Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Roszczenia za gnebienie za posjadanie zdjec tzw nieletnich

Polecane posty

Gość gosc

Ja w związku z tym, ze byłem gnębiony przez policje i sąd za to że posiadałem z 8lat temu zdjęcia tzw nieletnich, które umieściłem 2 razy na forum nerwica.com z powodu, że byłem tam gnębiony przez moderacje i osoby z nimi zrzeszone(przeważnie kobiety) okolo 2 lata, za to że opisywałem swoje problemy polegające na tym, że czuje sie gorzej traktowany jako mężczyzna, przez to zamieściłem rozebrane zdjęcia tzw nieletnich na tym forum.
 Moje pytania są takie, jak jestem określony w policji czy w sądzie - że chory, pedfil, nieśmiały mający problemy z kobietami seksualne? Chciałbym wiedzieć bo jeśli diagnoza jest nie trafna to oczywiście jest to krzywdzące, tym bardziej, że doznałem postępowania sądu przez wiele lat, które napewno w jakimś stopniu zgwałciło mi życie.
 Chciałbym też wyjaśnień, dlaczego doznałem tyle cierpień ze strony sądu i policji w zaistniałej sprawie, bo oczywiście to nie samo postępowanie sądu przez wiele lat polegające na przesłuchiwaniach, ale wiele innych rzeczy też, np robienie chorego psychicznie z człowieka, zmuszenie do tzw leczenia, odebranie komputerów, telefonu na wiele lat, internetu, umieszczenie w Centrum Zdrowia bez poinformowania że jest to wiezienie, ponieważ nie można stamtąd wyjść, życie wśród gróźb, że moge mieć odebrane prawo jazdy, dokuczliwości np kasacja pieniędzy z konta telefonu.
 Moim zdaniem jest to oczywiście za dużo, wiem jaką jestem osobą, osobą bardzo wrażliwą, porządną, osobą z ideami doskonałego świata w którym nikt nikomu nic nie kradnie, nikt nikogo nie krzywdzi, dlatego wiem, że zostałem bardzo skrzywdzony, a posiadanie zdjęć nagich ludzi w młodym wieku - nie dostałem do tej pory wyjaśnienia jakiej dokonałem krzywdy. Wiem, że pokazywanie czyjegoś wizerunku może być krzywdzące, szczególnie w charkterze seksualnym, ale nie było w tych zdjęciach elementu ośmieszenia kogoś, oraz w istniejącej rzeczywistości, gdzie kobiety masowo dawkują stwierdzenie mężczyznom, że ci myślą o jednym, co jest napastliwością na seksualność czy wolność seksualną, to takie zdjęcia są niczym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×