Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kochanie, myślę tylko o Tobie..

Polecane posty

Gość Xxxx
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Tylko Ty się liczysz dla mnie🙂 kocham 🤧

A ja myślę tylko o Adamie 😢 Tak bardzo Go kocham 💕

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

DO AUTORA

Nie wiem do której Elki piszesz i kim jesteś, ale jestem pewna, że jesteś wspaniałym człowiekiem. Kochaj ją, widać tego potrzebuje. Lecz widać w tych wpisach, że lawirujesz pomiędzy uczuciami do innych kobiet - bez tego nie byłoby takich zapewnień. Więc dobrze się jeszcze zastanów. 

Również Elka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

DO AUTORA

Nie wiem do której Elki piszesz i kim jesteś, ale jestem pewna, że jesteś wspaniałym człowiekiem. Kochaj ją, widać tego potrzebuje. Lecz widać w tych wpisach, że lawirujesz pomiędzy uczuciami do innych kobiet - bez tego nie byłoby takich zapewnień. Więc dobrze się jeszcze zastanów. 

Również Elka

Podpisuje się,to tylko zabawa..Z kafe,więc nie ufam takim jak autor,już nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Cześć kafeteryjczycy:) ja też zawsze o was myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pozywaj. Może szybciej cie zdiagnozuja i zmusza do lecznia biorąc dzieci pod uwagę.

chyba mówisz o swoich dzieciach !Uważaj zeby zaraz  iebie nie zdiagnozowali i nie zmusili do leczenia ,juz ja sie o to postaram zeby tak było!Moje dzieci są dorosłe ...ko! a matka jestem idealną! Wara od naszej rodziny psychopatko/psychopato!Zgłaszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
11 godzin temu, Gość parassolka napisał:

czyli do mnie 

Co to ma znaczyć dowiem się? ...ko wymyslasz tematy do kogoś a potem niby ja na te tematy odpowiadam bo uzywasz mojego nicku? ty jestes chora!Nie zyczę sobie! Wnoszę o wydanie twojego adresu IP //NIE BĘDZIESZ MNIE W NIC WRABIAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pozywaj. Może szybciej cie zdiagnozuja i zmusza do lecznia biorąc dzieci pod uwagę.

Pora żeby zdiagnozowali ciebie ! Normalni ludzie nie latają jak ty z gołym tyłkiem za cudzymi mężami jak ty za moim ,normalni ludzie nie zakładaja kretyńskich

 tematów nie podszywaja sie pod inne osoby i nie wrabiaja innych .Masz racje ktoś powinien zmusić cie do leczenia i zainteresować sie twoimi dziećmi.Jestes niebezpieczna dla środowiska a twoja fantazja nie zna granic zwłaszcza moralnych.Pora sie toba zając! Mam teraz znajomosci z kims od cyber przemocy w sieci ,skończy sie twoje wymyslanie bajeczek ,wyzwiska i rozpowiadanie nieprawdy.Twój czas dobiegł końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

DO AUTORA

Nie wiem do której Elki piszesz i kim jesteś, ale jestem pewna, że jesteś wspaniałym człowiekiem. Kochaj ją, widać tego potrzebuje. Lecz widać w tych wpisach, że lawirujesz pomiędzy uczuciami do innych kobiet - bez tego nie byłoby takich zapewnień. Więc dobrze się jeszcze zastanów. 

Również Elka

nie udawaj ...ko że jakiś autor bo to ty ...ko tworzysz te wszystkie chore tematy,zadnego autora tu niema i nigdy nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

nie udawaj ...ko że jakiś autor bo to ty ...ko tworzysz te wszystkie chore tematy,zadnego autora tu niema i nigdy nie było!

lecz głowę i paranoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

nie udawaj ...ko że jakiś autor bo to ty ...ko tworzysz te wszystkie chore tematy,zadnego autora tu niema i nigdy nie było!

NIE OSKARŻAJ INNYCH, TYLKO DLATEGO ŻE NIE LUBISZ ELI POTWORZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie, to potworzyca... bo tylko baba potrafi tak nienawidzić...podczas gdy faceci odpuszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
35 minut temu, Gość gość napisał:

NIE OSKARŻAJ INNYCH, TYLKO DLATEGO ŻE NIE LUBISZ ELI POTWORZE!

ELI? POTWORZE? jestem potworem bo nie życze sobie podszywania sie pod moją osobę?? Jestem potworem bo wyrażam sprzeciw ze spod mojego nicku bez mojej zgody są tu umieszczane durne komentarze? Na to jest paragraf! i nie wymyslaj nagle jakiejś eli bo mój nick został użyty tu wiele razy!bez mojej zgody! PODSZYWANIE SIĘ pod osoby trzecie w wiadomym celu zreszta jest karygodne! i karalne! Nie życze sobie pisania na tym forum czegokolwiek z podpisywaniem sie moim nickiem! Zgłaszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
54 minuty temu, Gość gość napisał:

lecz głowę i paranoję...

ty lecz raczej swoją ,już nikt normalny się na to nie nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Parassolka napisał:

ELI? POTWORZE? jestem potworem bo nie życze sobie podszywania sie pod moją osobę?? Jestem potworem bo wyrażam sprzeciw ze spod mojego nicku bez mojej zgody są tu umieszczane durne komentarze? Na to jest paragraf! i nie wymyslaj nagle jakiejś eli bo mój nick został użyty tu wiele razy!bez mojej zgody! PODSZYWANIE SIĘ pod osoby trzecie w wiadomym celu zreszta jest karygodne! i karalne! Nie życze sobie pisania na tym forum czegokolwiek z podpisywaniem sie moim nickiem! Zgłaszam!

