Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do panów, którzy lubią damskie stopy

Polecane posty

Gość gość

Poznałam pewnego faceta jakiś czas temu. Problem w tym, że chyba kręcą go stopy bo wspominał o tym, że chciałby mi zrobić ich masaż itd.  Natomiast ja, o ile ogólnie atrakcyjna i mu się spodobałam, to jeszcze nie widział moich stóp. Które nie sa idealne bo o ile małe i zadbane, to mam lekkie halluksy i drugi palec prawie tak długi jak paluch. Nigdy nie lubiłam swoich stóp, więc matwie się jak na nie zareaguje.

A wy skreślilibyście dziewczynę, jeśli lubilibyście stopy, a jej nie byłyby idealne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

A co to są stopy idealne? Jak mają wyglądać. Moja szaleje jak w trakcie popychania spody ociera o moje lekko szorstkie policzki. A ja też uwielbiam to jej otwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No wydawało mi się zawsze, że idealne to z idealnie równymi palcami, natomiast ja takich nie mam. Może nie sa jakieś tragicznie krzywe, ale tak jak pisałam nie są też doskonałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest "ładne" co jest ładne tylko co się komu podoba. Nie przekonasz się póki nie przełamiesz oporów, zaufaj mu i pozwól wypieścić. W najgorszym razie da Ci spokój zanim jeszcze zaangażujesz się emocjonalnie. Na marginesie fetysz damskich stóp jest chyba najpowszechniejszym wśród mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochankaDaniellsa

Też mam taki problem. 

Wiem, że Kochanek ma fetysz stóp. Ja nawet lubiłabym jak je pięści. W sumie od tego zaczął się nasz romans. Na imprezie położyłam na krześle obolałe po tańcach nogi, on mi je zaczął masować, do dziś, po 2 latach pamiętam te dreszcze. 

Ale wracając do stóp.... dbam o nie jak mogę, ale tez mam halluks, przez to też problem z długością drugiego palca 🤦‍♀️ To tego od wszystkich butów robią mi się odciski na wierzchu palców 🤦‍♀️ 

A on lubi brać moje palce do ust, pomiziać moje stopy pod stołem, czasami prosi mnie o ich zdjęcie... a mnie to stresuje.... 

Ciekawa jestem opinii panów, którzy mają taki fetysz🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.10.2019 o 12:20, Gość gość napisał:

drugi palec prawie tak długi jak paluch.

U mnie jest dłuższy, i co teraz? Ujëbać nogi sobie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Koorva robicie tragedię z niczego. Ludzie mają poważniejsze problemy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Koorva robicie tragedię z niczego. Ludzie mają poważniejsze problemy w życiu.

Za robotę by się wzięli, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A grzyba na piętach masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×