Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliwka

Czuję się niepotrzebna

Polecane posty

Gość Oliwka

Witam, wiem, że może wydać się to egoistyczne, ale czuję się niepotrzebna. Jestem osobą wyjątkowo wrażliwą, bardzo się wszystkim przejmuję. Od jakiegoś roku mam regularnie doły, raz jest lepiej, raz gorzej. Kocham moją rodzinę, jednak oni nigdy nie okazywali mi czułości, kiedyś często brakowało mi tego, chciałam, żeby ktoś mnie przytulił, powiedział, że mnie kocha, jednak teraz już od nich tego nie wymagam, przyzwyczaiłam się do tego jak jest. Mam wspaniałą przyjaciółkę, ale ona od jakiegoś czasu ma chłopaka, więc nie jestem już dla niej taka potrzebna jak byłam kiedyś. Jestem spokojna, nie lubię imprez, nie jestem brzydka, ale też chyba nie jestem wystarczająco pewna siebie, bo nie przyciągam ludzi. Zbliża się studniówka, na którą na te chwilę idę sama. Od uczucia samotności próbuje uciekać, dużo się uczę w związku ze zbliżającą się maturą, w wolnym czasie oglądam filmy, ale nie zastępuje mi to czasu spędzonego z drugą osobą. Czy to normalne, że tak się czuję? Powinnam to przeczekać, czy coś z tym zrobić? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na studniówkę można iść z koleżanką. Z kimkolwiek o ile zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka

Moja jedyna przyjaciółka idzie z chłopakiem, więc będzie tam ze mną, a nie mam koleżanki, którą mogłabym zabrać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

 Do studniówki jeszcze sporo czasu, rozejrzyj się na pewno znajdzie się fajny młody człowiek, który pozna się na twojej mądrości życiowej, no i zaimponują mu twoje wdzięki 😉 Głowa do góry, piersi do przodu ... i powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany

Najgorsze co możesz zrobić to zamknąć się w czterech ścianach. W domu nikogo nie poznasz, a tu nagle strzeli 30 lat i ockniesz się z ręką w nocniku. Musisz się przemóc i wyjść do ludzi.  Jesteś młoda w kwiecie wieku, na pewno ktoś się Tobą zainteresuje, musisz tylko dać szczęściu szanse. Ale ceń się.:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Ja nie byłem na studniowce kupiłem sobie za to dwie gry. 

Spadaj trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Ja nie byłem na studniowce kupiłem sobie za to dwie gry. 

no ale jak się nie pokłóciliście to dlaczego nie wymieniacie się już filmikami? 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Leżaczek napisał:

4 minuty temu, Gość gość napisał: no ale jak się nie pokłóciliście to dlaczego nie wymieniacie się już filmikami? 😞 X 😕   8 minut temu, Gość gość napisał: Spadaj trollu X ale to prawda 👌😙

Wydaje ci się że jesteś śmieszny? Jesteś żałosnym trollem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka

Dziękuję za odpowiedzi, wezmę się w garść i nie będę siedzieć bezczynnie :classic_tongue::classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Ja się mogę przejść na studniówkę 😆 Swoją mam za rok, więc się wprawię.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 14.10.2019 o 22:17, Gość Oliwka napisał:

Dziękuję za odpowiedzi, wezmę się w garść i nie będę siedzieć bezczynnie :classic_tongue::classic_tongue:

Chodziłem kiedyś co roku na studniówki. Partnerowałem samotnym koleżankom moich koleżanek. Zawsze znalazła się jakaś dziewczyna, która nie miała chłopaka i szukała partnera na studniówkę. Przychodziłem wtedy z pomocą. Fajne to były czasy. Szkoda, że nie mam już tych 20-23 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteś wrażliwa, ale to nie wada. Jeżeli problemem jest brak faceta na studniowke to pogadaj z przyjaciółka, może jej facet ma kolege normalnego, ktory w ten wieczór pobawi się z Tobą. Jeżeli nie chcesz to idź sama, nie ma przecież obowiązku iść z partnerem. Na codzień nie szukaj na siłę czułości. Zdasz maturę, na pewno pójdziesz na studia, ktoś Cię zauważy. Jesteś młoda, masz czas na związki. Chłód w domu często wynika z wychowania. Może Twoim rodZicom też nikt nie okazywał czułości i teraz oni nie umieją, co nie znaczy że nie kochają. Ja też bylam wychowana dość chłodno, do dziś średnio sobie radzę w relacjach bliskosci z osobami obcymi szczególnie. Sama za to tule swoje dzieci podwojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×