To nie do Ciebie  a ty idź stąd! wieczny haniebny prowodyrze zamieszań i chaosu. Sama się zgłoś...wiesz gdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
12 minut temu, Gość gość napisał:

To nie do Ciebie  a ty idź stąd! wieczny haniebny prowodyrze zamieszań i chaosu. Sama się zgłoś...wiesz gdzie 

nie zycze sobie uzywania mojego niku i pisania czegokolwiek w imieniu mojej osoby! Zgłaszam cie zakłamany wredny potworze!!!!!! Kto powiedział ze do mnie? chodzi mi o wpisy z nikiem ,,parasolka'' nie zycze sobie!! CO MA ZNACZYĆ POST ,,to do mnie (czy jakoś tak)?'' ja ci zaraz dam ... do mnie! odechce ci sie pisania pod kogoś! ja tak tego nie zostawę bądz pewna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
16 minut temu, Gość gość napisał:

To nie do Ciebie  a ty idź stąd! wieczny haniebny prowodyrze zamieszań i chaosu. Sama się zgłoś...wiesz gdzie 

raczej mówisz o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka

ja ci zaraz dam ,,prawo dżungli'' zobaczysz!Obserwuję cie od dłuższego czasu i nie tylko ja widzę co robisz.Na to jest paragraf. Wez sie jeszcze ... podpisz moim imieniem i nazwiskiem tak jak to już też tutaj robiłaś kilka razy.Normalni na szczescie potrafią odróżnic co jest moje a co nie aha i chore jest to ciągłe twoje wyciaganie informacji na siłę od kogoś w postaci ...ycznych pytań ,,a kiedy'' a jak dawno '' ? a kiedy się odezwiesz? a kiedy napiszesz? itp.Facet mówi ci ze nie zadaje sie z mezatkami a ty dalej w zaparte ,to jest chore. itp to jest chore!i jak facet pisze ze kobieta powiedziała mu ze ma męża to znaczy ze ma mężą ! nie drąż dziury w głowie przypadkowym osobom i nie doszukuj się na siłę czegoś,czego niema.A jesli tak bardzo ci zalezy znalezc kogos to podpisuj sie sobą a nie mną! Powinnam cie zgłosić bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Parassolka napisał:

ja ci zaraz dam ,,prawo dżungli'' zobaczysz!Obserwuję cie od dłuższego czasu i nie tylko ja widzę co robisz.Na to jest paragraf. Wez sie jeszcze ... podpisz moim imieniem i nazwiskiem tak jak to już też tutaj robiłaś kilka razy.Normalni na szczescie potrafią odróżnic co jest moje a co nie aha i chore jest to ciągłe twoje wyciaganie informacji na siłę od kogoś w postaci ...ycznych pytań ,,a kiedy'' a jak dawno '' ? a kiedy się odezwiesz? a kiedy napiszesz? itp.Facet mówi ci ze nie zadaje sie z mezatkami a ty dalej w zaparte ,to jest chore. itp to jest chore!i jak facet pisze ze kobieta powiedziała mu ze ma męża to znaczy ze ma mężą ! nie drąż dziury w głowie przypadkowym osobom i nie doszukuj się na siłę czegoś,czego niema.A jesli tak bardzo ci zalezy znalezc kogos to podpisuj sie sobą a nie mną! Powinnam cie zgłosić bez wahania.

Zgłoś kobieto ale siebie do psychiatry w trybie pilnym bo jesteś chora psychicznie czego nie raczysz zauważyć i przyjąć. Od rana napiērdalasz schizami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Parasolka, Sylwia i inne jej wcielenia zawsze robią to samo - chaos i zamieszanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, to po prostu tragedia - zawsze to samo!!!! zawsze

straszenia, wyzwy itd. Zgłoś a zapewne najpierw najpierw zajmą się tobą, bo ileś (pewnie setki osób) wmieszałaś w swoje machloje!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie życzę sobie!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocokot
5 godzin temu, Gość gość napisał:

nie udawaj ...ko że jakiś autor bo to ty ...ko tworzysz te wszystkie chore tematy,zadnego autora tu niema i nigdy nie było! 

Autor tematu jest realny bo ja nim jestem. 😯 A cudowna Em... Też jest prawdziwa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wytwór jego wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Cocokot napisał:

Autor tematu jest realny bo ja nim jestem. 😯 A cudowna Em... Też jest prawdziwa hehe

Współczuję kocie,..jak to było.. trzeba było Ciebie brać jak była okazja..zalosne  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocokot
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Współczuję kocie,..jak to było.. trzeba było Ciebie brać jak była okazja..zalosne  

Doceniam to😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość Cocokot napisał:

Doceniam to😁

Te,które skorzystały pewnie też..A ja cóż bidulka , głupia jestem,bo ominęło mnie coś czego powinnam żałować do końca życia 🤐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Quinn

Parasolka ty kurrwo wypierrrrdalaj na oddział jeebana dzido 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×