Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościówa

Mój były dzwinie się zachowuje

Polecane posty

Gość Gościówa

Ogólnie to mam taki problem, nie problem trudno to nazwać. Mniejsza z tym, chodzi o to, że nie rozmawiam z byłym od 2,5 roku, nie mamy żadnego kontaktu, nic totalnie. Jedyne co mamy wspólne

to kilku znajomych, ale to nie jest ważne. W każdym razie zawsze było tak, że mijając się nie zwracaliśmy zbytniej na siebie uwagi, żadnego cześć, jedyne co to chcieliśmy się chyba uniknąć.

A w ostatnim czasie ze swoim kolegą zaczął mnie obrażać, a miesiąc później cały czas się na mnie gapił w autobusie(tak jechaliśmy tym samym autobusem i akurat musiał stanąć za mną),

a później wylądowaliśmy w tym samym sklepie i cały czas mnie obserwował. Nie mam pojęcia o co mu chodzi, chciałabym z nim to wyjaśnić, jaki typie masz problem, ale nie mam jak.

W sensie teoretycznie jest, ale on się nie będzie chciał ze mną spotkać, boje się też, że mnie zwyzywa albo coś, a napisać nie mogę do niego na szczęście. Proszę o doradzenie w tej sytuacji, co

zrobić, co miałabym mu powiedzieć?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale jak Obrazal i w jakich okolicznościach? Pewnie prostak. 15 letni w dodatku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale jak Obrazal i w jakich okolicznościach? Pewnie prostak. 15 letni w dodatku. 

Wybacz, ale nie. Ma on 17 lat zaraz będzie mieć 18. A jeśli chodzi o obrażanie chodzi mi o wyzywanie, wypowiadanie

brzydkich słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gościówa napisał:

Wybacz, ale nie. Ma on 17 lat zaraz będzie mieć 18. A jeśli chodzi o obrażanie chodzi mi o wyzywanie, wypowiadanie

brzydkich słów

I co chcesz się spotkać i go przeprosić, poprosić o jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden normalny facet tak sie nie zachowuje,nawet jeśli nie wyszło to nie powód by tak traktować, zwłaszcza kogoś kogo się kochało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
10 godzin temu, @elemizs@ napisał:

Żaden normalny facet tak sie nie zachowuje,nawet jeśli nie wyszło to nie powód by tak traktować, zwłaszcza kogoś kogo się kochało.

Tak to prawda dlatego chce sobie z nim to wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

I co chcesz się spotkać i go przeprosić, poprosić o jeszcze?

Jeśli masz pisać głupoty to zostaw sobie ten komentarz dla siebie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×