Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mam problem z wstawaniem rano do pracy

Polecane posty

Gość Gość

Są jakieś sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wcześniej się kladz a rano nastaw zegarek na pół godziny przed konieczną pobudka żeby mieć chwilę na wstanie z łóżka. W wolny dzień też wstawaj, ewentualnie jak masz weekend to jeden dzień pospij dłużej, ale generalnie pobudki powinny być zbliżone każdego dnia żeby organizm się przyzwyczail. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma. Ja od szkoły podstawowej mam ten problem do dziś. Dzisiaj minęło wiele lat, pracuję i nie ciągle mam koszmar wstawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Wcześniej się kladz a rano nastaw zegarek na pół godziny przed konieczną pobudka żeby mieć chwilę na wstanie z łóżka. W wolny dzień też wstawaj, ewentualnie jak masz weekend to jeden dzień pospij dłużej, ale generalnie pobudki powinny być zbliżone każdego dnia żeby organizm się przyzwyczail. 

Zgadzam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam prace zmianowa i też drugie zmiany wiec mogę zapomnieć o wczesnym chodzeniu spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rada

Sprawdz tarczycę. Ja od zawsze miałam problem ze wstawaniem, ale to co się zaczęło 3 lata temu to koszmar. Gdy budzik dzwonił, czulam się jak w spiączce, kompletnie niezdolna do wstania. Bywalo i tak ze w ogole nie slyszalam budzika. Niedlugo potem wyszla mi niedoczynnosc tarczycy. Od ponad roku biorę leki i na początku odczulam znaczną poprawę. Teraz zauwazylam ze znow mam wielki problem ze wstawaniem, ale byc moze to po prostu jesien, przemęczenie itp. W kazdym razie polecam zbadać TSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×