Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aaaaaaa

Jaki telefon kupić?

Polecane posty

Gość Aaaaaaa

Poradźcie mi kochani.  Potrzebuje zmienić telefon.  Interesuje mnie duża pamięć i duży wyświetlacz.  Cena do 1000 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

myślę że warto poszukać czegoś w media expert.  Ostatnio kupowałam samsunga i jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEP

Polecam iPhone i tylko iPhone! W tym budżecie nowy to tylko SE ale naprawdę warto. To jedyny telefon który Ci nie zamuli jak każdy Android po roku użytkowania! Jak się zdecydujesz na niego to nie będziesz już mógł/mogła używać nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też ma XIAOMI REDMI 4X i jestem bardzo zadowolona. Polecam też ze względu na to, ze jest trochę mniejszy niż inne modele i idealnie mieści się w kobiecej ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkyNet

Jak telefon to warto zwrócić uwagę na Apple iPhone 11 Pro, ale również Samsunga ponieważ też bardzo rozwinął swoje najnowsze propozycje. Szczególnie w przypadku Galaxy. Dlatego podczas poszukiwań odpowiedniego modelu dla siebie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu www.skynet.pl/category/samsung-smartfony gdzie znajdziesz ich szeroki wybór i postaramy się jednocześnie zapewnić darmową dostawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×