Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tommy

Rozbicie rodziny

Polecane posty

Gość Tommy

Jestem tu pierwszy dzień wiec nie wiem co tu opisać i od czego zacząć , moje życie jest już prawie poukładane ( nigdy nie będzie ) ale jest naprawdę zaje . Po zdradzie przez ex ciężko było się pozbierać . Ślubu nie było dziecko jest . Kochana córeczka :) Wtedy miała z 9 m-cy jak dowiedziałem się ze mój kuzyn ( ojciec chrzestny ) sypia z moja ex.  I tak to się zaczęło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wgmgsmwgmwg

I dalej w tym jesteś??

 

Po cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommy

Nie :) znalazłem inna , wspaniała kobieta , zaakceptowała dziecko jak swoje , była mieszka z kuzynem i robią mi pod górkę w związku z dzieckiem , on jest bezpłodny a ona wciąż zazdrosna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
22 godziny temu, Gość Tommy napisał:

Nie 🙂 znalazłem inna , wspaniała kobieta , zaakceptowała dziecko jak swoje , była mieszka z kuzynem i robią mi pod górkę w związku z dzieckiem , on jest bezpłodny a ona wciąż zazdrosna 

Jak ma na imie ta wspaniala kobieta? mieszkacie razem z corka i z nia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a mówią że karmy nie ma a tu taka niespodzianka. No to ex w......a , nie dosyć że w rodzinie ma opinie kur,,,y to jeszcze nie ma co liczyć na dziecko z jej wielką miłoscią chyba że jego też zdradzi . Życie płata figle takie że telewizja i harlekimy nie nadążają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia

Tommy jak sytuacja wyglada, mieszkasz z corka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasa

Szkoda tej kobiety. Będzie miała ciężko. Jednakże to jej wybór. A jaki jest Twój? Jesteś teraz szczęśliwy z tą kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×