Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewela

Faceci zrobią wszystko dla księżniczki

Polecane posty

Gość Gosc
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Faceci NIE ZNOSZĄ księżniczek. To najgorszy rodzaj kobiety, normalny facet od takiej jak najszybciej ucieka.

Pfff jak nie znosza to niech będą konsekwentni i niech nie komentują zdjęć wypiętych doop i dużych dekoltow, ale slinka im leci i powstrzymać się biedaczki nie mogą, komplemenuja takie hurtowo a ego laski wciąż rośnie i pewnie uważa się za lepsza od innych (np tych skromniekszych ale tez ładnych) i jest jeszcze bardziej ksiezniczkowata bo myśli ze każdy na nią poleci jak powdzieczy sie w necie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerry

Księżniczki nawet na ruhanie się nie nadają, mają tylko funkcje ozdoby, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Pfff jak nie znosza to niech będą konsekwentni i niech nie komentują zdjęć wypiętych doop i dużych dekoltow, ale slinka im leci i powstrzymać się biedaczki nie mogą, komplemenuja takie hurtowo a ego laski wciąż rośnie i pewnie uważa się za lepsza od innych (np tych skromniekszych ale tez ładnych) i jest jeszcze bardziej ksiezniczkowata bo myśli ze każdy na nią poleci jak powdzieczy sie w necie. 

Pompują ego tym dziuniom i myślą, że w ten sposób się przypodobają ;) Jej ego rośnie i uważa się za ósmy cud świata, tylko potem po kilku latach spada z hukiem z tego "raju", bo się starzeje. Takie laski są najbardziej żałosne, w wieku 30-40 lat, całe życie przyzwyczajone do prawienia komplementów nagle stają się niewidzialne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Pfff jak nie znosza to niech będą konsekwentni i niech nie komentują zdjęć wypiętych doop i dużych dekoltow, ale slinka im leci i powstrzymać się biedaczki nie mogą, komplemenuja takie hurtowo a ego laski wciąż rośnie i pewnie uważa się za lepsza od innych (np tych skromniekszych ale tez ładnych) i jest jeszcze bardziej ksiezniczkowata bo myśli ze każdy na nią poleci jak powdzieczy sie w necie. 

Bzdura. Nie komentuję zdjęć atencyjnym księżniczkom ani nie komplementuję ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.10.2019 o 20:05, Gość semmi napisał:

większośc ludzi, w tym facetów, to bezmyślne bydło, więc z czym do ludzi?

Bydło jest bardzo inteligentne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zun

Najpierw bydło potem kowboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 16.10.2019 o 17:31, Gość ewela napisał:

Takie typowe "córeczki tatusia" do tego atrakcyjne, przyzwyczajone do adoracji i ciągłego podrywania są najbardziej pożądane przez facetów. Oni tracą dla nich głowę, mnóstwo pieniędzy, a dziunie i tak nie traktują ich poważnie i zdradzają. Jeśli facet nie wygłasza peanów na jej temat to jest już idealny powód do zdrady, bo przecież "przestał zwracać na nią uwagę". Normalne ładne dziewczyny są dla nich przeźroczyste, tylko dlatego, że nie mają tony tapety, wypiętego tyłka na zdjęciach i tysięcy komentarzy od napalonych typów. Niestety jak facet nie straci dużo kasy i nerwów na kobietę to jej nie szanuje. To dla księżniczek są psami.

Często czytam takie bzdury i do głowy przychodzi mi jedno. Jakimi facetami Ty się interesujesz kobieto, że masz takie zdanie? Załmaka. Z tego co się orientuje i z tego co poznałem przez 30 lat swojego życia takimi paniusiami, które opisujesz interesują się tylko tępaki, alkocholicy, narkomani i wypindrzeni chłopcy z podwiniętymi nogawkami. Skoro Tobie się wydaje, że WSZYSCY faceci lecą na takie panienki, to śmiem twierdzić, że właśnie takimi "mężczyznami" się interesujesz. Nie miej w takim razie pretensji, że oni nie zwracają na Ciebie uwagi.

