Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hack

Jak mogę zobaczyć kto pisze po drugiej stronie?

Polecane posty

Gość lol

Ja, dziwne rzeczy? same normalne, ladne damskie ciuszki i takoweż buciki. Na forum ktoś mi komentował ubrania wiszące na widoku i to nie 1 raz. Widocznie te świnie co mają u mnie kamery, albo ci co  się włamują do kompa, albo 2 w 1. Tak czy inaczej kij wam w ryj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość lol napisał:

Ja, dziwne rzeczy? same normalne, ladne damskie ciuszki i takoweż buciki. Na forum ktoś mi komentował ubrania wiszące na widoku i to nie 1 raz. Widocznie te świnie co mają u mnie kamery, albo ci co  się włamują do kompa, albo 2 w 1. Tak czy inaczej kij wam w ryj. 

Nie wierze ci, może masz lekkie shizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
8 minut temu, Gość gość napisał:

Wsiadam na gigantycznego orła, lecę do Sarumana i on ma kule taka zajèbistą i lurkujemy sobie przez nią w twojej szafie co tam trzymasz, jakieś kurde dziwne rzeczy tam trzymasz ale zachowam to dla siebie bo wstyd 😆

Nie mam, ktoś komentuje np. kolor moich spodni albo to że widać dresowe, albo jakie buty leżą w zasięgu ekranu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Największy pschol na kafe pomawia wszystkich o schizy, jak ktoś go na czyms przyłapie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość lol napisał:

Nie mam, ktoś komentuje np. kolor moich spodni albo to że widać dresowe, albo jakie buty leżą w zasięgu ekranu. 

No to mowie, pewnie zna się z Sarumanem Białym i on ma tą kule 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
Przed chwilą, Gość gość napisał:

No to mowie, pewnie zna się z Sarumanem Białym i on ma tą kule 

Bałwan. Skoro tyle ściemniasz to na pewno masz coś za uszami, inaczej byś się nie udzielał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość lol napisał:

Największy pschol na kafe pomawia wszystkich o schizy, jak ktoś go na czyms przyłapie. 

Ooo to mi pojechałaś, ja się odznaczam wzorową etyką co dla 90% ludzi których spotykam jest ostatecznie zaskoczoniem i bije się w pierś że miał o mnie złe zdanie 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość lol napisał:

Bałwan. Skoro tyle ściemniasz to na pewno masz coś za uszami, inaczej byś się nie udzielał. 

No tak, namierzylem te niby dorote z poznania bom się w...wil ale poza tym to nic nie mam za uszami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
3 minuty temu, Gość gość napisał:

ja się odznaczam wzorową etyką

Ahahahahhaha to się uśmiałam. Dzięki, smiech to zdrowie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość lol napisał:

Ahahahahhaha to się uśmiałam. Dzięki, smiech to zdrowie 😄 

Oczywiście że mowie prawde, tuzin ludzi poręczy za mnie, że jestem rzadkim okazem którego cechuuje prawdomówność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Oczywiście że mowie prawde, tuzin ludzi poręczy za mnie, że jestem rzadkim okazem którego cechuuje prawdomówność 

Tak, i jeszcze prawdomównośc??? Zaraz mi brzuch peknie ze śmiechu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
17 minut temu, Gość lol napisał:

Ja, dziwne rzeczy? same normalne, ladne damskie ciuszki i takoweż buciki. Na forum ktoś mi komentował ubrania wiszące na widoku i to nie 1 raz. Widocznie te świnie co mają u mnie kamery, albo ci co  się włamują do kompa, albo 2 w 1. Tak czy inaczej kij wam w ryj. 

Mam tak samo ,kamerka zaklejona a świnie piszą co mam dziś ubrane albo co robię .Czuję się jakbym miała kamerę w domu ,ostatnio jak znajomy usłyszał o tym ze treści moich rozmów z realu sa tutaj notorycznie komentowane to zasugerował ze najpewniej mam podsłuch w telefonie. Fakt telefon mam zawsze blisko siebie.Takie rzeczy są karalne ,to zamach na prywatność oraz przestrzeń osobistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość lol napisał:

Tak, i jeszcze prawdomównośc??? Zaraz mi brzuch peknie ze śmiechu. 

No bo taka jest prawda, zadaje mi ktoś pytanie i mowie prawde, więc heh chyba pomyliłaś adresy widocznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mania prześladowcza panienki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No bo taka jest prawda, zadaje mi ktoś pytanie i mowie prawde, więc heh chyba pomyliłaś adresy widocznie 

Jeśli pomyliłam to wybacz. Wszystko przez tę anonimowość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Tutaj łatwo pomylić poszczególne osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Parassolka napisał:

Mam tak samo ,kamerka zaklejona a świnie piszą co mam dziś ubrane albo co robię .Czuję się jakbym miała kamerę w domu ,ostatnio jak znajomy usłyszał o tym ze treści moich rozmów z realu sa tutaj notorycznie komentowane to zasugerował ze najpewniej mam podsłuch w telefonie. Fakt telefon mam zawsze blisko siebie.Takie rzeczy są karalne ,to zamach na prywatność oraz przestrzeń osobistą.

