdził? Dobrze myślę? Sama sobie odpowiadasz: "Nie dam rady przeżyć tak życia" No więc jak? Musisz coś zmienić w twoim rozumowaniu.

Owszem skrzywdził, ale wybaczyłam.  Teraz związek tylko z rozsądku 😉 ten obecny mężczyzna o którym pisze, jest dużo starszy, po rozwodzie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kochliwy napisał:

 

Mam tak samo jak Zamyślona. Witaj w klubie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On dojrzały
1 minutę temu, Gość Zamyslona napisał:

Owszem skrzywdził, ale wybaczyłam.  Teraz związek tylko z rozsądku 😉 ten obecny mężczyzna o którym pisze, jest dużo starszy, po rozwodzie.  

 Szczerze? Nie chciałbym  uprawiać seksu z kobietą która udaje, nie angażuje się w pełni w niego, no ale to twoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×