Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna

Do kobiet

Polecane posty

Gość Gość
16 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Nie sprostałby wymaganiom takiej wymagającej "babci" 😁

 Faktycznie, taką 45+ to najczęściej można już kochać bez obaw o skutki uboczne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Cóż mogę powiedzieć. 

W dziwnym środowisku i dziwnymi ludźmi musisz się otaczać, skoro masz takie traumatyczne przeżycia 😌Pracuje z takimi "Babciami" i wierz mi, nawet nie popatrzyłyby na Ciebie😉

 

Trauma że można bez obaw? Ciekawe, mnie się wydawało że wtedy oboje są na zupełnym luzie, no ale co ja tam wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bez przesady. Kobieta po 40 roku życia to kobieta w wieku średnim.  Do babci jej daleko. W sumie do młódki też.  Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Po czterdziestce jesteśmy już nie takie młode,  ale do starszej pani jeszcze nam trochę brakuje. Nie wiem natomiast co dojrzała kobieta widzi w układzie z młodym mężczyzną.  Czego jej w życiu brakuje. Ostrego rzniecia, młodego ciała do popieszczenia, bo mąż już zapewne niemłody czy po prostu desperacko próbuje udowodnić sobie, że jeszcze jest w miarę atrakcyjna i może 🤷‍♀️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Bez przesady. Kobieta po 40 roku życia to kobieta w wieku średnim.  Do babci jej daleko. W sumie do młódki też.  Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Po czterdziestce jesteśmy już nie takie młode,  ale do starszej pani jeszcze nam trochę brakuje. Nie wiem natomiast co dojrzała kobieta widzi w układzie z młodym mężczyzną.  Czego jej w życiu brakuje. Ostrego rzniecia, młodego ciała do popieszczenia, bo mąż już zapewne niemłody czy po prostu desperacko próbuje udowodnić sobie, że jeszcze jest w miarę atrakcyjna i może 🤷‍♀️

 

 Zgadzam się z tobą. Była mowa o kobiecie 45+ nie po40. Babcia było w cudzysłowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey

Skoro spodobała się młodzikowi to musi być niezła chyba.Oboje dają sobie równo przyjemność .. czy lata różnicy mają znaczenie.. niech się cieszą sobą.. młody facet też jest interesujący.. wszystko zależy jak się dogadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjal
Dnia 15.10.2019 o 22:25, Gość Czarna napisał:

Dojrzała 45 lat młody 28

Jak to jest mieć dużo młodszego kochanka??

Realny taki układ?? Można się dogadać??

Opowiadajcie

Czasem i z babki po 50'ce moze byc niezla szprycha 🙂

Odpowiadajac: wiek nie ma znaczenia, to on ona albo oboje moga pyc problemem (pytanie sie losowych ludzi na necie to plusik przy: "ona")...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Magda bez loginu napisał:

Nie sprostałby wymaganiom takiej wymagającej "babci" 😁

Najlepsza odpowiedź w tym wątku 🙂

Nie wielu ma świadomość że kobieta nieco "dojrzalsza" przez swoje doświadczenie doskonale wie czego chce, i nie mówmy tu o desperacji czy udowadnianiu sobie czegokolwiek. Czasy się zmieniają a wszyscy chcemy żyć 🙂 tak po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Dajjal napisał:

Czasem i z babki po 50'ce moze byc niezla szprycha 🙂

Odpowiadajac: wiek nie ma znaczenia, to on ona albo oboje moga pyc problemem (pytanie sie losowych ludzi na necie to plusik przy: "ona")...

Sprecyzuj moga być problemem.W jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×