Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Potrafilybyscie usunąć dziecko jakby wyszło że ma wadę genetyczna? Ja chyba nie. Kurcze, to zabójstwo.

Polecane posty

Gość gosc

Żeby zabić trzeba się urodzić, w metryce jest data urodzenia a nie poczęcia, i byłam w takiej sytuacji (bez szczegółów) i usunełabym ciąże z chorobą każdy kolejny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem. Nie umiem się wczuć w taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak, nie uważam, że aborcja to zabójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli36

oczywiście,że tak...na cholerę mi warzywo?...ja nie chcę w ogóle dzieci...bez oprów bym usunęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Usunęłabym chore polskie prawo, może kościół każe robić testy ciążowe na granicy żeby kobiety czasami na zabieg nie pojechały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Absolutnie bym usunęła. Jeśli po porodzie bym sie dopiero dowiedziała to nie zostawiłabym w szpitalu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Moje własne dziecko zlikwidować? 

Twój dałn mi koło doopy lata a własnego bym nie chciała. Tak ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziecka bym nie usunęła, ale zapłodnioną komórkę tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A nasze "prawo" i kościół to w pierwszej kolejności bym usunęła. Najważniejsze, że sobie wolności sumienia i decyzji nigdy nie pozwolę "usunąć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Raczej tak, chociaż nie byłam w takiej sytuacji i mam nadzieję że nigdy nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Usunelabym, nie chcialabym widziec jak moje dziecko sie meczy a nie "zyje i cieszy sie zyciem". Nie chcialabym tez obciazac swoich dzieci, calej rodziny,  siebie. Jesli mialabym wybor to bym usunela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja uważam że wszystkie ułomki powinny być usuwane, słóżba zdrowia traci mnóstwo kasy na beznadziejne przypadki które i tak nie mają przyszłości. Po co to? Cały fejsbuk zajeb.any kalekami których stan nigdy w życiu się nie polepszy na tyle by mogły samodzielnie funkcjonować. Strata pieniędzy które mógłby pomóc ludziom którzy zachowali na coś co jest wyleczalne ale np lek kosztuje pierdyliard monet. Dla mnie to parodia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość ... napisał:

Usunelabym, nie chcialabym widziec jak moje dziecko sie meczy a nie "zyje i cieszy sie zyciem". Nie chcialabym tez obciazac swoich dzieci, calej rodziny,  siebie. Jesli mialabym wybor to bym usunela. 

Taki dałn cieszy się życiem. Szczerzy szczerbatą mordę przez większą część życia, nie ważne że jest głupszy od mikrofalówki i tak są rodzice którzy kochają takie ludzkie aberacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×