Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doblemama

Duża głowa 32 tydzień

Polecane posty

Gość Doblemama

Jestem w 32+2 tyg ciazy a glowa mojego synka ma wymiary na 35+.... reszta jest wymiarowa i odpowiada tygodniowi... obwod brzuszka itd... lekarka powiedziala ze wyklucza wady i wodoglowie wiec mam sie nie martwic i czekac na nastepne usg spokojnie, ale ja nie potrafie. Test pappa i usg genetyczne wszystko super, chlopczyk zdrowy i ciaza przebiegajaca prawidlowo ale ja jak to ja zaczelam sie wkrecac ze cos nie tak z moim dzieckiem. Glowka byla wieksza od poczatku, tzn pamietam ze z usg genetycznego ta glowa byla w gornych granicach tez ale terqz ta rozbierznosc 3 tyg mnie przerazila. Czy miala ktoras tak i dziecko zdrowe i wszystko ok? Ja jestem raczej propoporcjonalna, ale pochodze z rodziny gdzie faceci maja duza glowe, moj tato, dziadek... ojciec dziecka jest duzy ogolnie i ma duza glowe tez, ale proporcjonalna do reszty ciala bo ma 192 wzrostu i szerokie ramiona. Czy mam sie martwic czy to poprostu taka uroda dziecka? W tym tygodniu wodoglowie byloby widac juz chyba..., przynajmniej tak powiedziala mi lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugu27

Miałam taką samą sytuację

Nawet po porodzie robiliśmy małej USG

Na szczęście jest wszystko wporzadku 

Maleńka zdrowa 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 3 synów. U najstarszego glowa na koniec 42tc, brzuch 38. Zawsze wychodzila wieksza na usg. No miał dużą głowę,  wysokie czoło.  Teraz ms 7 lat i wszystko ok, nawet nie widać,  że ta głowa jakaś wieksza była. Poród trudny przez to. Najmlodszy syn podobną budowa i to samo z głową.  Też zdrowy  chłopak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej, u mnie teraz w 31 tc wyszło ze dzidziuś ma brzuszek troszkę mniejszy niż głową ale też wszystkie badania genetyczne i pappa wyszły dobrze, lekarka powiedziała: "nie wszystkie dzieciaka muszą się rodzic po 4 kg" płód oglądało 3 lekarzy i sama nie wiem skad to się bierze. Może taka uroda? W rodzinie mojej bratowej, siostra urodziła dwójkę zdrowych dzieci z troszkę dużymi glowami niż normalnie ale to po prostu geny i dzieci wyglądają normalnie i rozwijają się prawidłowo, po prostu takie geny ze strony ojca dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżesika

co zrobisz.Będzie miał łeb jak sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doblemama
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Hej, u mnie teraz w 31 tc wyszło ze dzidziuś ma brzuszek troszkę mniejszy niż głową ale też wszystkie badania genetyczne i pappa wyszły dobrze, lekarka powiedziała: "nie wszystkie dzieciaka muszą się rodzic po 4 kg" płód oglądało 3 lekarzy i sama nie wiem skad to się bierze. Może taka uroda? W rodzinie mojej bratowej, siostra urodziła dwójkę zdrowych dzieci z troszkę dużymi glowami niż normalnie ale to po prostu geny i dzieci wyglądają normalnie i rozwijają się prawidłowo, po prostu takie geny ze strony ojca dziecka. 

Ale troszke to ile to jest? Bo ja slyszalam ze jak rozbierznosci sa do 2 tyg to nie ma problemu a jak juz jest 3 i wiecej to juz co innego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Doblemama napisał:

Ale troszke to ile to jest? Bo ja slyszalam ze jak rozbierznosci sa do 2 tyg to nie ma problemu a jak juz jest 3 i wiecej to juz co innego... 

O tydzień mniejszy. Zaden lekarz nie znalazł nic co mogłoby być niepokojące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×