Wraz z przyjaciółmi trochę nawet śmiejemy się z takich panienek. Słowo blachara, plastik, dziunia nie wzięły się z powietrza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Często czytam takie bzdury i do głowy przychodzi mi jedno. Jakimi facetami Ty się interesujesz kobieto, że masz takie zdanie? Załmaka. Z tego co się orientuje i z tego co poznałem przez 30 lat swojego życia takimi paniusiami, które opisujesz interesują się tylko tępaki, alkocholicy, narkomani i wypindrzeni chłopcy z podwiniętymi nogawkami. Skoro Tobie się wydaje, że WSZYSCY faceci lecą na takie panienki, to śmiem twierdzić, że właśnie takimi "mężczyznami" się interesujesz. Nie miej w takim razie pretensji, że oni nie zwracają na Ciebie uwagi.

Wraz z przyjaciółmi trochę nawet śmiejemy się z takich panienek. Słowo blachara, plastik, dziunia nie wzięły się z powietrza. 

Śmiejecie się, ale gdyby taka dziunia okazała wami zainteresowanie to byście lecieli jak pieski. To jest tak samo jak z prostytutkami, każdy facet twierdzi, że to obrzydliwe korzystać z ich usług, a większość jednak korzysta. Śmiem twierdzić, że najczęściej chodzą do takich przybytków faceci co właśnie uparcie przekonują, jakie to b/u/rd/ele są obrzydliwe i żałosne. U ciebie jest podobna sytuacja, przez próby przekonania mnie, że jesteś inny utwierdzasz przekonanie, że jest taki sam jak reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość ewela napisał:

Śmiejecie się, ale gdyby taka dziunia okazała wami zainteresowanie to byście lecieli jak pieski. To jest tak samo jak z prostytutkami, każdy facet twierdzi, że to obrzydliwe korzystać z ich usług, a większość jednak korzysta. Śmiem twierdzić, że najczęściej chodzą do takich przybytków faceci co właśnie uparcie przekonują, jakie to b/u/rd/ele są obrzydliwe i żałosne. U ciebie jest podobna sytuacja, przez próby przekonania mnie, że jesteś inny utwierdzasz przekonanie, że jest taki sam jak reszta 🙂

Dokładnie faceci to hipokryci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ewela napisał:

Śmiejecie się, ale gdyby taka dziunia okazała wami zainteresowanie to byście lecieli jak pieski. To jest tak samo jak z prostytutkami, każdy facet twierdzi, że to obrzydliwe korzystać z ich usług, a większość jednak korzysta. Śmiem twierdzić, że najczęściej chodzą do takich przybytków faceci co właśnie uparcie przekonują, jakie to b/u/rd/ele są obrzydliwe i żałosne. U ciebie jest podobna sytuacja, przez próby przekonania mnie, że jesteś inny utwierdzasz przekonanie, że jest taki sam jak reszta 🙂

brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvcv
12 godzin temu, Gość ewela napisał:

Śmiejecie się, ale gdyby taka dziunia okazała wami zainteresowanie to byście lecieli jak pieski. To jest tak samo jak z prostytutkami, każdy facet twierdzi, że to obrzydliwe korzystać z ich usług, a większość jednak korzysta. Śmiem twierdzić, że najczęściej chodzą do takich przybytków faceci co właśnie uparcie przekonują, jakie to b/u/rd/ele są obrzydliwe i żałosne. U ciebie jest podobna sytuacja, przez próby przekonania mnie, że jesteś inny utwierdzasz przekonanie, że jest taki sam jak reszta :)

haha mój były też się wyśmiewał z d.......ek, a potem się okazało, że wiele razy u nich był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju

A ja mam w dupie księżniczki. Niech szukają frajerów, którzy będą za nimi latać, ja na pewno nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×