Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Rude dziecko nie po rudych rodzicach?

Polecane posty

Gość gosc

Moja koleżanka ma dziecko, które jest rude, myślałam, że z wiekiem się zmieni ten kolor, ale jednak nie. Piszę o tym dlatego że ani koleżanka ani jej mąż nie są z rudych rodzin. Ja bym na miejscu ojca wykonała test DNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

aja na miejscu tej kolezanki przestała zadawać się z ...ą/ką. Do szkoły pod górkę było? Przecież to jest omawiane na lekcji biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ha ha ha. O genach nie slyszalas? My z mezem jestesmy szatynami a nasz syn jasniutenkim blondynkiem. Mamy proste wlosy a jemu leciutko sie kreca. 😄

Kobieto wez nie rob sobie wstydu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moja babcia i dziadek kruczo czarne włosy, ciemna oprawa oczu, ciemna skóra jak cyganie. Dziadek do śmierci miał czarne włosy (babcia nie bo ona od 40 jakieś trwałe, farby i inne szajsy)

A ich dzieci.... moja mama ruda, blada piegowata, jej starszy brat jaśniutki niebieskooki blondyn, blady jak papier, młodszy brat rudy miedziany ale ciemna karnacja i niebieskie oczy - to jest dopiero mix! 

O dziwo rodzice moich dziadków nie byli tacy czarni i co najlepsze moja babcia ma siostrę bliźniaczkę blondynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie koleżanki jak autorka to skarb 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jessica Alba i jej mąż mają południowy typ urody a druga córka ich jest ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika

Odczep się tępoto od tych ludzi i zwróć pieniądze podatników wydane na twoją edukację, bo zostały zmarnowane. W mojej rodzinie jest taki przypadek - wszyscy mamy czarne włosy, kuzyn ożenił się z dziewczyną również brunetką (po ojcu), natomiast matka tej dziewczyny była w młodości ruda, później jej włosy zrobiły się brązowe. Ich dziecko również urodziło się rude. I co? I oczywiście jakieś tępe dewoty wzięły ich na języki, a skończyło się tak, że jakaś krowa pokroju autorki poinformowała 7-letnie DZIECKO, że jej tata nie jest jej prawdziwym tatą. Kuźwa, dziecko skończyło u psychologa, a babsztyl się oczywiście wyparł. Co za zyebani ludzie łażą po świecie. 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja teściowa jest ruda i jedno z jej dzieci także. Tymczasem żadne z pięciorga wnuków nie ma rudych włosów. Ale jakby miało, w niczym by mi to nie przeszkadzało, uważam że rude dziewczynki są prześliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dokładnie

Ja bym nie mogła mieć rudego dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×