Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zaslepiony facet! 😲 😮

Polecane posty

Gość Gość

Mówi mi że mam cudowny charakter taki o jakim zawsze marzył podczas gdy jestem mega hetera wciąż mu jadę i go wykorzystuje oraz upokarzam, potrafię go uderzyć itd 

Mówi mi że jestem jego ideałem podczas gdy jestem gruba i brzydka jak kupa

🤔 

Jesteśmy razem ponad rok. A on wciąż jak w amoku na to wychodzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mówi mi że mam cudowny charakter taki o jakim zawsze marzył podczas gdy jestem mega hetera wciąż mu jadę i go wykorzystuje oraz upokarzam, potrafię go uderzyć itd 

Mówi mi że jestem jego ideałem podczas gdy jestem gruba i brzydka jak kupa

🤔 

Jesteśmy razem ponad rok. A on wciąż jak w amoku na to wychodzi. 

 

Psychiczne sadomaso, lubi być psem mającym swoją panią dominę. Ty jesteś akobieca a on amęski, zboczeńcy dla zboczeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Psychiczne sadomaso, lubi być psem mającym swoją panią dominę. Ty jesteś akobieca a on amęski, zboczeńcy dla zboczeńców.

Możliwe. Ale nie uważam się za zboczenca. Nie jestem taka bo zre jak świnia ale mam chorobę metaboliczna wrodzona ,ty prosty wiesniaku. Tobie też życzę cukrzycy tarczycy itp to zobaczysz jak się fajnie z tym żyje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Możliwe. Ale nie uważam się za zboczenca. Nie jestem taka bo zre jak świnia ale mam chorobę metaboliczna wrodzona ,ty prosty wiesniaku. Tobie też życzę cukrzycy tarczycy itp to zobaczysz jak się fajnie z tym żyje. 

Nie o grubości rzecz a o twoim upokarzaniu go, biciu i  wykorzystywaniu.

Takie życzenia jakie składasz powyżej, nawet na forum, są niebezpieczne, mogą rykoszetem do ciebie wrócić przynosząc inne choroby, nie rób tego więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Możliwe. Ale nie uważam się za zboczenca. Nie jestem taka bo zre jak świnia ale mam chorobę metaboliczna wrodzona ,ty prosty wiesniaku. Tobie też życzę cukrzycy tarczycy itp to zobaczysz jak się fajnie z tym żyje. 

O co ci babo chodzi? Zadałas pytanie to ludzie ci odpowiadają. Myślałaś że będą cie pocieszać? Ludzie są jednak dziwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

O co ci babo chodzi? Zadałas pytanie to ludzie ci odpowiadają. Myślałaś że będą cie pocieszać? Ludzie są jednak dziwni.

Zgadzam się a niektóre kobiety są tak puste wyrachowane i podle,że brak słów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Mówi mi że mam cudowny charakter taki o jakim zawsze marzył podczas gdy jestem mega hetera wciąż mu jadę i go wykorzystuje oraz upokarzam, potrafię go uderzyć itd 

Mówi mi że jestem jego ideałem podczas gdy jestem gruba i brzydka jak kupa

🤔 

Jesteśmy razem ponad rok. A on wciąż jak w amoku na to wychodzi. 

 

Przyznaj się czym go faszerujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakochanie trwa przeciętnie dwa lata. Poczekaj jeszcze rok i zacznie widzieć cie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie o grubości rzecz a o twoim upokarzaniu go, biciu i  wykorzystywaniu.

Takie życzenia jakie składasz powyżej, nawet na forum, są niebezpieczne, mogą rykoszetem do ciebie wrócić przynosząc inne choroby, nie rób tego więcej. 

Acha. Rozumiem. Staram się. Próbuję się zmienić. Żal mi go. Chcę żeby mu było dobrze. Czy ze mną czy beze mnie. ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Przyznaj się czym go faszerujesz?

Niczym. Też dla mnie to dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zgadzam się a niektóre kobiety są tak puste wyrachowane i podle,że brak słów 

I bardzo dobrze! Myśleliście, że będziecie nami pole orać do końca świata? Rolę się odwróciły bo historia bywa przewrotna, źryjcie to czego wasi pradziadowie nawarzyli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zakochanie trwa przeciętnie dwa lata. Poczekaj jeszcze rok i zacznie widzieć cie normalnie.

