Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Blondynki też grają

Polecane posty

Gość gość

Jak mnie wkurza ta zmanierowana typiara! Cały czas próbuje zdobyć popularność kosztem innych, nasmiewając się z innych youtuberów artystycznych, z Olsikowej, z Sami, a nawet z mega utalenowanego Elfika! W jednym z filmów powiedziała, że jej królik nie mógłby mieć takiego durnego imienia jak Elfik, a sama ma kanał, który nazywa się Blondynki też grają.... No w porównaniu z tą nazwą to mało co może się równać w kategorii kiepskości. Już jutro ukaże się jej filmik, w którym wylewa kolejne wiadro pomyj na Sami. Mam nadzieje, że odpuści ciężarnej Olsikowej... Do tego kiedyś "zasłynęła" bezlitosnym krytykowaniem prac swoich widzów - małych dzieci 13-letnich i mniej. Nie wspomnę o błędach ortograficznych, które robi i o tym, że cąły czas mówi o sobie "my". 

Gość Miss Sosnowca

Cóż mogę powiedzieć... Mnie też irytuje ta cała Kinga, Sami lubiłam oglądać do pewnego czasu... W końcu zorientowałam się, że stoi w miejscu i nie widać u niej progresu. Tu akurat przyznaję rację Kindze. Jej filmy są chyba skierowane do 10-latek, a ma 26 lat... Po tylu latach rysowania powinna być na innym poziomie niż jest teraz. Co nie zmienia faktu, że Kinga trochę za bardzo ją atakuje i na pewno będzie widać po Sami, że się tym przejmuje, bo pamiętam jak kiedyś na insta (kiedy Kinga z BTG oceniła jej książkę), pisała coś o tym, że się poddaje, że ma dość itp. 

Gość gość

Film juz jest. Na szczęscie oszczędziła Olsę, która jest przecież w ciąży. Moim zdaniem Kinga s.ra do własnego gniazda, bo zamiast trzymać się z koleżankami po fachu, opluwa ich pracę. Czy sie rozwijają, czy nie, osoby robiące podobna pracę powinny trzymać się razem. 

Gość Bam bam
6 minut temu, Gość gość napisał:

Film juz jest. Na szczęscie oszczędziła Olsę, która jest przecież w ciąży. Moim zdaniem Kinga s.ra do własnego gniazda, bo zamiast trzymać się z koleżankami po fachu, opluwa ich pracę. Czy sie rozwijają, czy nie, osoby robiące podobna pracę powinny trzymać się razem. 

Mam wrażenie, że ona uważa się za najlepszą. Za jakąś alfe i omege. Wystarczy obejrzeć jeden odcinek gdzie ocenia prace widzów i jeździ po nich bez opamiętania. 

Gość gość
34 minuty temu, Gość Bam bam napisał:

Mam wrażenie, że ona uważa się za najlepszą. Za jakąś alfe i omege. Wystarczy obejrzeć jeden odcinek gdzie ocenia prace widzów i jeździ po nich bez opamiętania. 

Ten odcinek jest szczególnie okropny, bo częśc tych prac należała do dzieci. A sama się wysłowić nie potrafi, mówi tak robotycznie, jakby czytała z promptera. I ten niby śmieszny montaż.

Gość Groch

Owszem rysuje ładnie, ale jest arogancka, nie budzi sympatii. I o co chodzi z tym jej "my"? Jacy "my"? Mało ją oglądam. 

Gość No właśnie tak patrzę
1 godzinę temu, Gość Groch napisał:

Owszem rysuje ładnie, ale jest arogancka, nie budzi sympatii. I o co chodzi z tym jej "my"? Jacy "my"? Mało ją oglądam. 

Niby kanał prowadzi ze swoim facetem, ale typ się pojawia raz. A ruski rok i to sekundę, żeby powiedzieć "coś śmiesznego" czy odegrać jakąś "zabawną" scenke. Z tego co ona twierdzi to on niby też rysuje, ale jakoś nigdy nie widziałam jego prac. To "my" mnie też strasznie irytuje, co innego gdyby Gość występował z nią w każdym filmie 😕

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować