Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soniacz

Kobiety które były w związku z MAMISYNKAMI! Opowiadajcie najlepsze historie

Polecane posty

Gość Gość
16 minut temu, Gość MatkaWariatka napisał:

Miałam podobną sytuację jak autorka komentarza wyżej. 

Byłam od 3 lat w całkiem okej związku. Nagle w pewną niedzielę przyjechała jego matka z ojcem, ubrani jak na rozdanie nagród w telewizji, bez zapowiedzi. Jego matka powiedziała że uważa że jestem nieodpowiednią dziewczyną dla jej Maciusia i dlatego Maciuś ze mną zrywa. 

Maciuś na początku był zszokowany, nie miał zamiaru ze mną zrywać, próbował ją uciszać. Po chwili rozmowy, jakieś 15 minut później Maciuś stwierdził że mama ma chyba rację. Wyszedł z nimi i nie wrócił, napisał że mam wysłać mu rzeczy kurierem. Zapakowałam więc jego ubrania w dwa kartony a na wierzch położyłam wszystkie jego kosmetyki otwarte 😜 potem opróżniłam lodówkę z jego jedzenia i w podobny sposób na ubraniach wylądowało masło, kurczak, słoik śledzi zakryty foliówką owiniętą recepturką (swoją drogą, domowe śledziki jego mamusi), kiełbasa i parę innych rzeczy 🙂

A, w chwili tej sytuacji mieliśmy po 26 lat 😄

 

Bardzo dobrze zrobiłaś. Mam nadzieję że Cię ułożyło ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość gość napisał:

gacie to gacie nie widzę tutaj przykładu mamisynka co najwyżej oszczędności ze strony starszego pokolenia, bo na pewne rzeczy nie ma sensu przepłacać przecież

Tylko ze ten synek i wnusie widelca z szuflady nie potrafia wziasc, babunia by ich cycem karmila i pampersy zmieniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×