Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przeciwnicy PiS powinni brać 500+ i 13 emeryturę?

Polecane posty

Gość Gosc
11 minut temu, Gość Dertop napisał:

I dobrze że  na dzieci dają.I nie ja nie pobieram 500 plus.W końcu  normalna partia która  nie myśli tylko o sobie.

I właśnie o to mi chodzi, a milinerki są pazerne nawet kromki by nie dały potrzebującemu. Pozdrawiam

Wolą Schetynie dać i tym wszystkim kleptomaną razem ze sobą.

Ludzie, nie można być pazernym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dla Twoje wiadomości ja nie jestem biedny i ludziom nie żałuję bo są i tacy którzy ledwo żyją z braku chociażby grosza na dobry obiad. Prawda jest jedna że milionerzy są najbardziej pazerni!! Jak to się mówi każdy orze jak może. Powiedz dlaczego Ci którzy naprawdę nie mają chociażby z braku możliwości nie mają dostać. Pieniądz nie jest tylko dla tych którzy mają układy i dobrali się do koryta bo mają możliwość. Tyle w temacie 🙂

Tak się broń złodziejski aparatczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Kto ci kazał zostać socjologiem z dupy? To że Ty mało znasz nie znaczy że nie ma ludzi uczciwych. To że ty masz całe życie do czynienia z psychicznymi babami nie znaczy że większość taka jest.

Widać że niektórzy patrzą tunelowo. Ja nie pobieram 500plus a i tak im nie żałuję i wyjeżdżać nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Piaskun napisał:

 

Tak się broń złodziejski aparatczyku.

Heh widzę brak konstruktywnej rozmowy, powodzenia!!!

Nigdy nie wyciągaj z czyjegoś gardła kromki chleba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A Ty Piaskun mądrze piszesz, niestety ja mam wrażenie, że tych ludzi nic nie przekona. Do nich żadne logiczne argumenty nie przemówią. Jak pokazują sondaże, na PiS głosują ludzie prości, bez wykształcenia. Oni nie myślą ani przyszłościowo, ani logicznie, żadnych wniosków z niczego nie wyciągną. Pozdrawiam Cię i życzę spokoju bo pewnie tak jak ja masz niezłego wnerwa na tych bezmózgich głupków ale nic się już na to nie poradzi.. Hejka 🙂

Raczej wyniki nie rozczarowały mnie pozytywnie . Niczego się nie spodziewam po demokracji jako ustroju w kraju pełnym roszczeniowych ...ów
 Cóż ja tu tylko potrzebuję jeszcze rok, może półtora, na jednym stanowisku dla CV, do tego czasu raczej granic nie zamkną. 

Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Heh widzę brak konstruktywnej rozmowy, powodzenia!!!

Nigdy nie wyciągaj z czyjegoś gardła kromki chleba!!!

Racjonalność twojej logiki wpychania łap w cudze kieszenie i obrażania tych którym się to nie podoba nie zasługuje na nic innego.
Dobranoc aparatczyku. Niech ci się uścisk ręki prezesa na preferowanym przez niego miejscu przyśni.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Raczej wyniki nie rozczarowały mnie pozytywnie . Niczego się nie spodziewam po demokracji jako ustroju w kraju pełnym roszczeniowych ...ów
 Cóż ja tu tylko potrzebuję jeszcze rok, może półtora, na jednym stanowisku dla CV, do tego czasu raczej granic nie zamkną. 

Również pozdrawiam.

Stany stoją dla Ciebie otworem w oczekiwaniu na specjaliste. Nie zamkną, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Racjonalność twojej logiki wpychania łap w cudze kieszenie i obrażania tych którym się to nie podoba nie zasługuje na nic innego.
Dobranoc aparatczyku. Niech ci się uścisk ręki prezesa na preferowanym przez niego miejscu przyśni.
 

A skąd ty wiesz jakie miejsca preferuje prezes? Znasz go osobiście czy to jedynie projekcja twoich fantazji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Piaskun napisał:

Racjonalność twojej logiki wpychania łap w cudze kieszenie i obrażania tych którym się to nie podoba nie zasługuje na nic innego.
Dobranoc aparatczyku. Niech ci się uścisk ręki prezesa na preferowanym przez niego miejscu przyśni.
 

Akurat twoje zdanie jest najmniej ważne. tobie niech się przyśni walizka dolarów i ty sam na bezludnej wyspie. Dobranoc i nie wyrywaj nikomu jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A skąd ty wiesz jakie miejsca preferuje prezes? Znasz go osobiście czy to jedynie projekcja twoich fantazji? 

Pewnie bywał tam często jak kota nie było 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie bywał tam często jak kota nie było 😄

Zabawne jak łatwo w probie przygadania komuś przyznajesz, ze wódz pod którym służysz, to pedał i zoofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Piaskun napisał:

Racjonalność twojej logiki wpychania łap w cudze kieszenie i obrażania tych którym się to nie podoba nie zasługuje na nic innego.
Dobranoc aparatczyku. Niech ci się uścisk ręki prezesa na preferowanym przez niego miejscu przyśni.
 

no proszę jaki antysystemowiec, zobacz a Kukiz czy Korwin je tam wpychają, i jeden i drugi karmi się z budżetu wypełnionego po brzeżek ludzką krwawicą 🙂  nie którzy to albo naiwni albo brak wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×