Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Natalia

Drukarnia cyfrowa

Polecane posty

Gość Natalia

Witam, 
Szukam dobrej, sprawdzonej drukarni cyfrowej , która zajmuje się etykietami samoprzylepnymi. Ktoś jest coś w stanie doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Ja mogę doradzić Estilab, działają ekspresowo , a projekty wykonują w dobrej jakości na życzenie klienta w różnych wzorach i formatach. Zaczęłam korzystać i juz raczej nie przestanę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinasz

Też korzystam z Estilabu od niedawna i szczerze polecam, mega konkurencyjne ceny, jakość usługi 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Też korzystałam ostatnio z uslug Estilabu. Szybko i konkretnie, w korzystnej cenie i naprawdę ładnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Najlepsza drukarnia która wykonala mi zlecenie to estilab. Nie dosc ze szybko, to tanio. Jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

Mam wiele ciekawych drukarń z którymi współpracowałam, jednak jak dotąd bezkonkurencyjna jest a3extra. Bardzo fajne projekty, wieloletnie doświadczenie i co ważne atrakcyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mróz

Moi znajomi doradzili mi Estilab i faktycznie świetna drukarnia cyfrowa, już z żadnej innej nie będę korzystać Szybko, konkretnie w dobrej cenie. Pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Korzystałam kilka razy z a3extra i rzeczywiście są rewelacyjni. Bardzo dobra jakość, niewygórowane ceny i szybka realizacja zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

u mnie też najlepiej sprawdził sie estilab 😉 ogolnie drukarnia ofertuje duzy zakres etykiet, wiem ze mozna zlecic nawet takie na słoiki,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka
Dnia 25.11.2019 o 12:53, Gość Jolka napisał:

Korzystałam kilka razy z a3extra i rzeczywiście są rewelacyjni. Bardzo dobra jakość, niewygórowane ceny i szybka realizacja zamówień.

Też cenię sobie a3extra.pl gdzie drukuję już od zeszłego roku. Ostatnio robiłam u nich koszulki z haftem komputerowym i jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert

Ostatnio zgłosiłem drukarni Estilab druk etykiet, jestem w szoku jak szybko działają 😄 Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Świetnej jakości druki wykonują w a3extra.pl . Zamawiamy tam już ponad rok i nie da się ukryć, ze działają genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie od dawna sprawdza się wrocławska drukarnia cyfrowa AQRAT.  Jest mega solidna, profesjonalna i mogą się pochwalić super jakością druku. Posiadają własne studio graficzne, dlatego można liczyć na profesjonalne przygotowanie rzeczy  do druku. Zamówienia realizują migiem no i mają rozsądne ceny. Pod każdym względem mi pasują, także sprawdźcie ich sobie, na pewno też wam się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wole ulotkę. Wizytówka często minie gdzieś gubi. A na targach super jak są jakieś fajne torby do których można wrzucać Consie kupi wszystkie ulotki informację itp. Potem przychodzę do domu wyrzucam wszystko na łóżko i sprawdzam co mam zaznajamiam się z treściami i szukam na Internecie jak mnie zaciekawi ulotka.

Jesli szukacie firmy, w której możecie zamówić akcesoria do sklepu online, polecam kontakt z nimi:

http://www.emgraf.pl/tasmy-z-nadrukiem.html

Mają dobre ceny na przykład na tasmy z nadrukiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam natomiast Fingerprint.

https://www.fingerprint.pl/

Na tej stronie jest kontakt. 

Drukarnia na bardzo wysokim poziomie, chyba jako jedyna z jaką mieliśmy kontakt w trakcie wydruku przeróżnych elementów weselnych wykonała swoją część profesjonalnie. Plakat prezentował się świetnie, tekst i grafika bez jakiegokolwiek rozmycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×