Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama antosia

Moje dziecko

Polecane posty

Gość mama antosia

Witam. Moje dziecko ma aktualnie 225 miesięcy, jaka spacerowke zimową polecacie dla niego? Pozdrawiamy wraz z Antosiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ile to tygodni? Bo to chyba w tygodniach się liczy! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama antosia
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ile to tygodni? Bo to chyba w tygodniach się liczy! 😂

antosiek ma 982 tygodni... wiec wozek taki zeby mogl juz siadac samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oj dziecko dziecko , idź odrób lekcje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

citroen c5 bedzie dobry , czyba ze wolisz rózowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Świetnie Cię rozumiem 😉 ale wiedz też, że matki przyzwyczajają się do określania wieku dziecka w tygodniach, a potem miesiącach, bo właśnie tak robią to lekarze. Kiedy nie miałam własnych dzieci zawsze pytałam ciężarnych, który to miesiąc. Jak sama zaszłam w ciążę to dopiero zrozumiałam, jak bardzo liczą się tutaj tygodnie 😉 Pamiętam, że poszłam do logopedy z synkiem stosunkowo wcześnie i wpisano mu na karcie wiek 27 miesięcy. Dla mnie były to 2 lata, dla nich nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Świetnie Cię rozumiem 😉 ale wiedz też, że matki przyzwyczajają się do określania wieku dziecka w tygodniach, a potem miesiącach, bo właśnie tak robią to lekarze. Kiedy nie miałam własnych dzieci zawsze pytałam ciężarnych, który to miesiąc. Jak sama zaszłam w ciążę to dopiero zrozumiałam, jak bardzo liczą się tutaj tygodnie 😉 Pamiętam, że poszłam do logopedy z synkiem stosunkowo wcześnie i wpisano mu na karcie wiek 27 miesięcy. Dla mnie były to 2 lata, dla nich nie.

nieprawda, ostatnio mnie pyta neurolog ile syn ma .. no to mówie 1,5roku.. Po chwili neurolog policzył sam - ma 20 miesięcy. Tygodnie dzieci przestałam liczyć około 3miesiaca tylko u tak małych dzieci jest róznica czy dziecko ma 1,5roku bo ma 16miesiecy, czy ma 1,5roku bo ma 20miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

nieprawda, ostatnio mnie pyta neurolog ile syn ma .. no to mówie 1,5roku.. Po chwili neurolog policzył sam - ma 20 miesięcy. Tygodnie dzieci przestałam liczyć około 3miesiaca tylko u tak małych dzieci jest róznica czy dziecko ma 1,5roku bo ma 16miesiecy, czy ma 1,5roku bo ma 20miesiecy

Wut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

nieprawda, ostatnio mnie pyta neurolog ile syn ma .. no to mówie 1,5roku.. Po chwili neurolog policzył sam - ma 20 miesięcy. Tygodnie dzieci przestałam liczyć około 3miesiaca tylko u tak małych dzieci jest róznica czy dziecko ma 1,5roku bo ma 16miesiecy, czy ma 1,5roku bo ma 20miesiecy

Eeee... No przecież napisałaś dokładnie to samo, co ja wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×