Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiak

On się nie odzywa

Polecane posty

Gość Kasiak

 w skrócie mój facet zaczął się ode mnie oddalac jakiś czas temu. Też zaczęło go u mnie denerwować dużo rzeczy , mówił nie miło , nie doceniał .Rozmawiałam, starałam się bardziej i nic to nie dało. Więc stwierdziłam że nie będę do niego pisać póki on się nie odezwie pierwszy, zajmę się sobą. I tak od wczoraj się do mnie nie odezwał i jak wczoraj zajęłam się sobą to teraz zaczynam wątpić czy on się do mnie odezwie. Jestem zła i trochę mi przykro. Chciałam dać mu pole do działania. No i ma mnie w dupie jak widać i zastanawiam się jak się zachować kiedy się odezwie ? A jak się zachować kiedy się spotkamy? Mam ochotę w coś kopnąć 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olal cie. Wszelkie działania w takiej sytuacji to akt desperacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak

Zauważyłam że mnie olał ,nie o to pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak

Jestem taka rozczarowana, jest mi tak przykro. I jestem wściekła. Byliśmy tak blisko, kocham go a on ma mnie w duoie. Nie mogę się z tym pogodzić i z tym że nie mogę nic zrobić z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

To tylko jeden dzień, jeszcze się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak

Liczyłam że dzisiaj się odezwie. Jest mi trudno. Czuję się jak ...ka. Pytam jak się zachować kiedy się odezwie ? 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może wejdź mu w dupe z wdzięczności że się odezwał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Self

Ja mialam tez taka sytuacje nie raz z moim teraz juz mężem i najlepiej zeby wziac go na " przeczekanie" nie dzwonic nie pisac. Wiem, ze to trudne, i czasem bierze sie tel do reki i odklada i mysli latają. Moze to potrwac kilka dni, a jak sie odezwie to udawać ze nie jestes zla! Chocbys byla najbardziej wk.... i powiedziec gdyby pytal ( nie wyskakiwac z tym pierwsza): nie dzwoniam bo nie chcialam ci przeszkadzac. Wtedy wie ze jak jest cisza to ma dzwonić on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak

Dzięki self. Skorzystam z tej rady. Zawsze posłuchać kogoś innego jest dobrze bo samemu się denerwuje bardzo i nie myślę jasno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×