Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościnka

X rzeczy, do których nie można przyznać się na kafeterii

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 19.10.2019 o 13:18, Gość Ags napisał:

O Ty, ale mi narobilas apetytu. Kotlety z mortadeli. Klasyk. Musze zrobic na obiad.😄

Serio? Przecież to jest zrobione ze szczurów zmieszanych z papierem toaletowym 🤣 myślałam zawsze że ludzie to z biedy jedzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Serio? Przecież to jest zrobione ze szczurów zmieszanych z papierem toaletowym 🤣 myślałam zawsze że ludzie to z biedy jedzą 

Z nostalgii. 🙂 Wspomnienia z kolonii, domow wczasowych i stolowek szkolnych po PRL-u.

A pamietacie te kasze manne na mleku w ceramicznych wazach na stole, co sie nabieralo chochla do talerze? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 19.10.2019 o 13:18, Gość Ags napisał:

O Ty, ale mi narobilas apetytu. Kotlety z mortadeli. Klasyk. Musze zrobic na obiad.😄

Koniecznie z salata maslowa polana smietana z cukrem i ziemniakami! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Z nostalgii. 🙂 Wspomnienia z kolonii, domow wczasowych i stolowek szkolnych po PRL-u.

A pamietacie te kasze manne na mleku w ceramicznych wazach na stole, co sie nabieralo chochla do talerze? 🙂

Też kiedyś jadłam  i chyba mi nawet smakowało (przynajmniej nie pamiętam plucia tym, tak jak plułam zasmażaną marchewką ;)), ale właśnie z sentymentu zrobiłam kiedyś już jakoś dorosła i... fuj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Do tego, ze wlasne zycie majac dziecko istnieje w malym stopniu, bo tu przeciez kazda ma swietna prace i realizuje x zajec i pasji, bo przeciez podstawa to dobra organizacja, naprawde jak czytam niektore wypowiedzi, ze zawsze maja czas dla dzieci, co chwile wyjscia, wycieczki, pasje, imprezy, fryzjer, fitness, kosmetyczka etc.to mam wrazenie, ze ich jedna doba jest rozciagnieta na trzy i az chce sie zapytac gdzie sa te dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak się dostanie/dostało skromne 2 albo 3 pokojowe mieszkanie na start to znaczy, ze już się nic w życiu nie osiągnie bo ni by WSZYSTKO ma się podane na tacy 😄 frustracja zapylających na wygodne życie akcjonariuszy banków aż się wtedy wylewa uszami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawda. Po 9 godzin ich nie ma ale dla dzieci mają zawsze czas i wszystko z nimi robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ncnxnnxn

Na świeżo :

ze jak zeobisz naleśniki dla 3 osób w tym 5 latek to wystarczy 6-8 o średnicy 20 cm żeby się wszyscy najedli na obiad 

bo tu kafeterianki musza na śniadanie po 6 na osobę robić 

a później tematy co zrobić by schudnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ncnxnnxn

A ze starszych

ze kupujesz zdrowe produkty bo wystarczy ze w liście 10-15 zdrowych rzeczy bez chemii wymienisz ze kupujesz jogobelle to już jest syf i Ci wytkna 

ze kochasz męża i nigdy mu sexu nie odmówiłas 

ze poświęcasz wszystko dla męża i dzieci bo ich kochasz ponad wszystko 

 

ze w ogóle kochasz kogoś bardziej niż siebie 

ze sprzątasz codziennie bo jestes kura domowa bez ambicji 

ze gotujesz codziennie świeży zdrowy obiad patrz wyżej 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Oschła napisał:

Do tego, ze wlasne zycie majac dziecko istnieje w malym stopniu, bo tu przeciez kazda ma swietna prace i realizuje x zajec i pasji, bo przeciez podstawa to dobra organizacja, naprawde jak czytam niektore wypowiedzi, ze zawsze maja czas dla dzieci, co chwile wyjscia, wycieczki, pasje, imprezy, fryzjer, fitness, kosmetyczka etc.to mam wrazenie, ze ich jedna doba jest rozciagnieta na trzy i az chce sie zapytac gdzie sa te dzieci:O

To zawsze sa teksty bezdzietnych. Sporo ich tu pisze. Latwo rozpoznac, bo te ich posty nie maja z reguly zadnych stycznych z rzeczywistoscia. Ja sie nimi nie przejmuje. Ignoruj je zwyczajnie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
39 minut temu, Gość Ncnxnnxn napisał:

bo tu kafeterianki musza na śniadanie po 6 na osobę robić 

Pytanie raczej, kto normalny robi nalesniki na sniadanie??? 😆 Ty powazna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×