Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Kiedyś tu pisałam o romansie z żonatym,

Polecane posty

Gość Gość

I tak ją zostawi jak inna weźmie to na cel,jeden romans to będzie następny.Można pokochać za coś  ale  za leżenie w łóżku i czekanie że zdjętymi majtkami to frajer a nie facet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

I tak ją zostawi jak inna weźmie to na cel,jeden romans to będzie następny.Można pokochać za coś  ale  za leżenie w łóżku i czekanie że zdjętymi majtkami to frajer a nie facet 

Żal wam du/ py ściska. Nie taki zamiar był tego postu. Czytać ze zrozumieniem proszę. Mam wasze zdanie gdzieś, wy jak macie cel to nie rezygnujecie z niego  i tyle w temacie. Uciekam, szkoda mi czasu na czytanie głupot waszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Cieszę się z tego co zrobiłam, jestem z tego dumna. Drugi raz to samo bym zrobiła, a wy możecie jedynie poszczekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Paaaa nie będziemy tęsknić 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

spokojnie,wrocisz...:) jako zdradzona zonka 🙂 teraz myslisz ze Twoj misio nie moglby Ci tego zrobic. Przeciez on nigdy nie zlamal danego slowa. 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie wrócisz tu nie bawem z nowym postem pod tytułem :"Zostawił mnie dla innej 😂😂😂".

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie wrócisz tu nie bawem z nowym postem pod tytułem :"Zostawił mnie dla innej 😂😂😂".

 

 

 

 

💯 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×