Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk Hull

Umawia się z byłym u siebie w domu

Polecane posty

Gość Patryk Hull

Witam, mam problem który dotyczy mojej partnerki, jesteśmy od roku lecz jest to związek na odległość, widzimy się co tydzień i jest to bardzo udana relacja. Mianowicie kilka miesięcy temu przyznała się że umówiła się u siebie w domu ze swoim byłym facetem z którym już nie jest od jakiegoś roku. Jak powiedziała umówili się na spotkanie tylko żeby pogadać, z tego co wiem on przyniósł dwie butelki wina do niej i sobie pogadali i tyle. Oczywiście dowiedziałem się tego po fakcie. Z tego co teraz wiem to oni czasami piszą do siebie, ona chyba bardzo go lubi i mówi mi że to tylko jej dobry znajomy. Miałem dostęp do jej korespondencji z nim, wynikało z niej że ona już po tym spotkaniu dwa trzy razy zapraszała go ponownie na spotkanie, z jej inicjatywy. Ostatnio zaprosiła go tydzień temu, do drugiego spotkania jeszcze nie doszło ale jest bardzo blisko że tak powiem. Do tego ona zawsze chce się z nim spotkać w piątek kiedy jest sama w domu bo jej córka jest wtedy ze swoim ojcem. Ja jej powiedziałem że wiem o wszystkim, ona cały czas tylko mówi że to tylko dobry znajomy i nie robi nic złego. Czy to jest według was normalne że  ona chce spotkać się z byłym i do tego nic mi nie mówi i próbuje to ukryć przedemną ? Nie jestem chorobliwie zazdrosny ale to nie jest chyba normalne co ona robi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek00

Oczywiście, że nie jest to normalne.

Polecam założyć jakiś podsłuch jeśli nie wierzysz swojej kobiecie.Wtedy będzie wszystko jasne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×