Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tulipanka

Schudnac do slubu (nie swojego ale zawsze) krakow i okolice catering

Polecane posty

Gość Tulipanka

Kochane! Siorka mi się żeni ❤️ w KOńcu! 😛 Będę jedną z durhen jak w amerykanskich filmach ❤️ tylko problem w tym, że jako druhna będę wyglądać jak wata cukrowa bo ...enki siostra zamówiła piękne (wszystkie mamy takie same kolory) tylko dziewczyny wygladaja jak milion dolarów a ja jak 10 złotych 😞 😞 😞  😄  mUSZE schudac a gotowac nie potrafie wiec dieta pudelkowa to jedyna co mnie ratuje. Kateringi gdzie dowożą w okolice krakowa poszukiwaneee - pliss dajcie namiary na jakiś dobry, opona na brzuchu mi mocno przeszkadza i muszę to zrzucić a jak mi ktos jedzenia nie podstawi pod nos to nic z tego nie będzie 😞 nie jestem leniwa! net przejrzany i duzo pozytywow jest o Optimal Fit ale oni nie dowożą chyba do mnie na wieś 😞 TAAAK jakby tego brakowalo mieszkam na za...ścianku i nawet nie wiem czy cos znajdę... helpuunnkuu!!1 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cassi

A pewna jesteś że nie dowożą? Brat sobie zamawiał ten catering (tylko on nie na schudnięcie tylko te sportowe sprawy) a też mieszakmy pod Krakowem, z tego co tam mówił, to do wielu miejsc pod kraków też dowozą. Glowa do gory, duzo ci do tego wesela zostalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczka

dowożą pod kraków, masz info na stronie gdzie jest bezplatnie a gdzie tam jakies drobne trzeba doplacic, do mnie do wieliczki nie bylo kwasow nigdy z dowozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia

mi dowoża na moją wioske 😜 od miesiąca jem dietke redukcyjna, 6kg  za mną 😄 oczywiscie do tego ćwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpriama

Ten catering jest baardzo wporządku. Można fajnie spersonalizować dietkę i nie czekać godzinami na dostawę bo od 3 miesięcy jeszcze ani razu nie było w tym temacie wtopy. A uwazam, ze to w cateringach najwazniejsze bo powiedzmy sobie szczerze, jak o 7 masz wyjsc do roboty a jedzenia nie ma to czekał nie będziesz i idziesz głodny i że tak powiem dzień bierze w łeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna
Dnia 23.11.2019 o 18:38, Gość Zpriama napisał:

Ten catering jest baardzo wporządku. Można fajnie spersonalizować dietkę i nie czekać godzinami na dostawę bo od 3 miesięcy jeszcze ani razu nie było w tym temacie wtopy. A uwazam, ze to w cateringach najwazniejsze bo powiedzmy sobie szczerze, jak o 7 masz wyjsc do roboty a jedzenia nie ma to czekał nie będziesz i idziesz głodny i że tak powiem dzień bierze w łeb. 

oo dzięki za info! musze się tym bardziej zainteresować po świętach i może do wakacji uda mi się wrócić do formy sprzed 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic się nie martw ja w przyszłym roku biorę ślub i też się odchudzam bo nie chce wyglądać jak Rafaello 😃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lela

Jesli chodzi o optimal fit to maja te zalete ze nie ma z nimi problemow zadnych ;ani z dowozami, ani z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmadzia
Dnia 11.12.2019 o 10:55, Gość Lela napisał:

Jesli chodzi o optimal fit to maja te zalete ze nie ma z nimi problemow zadnych ;ani z dowozami, ani z jedzeniem

a jak z porcjami? duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda
Dnia 21.12.2019 o 22:38, Gość xmadzia napisał:

a jak z porcjami? duże?

taak wystarczajace 😉 jeszcze mi sie nie zdarzyło odczuwać glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syreba
Dnia 4.01.2020 o 17:43, Gość jagoda napisał:

taak wystarczajace 😉 jeszcze mi sie nie zdarzyło odczuwać glodu

I bardzo apetyczne, nie że jakaś breja bezsmakowa tylko na prawde dobre jedzonko jak na dietetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Haha 😄 Ale kusicie 😉 A jak jest z dostawami w optimal fit? Możecie powiedziec w jakich godzinach dostarczają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
Dnia 8.01.2020 o 14:16, Gość Syreba napisał:

I bardzo apetyczne, nie że jakaś breja bezsmakowa tylko na prawde dobre jedzonko jak na dietetyczne

brzmi dobrze, może i ja się skuszę, w końcu Nowy Rok 😄 czas na zmiany 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×