Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabi

Decyzja podjęta, postanowiłyśmy mieć dziecko.

Polecane posty

Gość Gabi

Chciałabym porozmawiać z innymi rodzicami homoseksualnymi. Czy są tutaj tacy? 

Proszę hejterów o ominięcie posta, chciałabym aby wypowiedziały się osoby, które temat dotyczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

Kurcze no jaka szkoda ze nie wiem kim jestes...Oj dzialoby sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

W tym kraju malo kto ma jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lololol
2 minuty temu, Gość Hahaha81 napisał:

Kurcze no jaka szkoda ze nie wiem kim jestes...Oj dzialoby sie.

Co by sie dzialo xd lesbijka ma prawo miec dziecko nie jest to zabronione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lessles
26 minut temu, Gość Hahaha81 napisał:

DObrze wiesz co by sie z toba dzialo gdybym na 100% wiedzial kim jestes...

Zapraszam do siebie w takim razie, zobaczymy czy nie jesteś mocny tylko w gębie. Gdzie chcesz się spotkać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
Przed chwilą, Gość Lessles napisał:

Zapraszam do siebie w takim razie, zobaczymy czy nie jesteś mocny tylko w gębie. Gdzie chcesz się spotkać? 

Sugerując się Twoim nickiem... macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lessles
6 minut temu, Gość Gabi napisał:

Sugerując się Twoim nickiem... macie dzieci?

Nick dałam prowokacyjnie, jestem bi, mam dzieci, ale jestem obecnie w związku z mężczyzną, więc raczej nie będę w stanie ci pomóc w kwestiach prawnych czy formalnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
2 minuty temu, Gość Lessles napisał:

Nick dałam prowokacyjnie, jestem bi, mam dzieci, ale jestem obecnie w związku z mężczyzną, więc raczej nie będę w stanie ci pomóc w kwestiach prawnych czy formalnych 

Kwestie prawne znamy, chciałam tylko porozmawiać z kimś kto już ma dzieci. Bo teoria to jedno a praktyka to drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gabi napisał:

Kwestie prawne znamy, chciałam tylko porozmawiać z kimś kto już ma dzieci. Bo teoria to jedno a praktyka to drugie 😄

A czy chcesz pogadać? Czy dziecko będzie miało zrytą bańkę? No będzie miało, ale przecież ciebie to raczej nie obchodzi 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typeof me

Nie wiem czemu ludzie sa tak negatywnie nastawieni do par homoseksualnych mających dziecko, a kiwają głowami dla patusów, którzy piją i biją, znęcają się psychicznie nad dzieciakami. Jestem biseksualna żyję w związku z kobietą, mamy 2 dzieci. Jak chcesz autorko pogadać to będzie mi miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
Przed chwilą, Gość typeof me napisał:

Nie wiem czemu ludzie sa tak negatywnie nastawieni do par homoseksualnych mających dziecko, a kiwają głowami dla patusów, którzy piją i biją, znęcają się psychicznie nad dzieciakami. Jestem biseksualna żyję w związku z kobietą, mamy 2 dzieci. Jak chcesz autorko pogadać to będzie mi miło.

Jasne, chciałabym. A może przeniesiemy rozmowę chociażby na czat na czaterii? Bez logowania, anonimowo. Szybciej niż na mejlu i bez tych hejterow tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typeof me

Powiem szczerze, że nie jestem bywalczynią czatów, jakoś się tam nie odnajduję. Zostańmy tu i nie zwracajmy uwagi na prostaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
Przed chwilą, Gość typeof me napisał:

Powiem szczerze, że nie jestem bywalczynią czatów, jakoś się tam nie odnajduję. Zostańmy tu i nie zwracajmy uwagi na prostaków.

W jakim wieku jesteście? W jakim wieku są dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typeof me

Ja mam 25 lat, partnerka 26. Jedno dziecko ma 2 lata, a drugie 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lessles

Powiem wam wszystkim jedno. Dla dziecka jest naturalne, że można być z osobą tej samej płci w związku. Dopiero dorośli wmawiają im, że to jest coś innego, obcego. Prosty przykład: mojego brata rzuciła dziewczyna, bardzo to przeżywał, mówił, że nie znajdzie takiej drugiej. Na to moja córka, lat 7: to może znajdziesz chłopaka? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
1 minutę temu, Gość Lessles napisał:

Powiem wam wszystkim jedno. Dla dziecka jest naturalne, że można być z osobą tej samej płci w związku. Dopiero dorośli wmawiają im, że to jest coś innego, obcego. Prosty przykład: mojego brata rzuciła dziewczyna, bardzo to przeżywał, mówił, że nie znajdzie takiej drugiej. Na to moja córka, lat 7: to może znajdziesz chłopaka? 😄

Bo dzieci są dosyć plastyczne.. to dorośli narzucają im swój sposób myślenia. 

