Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Krwiak w ciąży

Polecane posty

Gość Monika

Dziewczyny obecnie jestem w 9 tyg ciąży dwa tygodnie temu lekarz na USG wykrył krwiaka . Przepisał mi luteinę i witaminę c . Czy któraś z was miała podobna sytuację i wszystko skończyło się dobrze ? Bardzo się martwię. Jak narazie ciaza rozwija się prawidłowo serduszko bije . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bee

Ja miałam taką sytuację. W 9 tygodniu ciąży dowiedziałam się o niej i o tym, że obok zarodka jest krwiak sporo większy od niego. Dostałam luteine, magnez i nakaz leżenia i oszczędzania się przez 2 tygodnie. Po tym czasie krwiak się wchłonął i już było ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Ja miałam krwiaka, leżałam, nie przemęczałam się, krwiak się wchłonął. Dziecko ma trochę problemów, ale nie przez to. Dbaj o siebie, żadnego dźwigania, sprzątania, dużo leżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja boje się że on będzie chciał się wydostać i pociągnie za sobą dzidzie. Jakie mieliście objawy krwiaka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Wyluzuj, masz odpoczywać, a nie się stresować. Wyłącz kompa, weź do ręki książkę i połóż się do wyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka

Byłam w 8tyg ciąży jak zaczęłam rano krwawic i bolał mnie brzuch. 

Pojechałam do szpitala po drodze zegnajac się z moją dzidzia, myśląc że poroniłam. 

Dojechałam do szpitala, okazało się, że pękł mi krwiak którego lekarz prowadzący wcześniej nie zauważył. 

Dostałam luteine i nakaz leżenia min. 2tyg.

Lezalam ponad mc, krwiak się wchlonal, dziś mój syn ma 6mc 🙂

Glowa do góry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie martw się! Miałam krwiaka w 7 - 8 tygodniu ciąży dostałam l4 i kazano odpoczywać i wiesz co!? W 9 tygodniu nie było go widać na usg, wchłonął się 🙂 dlatego wiem, że u Ciebie również będzie pozytywnie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Mam nadzieję że tak będzie ale znam przypadki że krwiak doprowadził do poronienia lub do porodu przedwczesnego... A tego nie przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×