Parassolka bardzo chciałabym z Toba kiedys pogadać na privie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kafe nie robi już na mnie wrażenia tak jak parę miesięcy temu gdy to było nasze pierwsze spotkanie.Ludzie tutaj też już nie robią na mnie takiego wrażenia..sama obłuda  wokolo. I wisi mi to ,czy ktoś mnie sprawdza czy nie.Szkoda  na was czasu. Teraz to już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kim wy jesteście że ktoś by chciał was podglądać. Sywlia żebyś ty chociaż była jakaś dobra partia piękna i mądra a ty nie dość że ani jedno ani drugie to jeszcze mąż i dzieci jako garb. Po co ktoś miałby cie oglądać? Wy macie schizofrenie a nie podglądaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
19 minut temu, Gość gość napisał:

Parassolka bardzo chciałabym z Toba kiedys pogadać na privie. 

nie widzę problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A kim wy jesteście że ktoś by chciał was podglądać. Sywlia żebyś ty chociaż była jakaś dobra partia piękna i mądra a ty nie dość że ani jedno ani drugie to jeszcze mąż i dzieci jako garb. Po co ktoś miałby cie oglądać? Wy macie schizofrenie a nie podglądaczy.

TO  jest bardzo dobre pytanie po co? Nie zycze sobie ,czuje sie skrepowana we własnym domu.Nawet jesli robi to policja dla mojego ,,pseudo bezpieczeństwa'' to uwazam ze robienie tego bez mojej zgody jest jawnym łamaniem prawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Parassolka napisał:

TO  jest bardzo dobre pytanie po co? Nie zycze sobie ,czuje sie skrepowana we własnym domu.Nawet jesli robi to policja dla mojego ,,pseudo bezpieczeństwa'' to uwazam ze robienie tego bez mojej zgody jest jawnym łamaniem prawa!

Ciebie to nie warto czytać bo masz schizy jak stąd na księżyc. Ktoś napisze jakieś gòwno a ty się jarasz i myślisz że to twoi sąsiedzi. Dziwisz się ze mają cie za zyeba tutaj? Ogarnij się dēbilko . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A kim wy jesteście że ktoś by chciał was podglądać. Sywlia żebyś ty chociaż była jakaś dobra partia piękna i mądra a ty nie dość że ani jedno ani drugie to jeszcze mąż i dzieci jako garb. Po co ktoś miałby cie oglądać? Wy macie schizofrenie a nie podglądaczy.

co to znaczy dzieci jako garb? co to znaczy ani piękna ani mądra ? obrazasz mnie.Ja mam inne zdanie na swój temat.Nie tylko podgląd ale i podsłuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Parassolka napisał:

co to znaczy dzieci jako garb? co to znaczy ani piękna ani mądra ? obrazasz mnie.Ja mam inne zdanie na swój temat.Nie tylko podgląd ale i podsłuch.

Gdybym siedziała całe dnie i lata na kafe pod setkami nikow to też bym zeswirowala.Ani śmieszna ani ciekawa Twoja osobowość dla mnie.Współczuję  życia. Pozdrawiam i żegnam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciebie to nie warto czytać bo masz schizy jak stąd na księżyc. Ktoś napisze jakieś gòwno a ty się jarasz i myślisz że to twoi sąsiedzi. Dziwisz się ze mają cie za zyeba tutaj? Ogarnij się dēbilko . 

shizy??? de .bi .lko...ko??? co to ma znaczyć!  Dlaczego mnie obrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Gdybym siedziała całe dnie i lata na kafe pod setkami nikow to też bym zeswirowala.Ani śmieszna ani ciekawa Twoja osobowość dla mnie.Współczuję  życia. Pozdrawiam i żegnam 

ja? uwazasz ze mam czas tu siedzieć? ty jestes chyba nienormalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Parassolka napisał:

shizy??? de .bi .lko...ko??? co to ma znaczyć!  Dlaczego mnie obrażasz?

Ty też obrażasz kobiety zwłaszcza i to takich którzy nie mają nic wspólnego z Tobą bo widzisz w nich swoje majaki schizofreniczne a później się chwalisz jaką jesteś bogobojna. Hipokrytka i psychol. Naprawdę dziwię się że nikt z twojego otoczenia nie widzi że masz coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdybym siedziała całe dnie i lata na kafe pod setkami nikow to też bym zeswirowala.Ani śmieszna ani ciekawa Twoja osobowość dla mnie.Współczuję  życia. Pozdrawiam i żegnam 

ześwirowała?? co to ma znaczyć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Parassolka napisał:

ja? uwazasz ze mam czas tu siedzieć? ty jestes chyba nienormalna!

Nie masz czasu tu siedzieć a kiedy nie wejdę to ty tu pierdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×