Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myślałem, że we wspólnotach przykościelnych są same brzydkie dziewczyny ale chyba większość dziewczyn bez makijażu jest brzydkich

Polecane posty

Gość gość

Ale te dziewczyny w grupach katolickich na co dzień chodzą bez makijażu. Jednak jak znalazłem niektóre z tych dziewczyn na facebooku, to byłem w szoku, bo te brzydactwa wyglądały na facebooku całkiem ładnie, jak normalne dziewczyny (które na co dzień chodzą w makijażu)...

Ale wnioski z tego płynące są przerażające, bo wygląda na to, że tylko z 5% dziewczyn jest ładnych samych z siebie bez makijażu a reszta jest ładna tylko w makijażu a po umyciu wyglądają jak kobyły lub shreki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne że ładniejsze równa się podrasowane, doinwestowane. A we wspolnotach kościelnych są bazyle, bo wiadomo, ważniejsza dusza niż ciało. Regułą jest też to, że wszyscy w miarę jako tako wyglądający faceci są zajęci. Reszta to naprawdę wizualne i charakterologiczne przegrywy.

Ale najgorsze pasztety widzialam na zdjęciach koleżanki z pierwszego roku w zakonie. Jak Bóg miły, nie była ona królewna, zwykła z ryja, dość mocno zapasiona laska, do tego ostrzyzona po chooyu i ubrana w te zakonne szmaty. Ale przy swoich "kumpelach" wygladala jak miss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Ale najgorsze pasztety widzialam na zdjęciach koleżanki z pierwszego roku w zakonie. Jak Bóg miły, nie była ona królewna, zwykła z ryja, dość mocno zapasiona laska, do tego ostrzyzona po chooyu i ubrana w te zakonne szmaty. Ale przy swoich "kumpelach" wygladala jak miss...

😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Gdybyś spotkał na ulicy te wszystkie filmowe gwiazdeczki bez tapety, to byś ich w ogóle nie zauważył, no to sobie teraz wyobraź przeciętniary i pasztety bez tapety... Latałbyś za zakonnicami jak pies bo u nich przynajmniej widać jak wyglądają naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa
2 godziny temu, Onkosfera napisał:

To normalne że ładniejsze równa się podrasowane, doinwestowane. A we wspolnotach kościelnych są bazyle, bo wiadomo, ważniejsza dusza niż ciało. Regułą jest też to, że wszyscy w miarę jako tako wyglądający faceci są zajęci. Reszta to naprawdę wizualne i charakterologiczne przegrywy.

Ale najgorsze pasztety widzialam na zdjęciach koleżanki z pierwszego roku w zakonie. Jak Bóg miły, nie była ona królewna, zwykła z ryja, dość mocno zapasiona laska, do tego ostrzyzona po chooyu i ubrana w te zakonne szmaty. Ale przy swoich "kumpelach" wygladala jak miss...

Ty bez tapety, w ich ciuchach i uczesaniu dopiero byś była bazylem! Nie czuj się taka lepsza i wyjątkowa bo każda tak myśli jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Taaa napisał:

Ty bez tapety, w ich ciuchach i uczesaniu dopiero byś była bazylem! Nie czuj się taka lepsza i wyjątkowa bo każda tak myśli jak ty

Łoboze, to chyba oczywiste, że jestem bazylem, obojętnie w jakich ciuchach i włosach. Ale czuję się lepsza. Bo nie byłam w zakonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
17 minut temu, Gość Macho napisał:

Gdybyś spotkał na ulicy te wszystkie filmowe gwiazdeczki bez tapety, to byś ich w ogóle nie zauważył, no to sobie teraz wyobraź przeciętniary i pasztety bez tapety... Latałbyś za zakonnicami jak pies bo u nich przynajmniej widać jak wyglądają naprawdę

byłam niedawno na nocnym czuwaniu w Cieszynie ,kościół Marii Magdaleny ,była tam młoda dziewczyna nowicjuszka przed ślubowaniem co prawda w ubraniu zakonnym już ale jeszcze bez nakrycia głowy ,jedynie włosy miała już ścięte za ucho .Śliczna dziewczyna ,delikatna ,czarne włosy ,oliwkowa cera duże brązowe oczy ,nie zepsuta makijażem ,naturalna bardzo ładna ,taka trochę Selena Gomez,bardzo młoda ,świetna figura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Parassolka napisał:

byłam niedawno na nocnym czuwaniu w Cieszynie ,kościół Marii Magdaleny ,była tam młoda dziewczyna nowicjuszka przed ślubowaniem co prawda w ubraniu zakonnym już ale jeszcze bez nakrycia głowy ,jedynie włosy miała już ścięte za ucho .Śliczna dziewczyna ,delikatna ,czarne włosy ,oliwkowa cera duże brązowe oczy ,nie zepsuta makijażem ,naturalna bardzo ładna ,taka trochę Selena Gomez,bardzo młoda ,świetna figura .

Oddaj córkę do zakonu. Klauzulowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oddaj córkę do zakonu. Klauzulowego. 

Jesteś z tych młodych wykształconych? ,,Może lepiej wybiorę jej męża, dogadam się z jego rodzicami i wydam za mąż?" ...opóźniona jakaś jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oddaj córkę do zakonu. Klauzulowego. 

córka sama zadecyduje co będzie w życiu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
16 godzin temu, Onkosfera napisał:

Regułą jest też to, że wszyscy w miarę jako tako wyglądający faceci są zajęci. Reszta to naprawdę wizualne i charakterologiczne przegrywy.

 

Bzdura. Ja nie jestem zajęty. Może przystojniakiem nie jestem, ale brzydki też nie. A i z charakteru jestem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×