Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kojot

Problem z dziewczyną

Polecane posty

Gość Kojot

Witam. 

Mam pewien problem którego sam nie rozumiem,  byłem 3 miesiące z związku z dziewczyną,  były lepsze i gorsze chwilę ale wg mnie było super. 

Początek wyglądał jak z bajki, dużo uczucia,  miłości, wszystkiego, lecz po miesiącu bycia razem moja dziewczyna nie chciała się już całować ze mną poza drobnymi buziakami,  byłem jej bardziej obojętny i czułem się nie ważny, więc pytałem ciągle o co chodzi, zawsze to samo, że było okej i sie czepiam. Powiedziała że ma problem z wyrażanie uczuć. Ostatnio zerwalismy, jako argumenty podała że nie jest chyba gotowa, chce się bawić,  nie chce mnie dalej krzywdzic tym że na nic nie mogę liczyć, chociaż na początku było dużo inaczej.. Każda próba rozmowy o tym kończyła się tym samym, stwierdzeniem że wszystko jest ok a ja szukam problemu..  Twierdzi że dalej mnie kocha ale nie chce ze mną być żeby mnie nie krzywdzic, że ona sama nie wie czego chce. 

Postanowiłem zerwać trochę kontakt i odpocząć,  żeby też sobie wszystko przemyślała, i tu najlepsze, ona nie chciała zrywać kontaktu i dalej pisać codziennie na fb jakby nigdy nic. 

Wie ktoś o co tu chodzi? Ja już się gubię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie wali ci z japy, ciągnie ci się ślina i yebie z rozpora. A na odległość na fb ona tego nie musi ani wachac, ani oglądać, proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to są twoje spojrzenia i odczucia, a nie wiadomo co mysli i czuje dziewczyna ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie nie jest tobą zauroczona, obawia się że ty za to bardzo, że możesz za wiele oczekiwać i uczciwie to powiedziała, że nie jest gotowa.

Lepiej sobie daruj dalsze nadzieje, nie trać tu czasu i poszukaj innej pani, która będzie tobą bardziej zainteresowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byc moze ona miala ochote cie rzucic wczesniej i to pretekst, ale powiem jedno - skoro juz raz Cie zostawila nie pakuj  sie w to bedziesz w pozycji tego ktory potrzebuje a ona bedzie wyzej, daj spokoj, moze ona chce tez zebys troche zabiegal, sa rozni ludzie, w kazdym razie ja bym to potraktowal jako kosz i dal spokoj

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uftydyt

Nie pasujesz jej  i tyle, a trzyma Cię z zapasie jak ktoś wyżej napisał, jak się bedzie nudzić to popisze, a jak znajdzie lepsze zajecie to pojdziesz  w odstawkę i tak w kółko,. Ona się bedzie Toba bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×