Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O co chodzi

Facet dziś

Polecane posty

Gość O co chodzi

Zerwał ze mną smsem, wszystko by było w porządku bo spłynęło to po mnie jak po kaczce, już dawno mi na nim nie zależało i tylko mnie wybawil od siebie. Tylko jedno mnie zastanawia, po co, po tym smsie w którym zerwał, napisał drugi, że jestem taka super i wspaniała i  życzy mi wszystkiego najlepszego w życiu, nic na to nie odpisałam.Dla mnie to jest niepoważne, to jakby kopać leżącego.Po co te życzenia, dla kogoś kogo się zostawia?, Czy ktoś umie mi to logicznie wytłumaczyć? Dla mnie to jest szczyt hipokryzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość O co chodzi napisał:

Zerwał ze mną smsem, wszystko by było w porządku bo spłynęło to po mnie jak po kaczce, już dawno mi na nim nie zależało i tylko mnie wybawil od siebie. Tylko jedno mnie zastanawia, po co, po tym smsie w którym zerwał, napisał drugi, że jestem taka super i wspaniała i  życzy mi wszystkiego najlepszego w życiu, nic na to nie odpisałam.Dla mnie to jest niepoważne, to jakby kopać leżącego.Po co te życzenia, dla kogoś kogo się zostawia?, Czy ktoś umie mi to logicznie wytłumaczyć? Dla mnie to jest szczyt hipokryzji.

Idż spać bo do szkoły nie wstaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

Teraz tak mówisz a jutro będziesz ryczeć w poduszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co chodzi

Wstanę do szkoły, ja pytam się o coś innego. Nie wiem co o tym myśleć, dziwi mnie że ktoś może komuś pisac że uważa tą osobę za kogoś wyjątkowego i dobrego a przy tym zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość O co chodzi napisał:

Wstanę do szkoły, ja pytam się o coś innego. Nie wiem co o tym myśleć, dziwi mnie że ktoś może komuś pisac że uważa tą osobę za kogoś wyjątkowego i dobrego a przy tym zrywać.

A jakie to ma znaczenie skoro jak sama napisałaś ze ci na nim nie zależało.

Moze nadal jest zakochany, ale widział ze tobie nie zależy i się poddał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co chodzi
41 minut temu, Gość Gość napisał:

A jakie to ma znaczenie skoro jak sama napisałaś ze ci na nim nie zależało.

Moze nadal jest zakochany, ale widział ze tobie nie zależy i się poddał.

No tak, wątpię że jest nadal zakochany bo jednak to od niego wyszła inicjatywa z zerwaniem. Facet jakby był.zakochany nie zerwalby akurat w to nie wierzę, że zakochany facet zrywa, jeszcze życzył mi znalezienie dobrego mężczyznę, dla mnie to jest dziwne.Tu niby tak bardzo mu się podobam a tu chce żebym byla z innym.Nie jest tak do końca że mi nie zależało ale w którymś momencie zaczęło się psuć, właściwie ten sms w którym zrywa, sprawił że całkiem przestało mi na nim zależeć, dziwi mnie tylko forma tego zerwania, komplementowanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

napisał tak żeby Tobie ego trochę podpompować 🙂 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecki kupiec
3 godziny temu, Gość hac napisał:

Teraz tak mówisz a jutro będziesz ryczeć w poduszkę.

Bo ona tylko gra twardzielke, a gdy bolca nie dostanie z miesiąc to ją kùrwica będzie brała, baby bez ...a dostają zajoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunar
3 godziny temu, Gość O co chodzi napisał:

Wstanę do szkoły, ja pytam się o coś innego. Nie wiem co o tym myśleć, dziwi mnie że ktoś może komuś pisac że uważa tą osobę za kogoś wyjątkowego i dobrego a przy tym zrywać.

nie jesteś dla niego i cie olał, co nie znaczy że jesteś totalnym śmieciem, choć moge się mylić, ale nie znam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaro na balkonie
2 godziny temu, Gość O co chodzi napisał:

No tak, wątpię że jest nadal zakochany bo jednak to od niego wyszła inicjatywa z zerwaniem. Facet jakby był.zakochany nie zerwalby akurat w to nie wierzę, że zakochany facet zrywa, jeszcze życzył mi znalezienie dobrego mężczyznę, dla mnie to jest dziwne.Tu niby tak bardzo mu się podobam a tu chce żebym byla z innym.Nie jest tak do końca że mi nie zależało ale w którymś momencie zaczęło się psuć, właściwie ten sms w którym zrywa, sprawił że całkiem przestało mi na nim zależeć, dziwi mnie tylko forma tego zerwania, komplementowanie itd.

Czy dałaś mu duupy? Bo to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Już kręci lody włoskie z innymi. A Tobie tak napisał, żeby uspokoić swoje sumienie , że nie jest ostatnim huiem i rzuca taka wartościową dziewczynę i na 309 % ktoś Cię weźmie , ale on więcej do tego ani dłoni ani k..nie przyłoży. Taki tam glodny kawałek na odchodne. Akurat do niczego Ci to nie jest potrzebne , bo znasz swoją wartość i masz w domu lustro. Ale taka formułkę wyklepal i poszło. Nie przejmuj się. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Powodzenia . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co chodzi

Dziękuję za odpowiedzi. Nie skomentuje tego co mi napisano, szczególnie ten wpis: czy dałaś mu dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość grecki kupiec napisał:

Bo ona tylko gra twardzielke, a gdy bolca nie dostanie z miesiąc to ją kùrwica będzie brała, baby bez ...a dostają zajoba

ponad 3 lata z żadnym nie spałam i ŻYJĘ..jakoś nie dostałam ...ca, bo nie mam zamiaru się oddawać każdemu chętnemu jak chodzę z kimś do łóżka tylko z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie jak ochlonal to się kapnal że przegial i z grubej rury poleciał więc chciał zalagodzic sytuację i przed samym sobą się usprawiedliwić żeby trochę sumienie oczyścić. On to zrobił dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×