Poczekam. Też jestem ciekawa na e się zmieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

I bardzo dobrze! Myśleliście, że będziecie nami pole orać do końca świata? Rolę się odwróciły bo historia bywa przewrotna, źryjcie to czego wasi pradziadowie nawarzyli. 

*naważyli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I bardzo dobrze! Myśleliście, że będziecie nami pole orać do końca świata? Rolę się odwróciły bo historia bywa przewrotna, źryjcie to czego wasi pradziadowie nawarzyli. 

Brawo. 💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na kobiety za to takie traktowanie typu obrażanie bicie itd zawsze działa, świata poza takim chamem nie widzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest taka książka Dlaczego mężczyźni wolą złozy. Teza w Twoim przypadku jest potwierdzona. U mnie jest podobnie, chociaż nie mam nadwagi, nawet jestem obiektywnie ładna, nie biję ani nie upokarzam męża, ale mam paskudny, zawziety charakter a on wiecznie zakochany i to nie dwa lata a już dużo więcej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba
21 minut temu, Gość Gość napisał:

I bardzo dobrze! Myśleliście, że będziecie nami pole orać do końca świata? Rolę się odwróciły bo historia bywa przewrotna, źryjcie to czego wasi pradziadowie nawarzyli. 

Jestescie wredne dla calego swiata nie tylko dla facetow,mowie o wrednych prostaczkach, a nawet jest odlam wredny dla calego swiata oprocz swojego samca, wtedy jestescie podniecone wizja slubu czy cholera wie czego i chciecie stlamsic innych, ego wam sie podwaja i swirujecie, jest odlam bez faceta wiecznie zrzedliwe te to by pogryzly innych:) i co normalne jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licytacjateza
39 minut temu, Gość gość napisał:

Jest taka książka Dlaczego mężczyźni wolą złozy. Teza w Twoim przypadku jest potwierdzona. U mnie jest podobnie, chociaż nie mam nadwagi, nawet jestem obiektywnie ładna, nie biję ani nie upokarzam męża, ale mam paskudny, zawziety charakter a on wiecznie zakochany i to nie dwa lata a już dużo więcej 🙂

A ja mam dobry charakter i zakochany ponad 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licytacjateza
29 minut temu, Gość Baba napisał:

Jestescie wredne dla calego swiata nie tylko dla facetow,mowie o wrednych prostaczkach, a nawet jest odlam wredny dla calego swiata oprocz swojego samca, wtedy jestescie podniecone wizja slubu czy cholera wie czego i chciecie stlamsic innych, ego wam sie podwaja i swirujecie, jest odlam bez faceta wiecznie zrzedliwe te to by pogryzly innych:) i co normalne jestescie?

A jaka jestes dla ludzi ktorych mijasz w zyciu ? Dla pracownikow kasjerki kolezanki? Matki? Itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licytacjateza
45 minut temu, Gość gość napisał:

Jest taka książka Dlaczego mężczyźni wolą złozy. Teza w Twoim przypadku jest potwierdzona. U mnie jest podobnie, chociaż nie mam nadwagi, nawet jestem obiektywnie ładna, nie biję ani nie upokarzam męża, ale mam paskudny, zawziety charakter a on wiecznie zakochany i to nie dwa lata a już dużo więcej 🙂

A jaka jestes dla ludzi ktorych mijasz w zyciu? Dla pracownikow kasjerki kolezanki?Matki? itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem podla dla wszystkich prócz kasjerek i sprzataczek bo je szanuje za to że mają chvjowa i ciezka prace. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mówi mi że mam cudowny charakter taki o jakim zawsze marzył podczas gdy jestem mega hetera wciąż mu jadę i go wykorzystuje oraz upokarzam, potrafię go uderzyć itd.

Co za patologia 😕 Jeśli bijesz i jesteś toksyczna to nie powinnaś być w związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem podla dla wszystkich prócz kasjerek i sprzataczek bo je szanuje za to że mają chvjowa i ciezka prace. 

Dostaniesz to samo reptiliano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość nice napisał:

Co za patologia 😕 Jeśli bijesz i jesteś toksyczna to nie powinnaś być w związku. 

Wiem. Setki razy powtarzałam mu ze się do związku nie nadaje i ma wypierdzielac z mojego zycia, wyrzucalam go, katowakam itd. Nie, on nie odejdzie i koniec. L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×