Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka

Zazdroszczę tym którzy nie mają dzieci

Polecane posty

Gość Oschła
18 godzin temu, Gość neverbeenough napisał:

Dlatego ja odeszłam. Zostawiłam go z dziećmi. Nie dałam rady. I dobrze mi się żyje.

Nie zalowalas? Chyle czola, bo trzeba miec wielkie jaja, zeby jako matka przyznac sie, ze jednak nie dla mnie jest rodzicielstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Tak, pracuje na 1/2 etatu. Córka niestety często choruje więc do przedszkola chodzi raczej w kratkę. Wtedy muszę zabierać pracę do domu którą wykonuje po nocach, przez co jestem niewyspany przez co sfrustrowana. Bo ile można wytrzymać. Córka jest mega absorbująca i ciężko coś przy niej zrobić. Mąż głównie utrzymuje dom, w weekendy raczej nie pracuje ale wtedy staramy się spędzać jak najwięcej czasu w trójkę. 

Tak, musiałam się wczoraj wyzalic bo miałam gorszy dzień i już nie wytrzymałam. Uważam, że tytuł tematu został niefortunnie przeze mnie dobrany, bo można go różnie rozumieć. Ja kocham swoje dziecko i oczywiście życia sobie bez niej nie wyobrażam. Ale pilnie potrzebuję jakiejś zmiany bo oszaleje. 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Wszystkim dziękuję za rady i dobre słowo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Uwazam, ze zamiast usilnie spedzac czas we 3, to powinnas w weekendy miec czas dla siebie, a maz wtedy z corka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×