In vitro? Mieszkacie w Polsce? Która z Was rodziła i co miało wpływ na decyzje, która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Ja mam mnóstwo pytań 😁

długo jesteście razem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typeof me

Dokładnie, a jeszcze nienawidzę tego, że chłopców wychowuje sie w sposób taki, że jeśli mają dużo partnerek to okej, fajnie, smiesznie, swój chłop, ale jeśli dziewczyna robiła to samo to jest wyzywana od najgorszych. Mieszkamy w Polsce obie rodziłyśmy, poczecia w sposób naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

A czy chcesz pogadać? Czy dziecko będzie miało zrytą bańkę? No będzie miało, ale przecież ciebie to raczej nie obchodzi 🤣

Kilka dni temu przykłady tatuś skatował swoją 4- miesięczną córkę, uważasz że ta dziewczynka będzie miała w życiu lepiej, bo ma ojca zamiast 2 kochajacych i troskiliwych matek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
Przed chwilą, Gość typeof me napisał:

Dokładnie, a jeszcze nienawidzę tego, że chłopców wychowuje sie w sposób taki, że jeśli mają dużo partnerek to okej, fajnie, smiesznie, swój chłop, ale jeśli dziewczyna robiła to samo to jest wyzywana od najgorszych. Mieszkamy w Polsce obie rodziłyśmy, poczecia w sposób naturalny.

W sposób naturalny czyli obie uprawialyscie seks z mężczyzna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typeof me

Tak. Ja jestem biseksualna, partnerka zdeklarowana lesbijka, ale podjęłyśmy decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
Przed chwilą, Gość typeof me napisał:

Tak. Ja jestem biseksualna, partnerka zdeklarowana lesbijka, ale podjęłyśmy decyzje.

Dla mnie i dla mojej partnerki nie do przejścia taka opcja. Jednak związek dla mnie to dwie osoby, i taka sytuacja nie miała by racji bytu. U nas tylko in vitro wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
1 minutę temu, Gość typeof me napisał:

Tak. Ja jestem biseksualna, partnerka zdeklarowana lesbijka, ale podjęłyśmy decyzje.

Ile jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kilka dni temu przykłady tatuś skatował swoją 4- miesięczną córkę, uważasz że ta dziewczynka będzie miała w życiu lepiej, bo ma ojca zamiast 2 kochajacych i troskiliwych matek?

Jak zwykle sztandarowy argument. Aż rzygać się chce,bo nic lepszego nie potraficie wymyslic. Nie w każdej heteroseksualnej rodzinie katuje się dzieci.  Wybór jak między cholerą a dżumą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Lessles napisał:

Powiem wam wszystkim jedno. Dla dziecka jest naturalne, że można być z osobą tej samej płci w związku. Dopiero dorośli wmawiają im, że to jest coś innego, obcego. Prosty przykład: mojego brata rzuciła dziewczyna, bardzo to przeżywał, mówił, że nie znajdzie takiej drugiej. Na to moja córka, lat 7: to może znajdziesz chłopaka? 😄

Jezu, ale patola już od maleńkości 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak zwykle sztandarowy argument. Aż rzygać się chce,bo nic lepszego nie potraficie wymyslic. Nie w każdej heteroseksualnej rodzinie katuje się dzieci.  Wybór jak między cholerą a dżumą.

Cholerę razem z dżumą to ty masz zamiast mózgu i co cię  obchodzą cudze dzieci? Swoimi się zajmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typeof me

Jesteśmy razem 3 lata, mamy parę znajomych on jest transeksualistą, ale ma penisa zdolność rozrodu, jego partner to biseksualista. Znamy się, lubimy bardzo, jesteśmy i uważaliśmy, że to najlepsza decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typeof me

Jesteśmy razem 3 lata, mamy parę znajomych on jest transeksualistą, ale ma  zdolność rozrodu, jego partner to biseksualista. Znamy się, lubimy bardzo, jesteśmy i uważaliśmy, że to najlepsza decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×