Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Czy można przegapić Pierwsze ruchy dziecka?

Polecane posty

Gość Ola

Hej mamuśki, myślicie że można pomylić z czymś innym ruchy płodu? Jakie to jest uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo długo nie rozróżniałam, czy to jakieś ruchy jelit, które wyjątkowo pracują w ciąży, bo to na początku takie "bąbelki". Zajęło mi to kilka tygodni, żeby zacząć zauważać, że to ruchy tego małego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
3 minuty temu, Maszka napisał:

Ja bardzo długo nie rozróżniałam, czy to jakieś ruchy jelit, które wyjątkowo pracują w ciąży, bo to na początku takie "bąbelki". Zajęło mi to kilka tygodni, żeby zacząć zauważać, że to ruchy tego małego człowieka.

Co tzn bąbelki? Bąki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pierwszy raz poczułam kopniaka na wysokosci pępka z lewej strony. Raczej nie pomyliłabym tego z cxyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ola napisał:

Co tzn bąbelki? Bąki?

Nie, bardziej takie "motylki" 😄 trudno to wytłumaczyć, jak mi koleżanki mówiły to też nie mogłam skumać. Po prostu trzeba cierpliwości, zanim pojawią się takie wyraźne ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie... Wydaje mi się, ze nie idzie tego pomylić z czymś innym. Ja pamietam pierwsze ruchy były wieczorem jak leżałam na boku... Po prostu czuć, ze coś się rusza. Zresztą u mnie szybko było widać na brzuchu ruchy, bo miałam płaski brzuch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kopniaka na pewnio nieprzeoczysz ale wiem z własnego doświadczenia, że ja długo nie wiedziałam czy to ruchu czy gazy w jelitach, dopiero w 16 tygodniu ciąży poczułam uderzenie od środka i wiedziałam, że moje dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×