Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika90

Skąpy okres

Polecane posty

Gość Monika90

Dziewczyny ja wiem ze juz może schizuje ale może któraś z was tak miała. Biorę tabletki od roku zawsze co do minuty, uważam na inne czynniki leki. Okresy wcześniej miałam 5 dni od maja 3 dni, no i właśnie miałam dostać wczoraj w ciągu dnia dosłownie 2 krople, zauważyłam w nocy przy wizycie ze jest taka typowa krew okresowa. Myślę super zaczyna się ale moja radość trwała do koło 15 kiedy przy podcieraniu już nawet nic nie ma. Dodam ze mężowi nie pozwalam kończyć w srodku. A od pt miałam dosyć silny stres, jednak wczoraj wszystko się ułożyło. Zrobiłam dzi koło 18 test - negatywny. Miała z was któraś tak? Takie krótkie bardzo? Pobolewa mnie brzuch ale nadal jakąś pojedyncza brązowa krew. Pomocy bo zwariuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Witaj bierzesz tabletki antykoncepcyjne, a nie pozwalasz mężowi kończyć w srodku to trochę bez sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika90

Tak wiem ze taki jest cel tabletek ale ja mam ogromny lek przef kolejna ciąża, mam 2 dzieci i naprawdę już nie chce więcej stąd te moje obawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

 Jak bierzesz tabletki nie musisz się martwić tylko cieszyć się seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika90

Boże jak ja bym tak chciała. Ja ciągle się tylko nakręcam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Luzik ja też biorę. I mąż zawsze kończy w srodku. Także nie ma co się stresować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika90

A miałas może takie krótkie okresy? Naprawdę nie spoznilam się chodź 5 min z tabletka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja mam normalny, zaczyna się też skapym krwawienie ale puzniej się rozkręca. W którym dniu dostajesz krwawienia w czasie przerwy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika90

W 5 dniu, a terqz no w 6 w sumie. Ja już sama nie wiem co myśleć na ten temat. Ale pocieszam się ze test negatywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×