Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość igooor

Jestem 35 latkiem i uważam że młode 18 22 lat dziewczyny są bardziej kochające i potrafią w okazać zaangażowania

Polecane posty

Gość igooor

w związku. Obecne pokolenie samotnych 30 40 latek to nadąsane księżniczki które chcą być w centrum uwagi. Młoda dziewczyna potrafi przejąć inicjatywę, bo mężczyzna tez chce być  czasami adorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Wszystko się zgadza... Ale względem młodego chłopaka a nie dziada w średnim wieku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie każdy facet doceni zainteresowanie kobiety,tylko wysmieje.. więcej nie będę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35latka

Ja mam 35 lat i patrze sie na ladnych chlopakow oni na mnie tez czasem ktorys zagada. Ostatnio spodobal mi sie sliczny 23 letni brunet mmmm ciaateczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igooor
13 minut temu, Gość Proste napisał:

Wszystko się zgadza... Ale względem młodego chłopaka a nie dziada w średnim wieku 🙂

Byś się zdziwiła jakie mam powodzenie wśród młodych laseczek na portalach randkowych.

12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie każdy facet doceni zainteresowanie kobiety,tylko wysmieje.. więcej nie będę. 

Ja zawsze docenię.

4 minuty temu, Gość 35latka napisał:

Ja mam 35 lat i patrze sie na ladnych chlopakow oni na mnie tez czasem ktorys zagada. Ostatnio spodobal mi sie sliczny 23 letni brunet mmmm ciaateczko

Mogłabyś  go spokojnie uwieść, więc dlaczego tego nie zrobisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hina

Mam 40 lat, a moj chlopak 29. Zapewniam, ze potrafie przejac inicjatywe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tak samo uważam. Nieraz próbowałem pisać, nawet same mnei zaczepiały kobiety w różnym wieku i za młode też. Najciekawiej najbardziej kolorowo pisało się z dużó młodszymi czyli ok. 22-26 lat. Tak uczuciowo, że aż się chciało rozmawiać, wychodziło to samo. Czego nie mogę powiedzieć o równiejszych wiekiem. JEst na siłę, nudno i schematycznie, jak można się na siłę pakować w taką znajomość. ALe nada wierzę, żę nie każda jest taka poważna, że gadać się nie da zwyczajnie. Niech tylko to będzie tak jak z tą młodszą, z którą samo to się kręciło. Są i młode bez żyucia w rozmowie, też takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Żeby ktoś nei pomyślał, że leciałem na wygląd, na młode ciało. Nie, większości w ogóle nie widziałem zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba być bardzo dziecinny i do tego glupkiem żeby w rozmowie na czacie z nowo poznana panna oczekiwać nie wiem jak uczuciowej rozmowy. Wy chłopaki po prostu jesteście niedowartosciowani, zakompleksieni i na każdą pochwałę czekacie jak pies . Ktoś taki nie będzie partnerem do rozmowy z druga dorosła osobą,  bo żaden dorosły nie chce nianczyc niedowartosciowanego chlopaczka. Akceptację powinna dac wam matka w dziecinstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość igooor napisał:

w związku. Obecne pokolenie samotnych 30 40 latek to nadąsane księżniczki które chcą być w centrum uwagi. Młoda dziewczyna potrafi przejąć inicjatywę, bo mężczyzna tez chce być  czasami adorowany.

To czemu dalej jesteś sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul2020

normalna różnica wieku to nawet 44 lata młodsza, facet może zawsze, to próbuje się - naszą przewagę - ukryć, lobby feministyczne i strustrowane panny staruszki których już nie chcemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A nie pomyśleliście, że te młode panny, które mają mleko pod nosem, urodziły się ze smarfonem w ręku i dla nich pisanie na czacie jest po prostu 100% normalną rzeczą, dlatego nie mają oporów? Kobiety w wieku 30/40 mogą mieć opór przed pisaniem na czatach, bo nie są przyzwyczajone. Jednak spotkanie w 4 oczy może wszystko zweryfikować. O czym porozmawiasz z gówniarą 18 letnią? O maturze?  XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Paul2020 napisał:

normalna różnica wieku to nawet 44 lata młodsza, facet może zawsze, to próbuje się - naszą przewagę - ukryć, lobby feministyczne i strustrowane panny staruszki których już nie chcemy 

zawsze może postawić oczy w słup chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda

Młode jeszcze bardziej księżniczkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igooor
10 godzin temu, Gość pravda napisał:

Młode jeszcze bardziej księżniczkują.

Nie zgadzam się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdbd

A to ciekawe, zawsze jak przejmuje inicjatywę to dostaje kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×