Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WeraUW

Samotna mama

Polecane posty

Trochę banalny temat, jednak dla mnie ważny. Czy będąc samotną 19 letnią mamą mam szansę na życie? Mam wrażenie, że poza wychowywaniem dziecka, gdy dorosnie czeka mnie już tylko praca i śmierć, oraz juz nigdy nie będę miec ani chwili na prawdziwe życie, a nie tylko egzystowanie. I czy jest szansa na znalezienie kogoś? Wiem, że samotne mamy są z góry skreślane i nie czeka je juz nic dobrego jeśli chodzi o znalezienie partnera, ale naprawdę przeraża mnie wizja, bycia samej na zawsze.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie ze masz, kto Ci nagadal takich bzdur? 19 lat ? przeciez to poczatek zycia, skoncz studia, jest miliony mozliwosci na to by zarabiac, czy rodzice pomoga Ci przy dziecku, na razie troche zwolnij z facetami zadbaj o pieniadze a one dadza Ci wolnosc, bedziesz mogla jeszcze wiele przezyc cudnych chwil, jesli bedziesz sie dolowac i zamartwiac to duze szanse ze to obierze Ci motywacje do walki o lepsza przyszlosc, na pewno kogos spotkasz. Moj znajomy bardzo dobrze zarabia i ma dziecko z byla zona i zwiazal sie z samotna matka, bardzo fajna dziewczyna 🙂 bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Spokojnie znajdziesz kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil

Jeśli jesteś ładna, szybko znajdziesz partnera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Emil napisał:

Jeśli jesteś ładna, szybko znajdziesz partnera. 

Tu miałbym wątpliwości. Chyba że takiego któremu chodzi tylko o seks od czasu do czasu i po jakimś czasie ją zostawi. Porządnego faceta szybko nie znajdzie chyba że jakiegoś w sobie rozkocha ale to nie takie proste 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
16 minut temu, Gość gość napisał:

Tu miałbym wątpliwości. Chyba że takiego któremu chodzi tylko o seks od czasu do czasu i po jakimś czasie ją zostawi. Porządnego faceta szybko nie znajdzie chyba że jakiegoś w sobie rozkocha ale to nie takie proste 🙂

Znam kilka par, gdzie facet wziął sobie za partnerkę kobietę z dzieckiem lub 2 dzieci i te związki są szczęśliwe-doszło do ślubów. W każdym z tych przypadków, kobieta była ładna.

Znam też kilka przypadków gdy facet związał się z samotną mamą tylko dla seksu. W tym ostatnim przypadku kobiety były ładne i młode- maks. 25 lat. Mają wykształcenie maksymalnie zawodowe. Mieszkają one w małym mieście albo na wsi i mają problemy finansowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość gość napisał:

Tu miałbym wątpliwości. Chyba że takiego któremu chodzi tylko o seks od czasu do czasu i po jakimś czasie ją zostawi. Porządnego faceta szybko nie znajdzie chyba że jakiegoś w sobie rozkocha ale to nie takie proste 🙂

No wlasnie, moze być trudno bo jest masa ładnych kobiet i bezdzietnych bez bagażu, a porządny facet ma w czym wybierać. To się może udać głównie wtedy gdy facet się zakocha od pierwszego wejrzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Tu miałbym wątpliwości. Chyba że takiego któremu chodzi tylko o seks od czasu do czasu i po jakimś czasie ją zostawi. Porządnego faceta szybko nie znajdzie chyba że jakiegoś w sobie rozkocha ale to nie takie proste 🙂

jako samotna mam potwierdzam...niestety 😞 na sex tak..na stale zwiazki nie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×