Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hack

Jak mogę zobaczyć kto pisze po drugiej stronie?

Polecane posty

Gość Parassolka
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty też obrażasz kobiety zwłaszcza i to takich którzy nie mają nic wspólnego z Tobą bo widzisz w nich swoje majaki schizofreniczne a później się chwalisz jaką jesteś bogobojna. Hipokrytka i psychol. Naprawdę dziwię się że nikt z twojego otoczenia nie widzi że masz coś z głową.

dlaczego mnie atakujesz? i dlaczego zmieniasz temat?Łatwo mogę udowodnić podgląd i podsłuch .Ja majaki jakie majaki? co ty bredzisz?Mam prawo pozwać cie do sądu za obrazę i publiczne Zniesławienie wiesz o tym? Jestem w stałym kontakcie ze śledczym własnie z powodu ataków na moją osobe i publiczne rozpowiadanie nieprawdy jakobym miała być osobą ,,chora psychicznie'' To jest jawne łamanie prawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

dlaczego mnie atakujesz? i dlaczego zmieniasz temat?Łatwo mogę udowodnić podgląd i podsłuch .Ja majaki jakie majaki? co ty bredzisz?Mam prawo pozwać cie do sądu za obrazę i publiczne Zniesławienie wiesz o tym? Jestem w stałym kontakcie ze śledczym własnie z powodu ataków na moją osobe i publiczne rozpowiadanie nieprawdy jakobym miała być osobą ,,chora psychicznie'' To jest jawne łamanie prawa!

Whateva 😑 niereformowalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrzyZnaki
3 godziny temu, Gość hack napisał:

Jak mogę zobaczyć kto pisze po drugiej stronie? Są na to jakieś sposoby?

Bez odpowiedniwgo sprzętu i oprogramowania oraz tony wiedzy podpartej wieloletnim doświadczeniem i obyciem w tematach informatycznych to możesz sobie pohackować co najwyżej własną drukarkę we własnej sieci LAN/WAN. A Kali Linux to wyrób dla bardziej zaawansowanych informatyków a nie takich żółtodziobów jak ty. Wpierw zobądź trochę wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Parassolka napisał:

dlaczego mnie atakujesz? i dlaczego zmieniasz temat?Łatwo mogę udowodnić podgląd i podsłuch .Ja majaki jakie majaki? co ty bredzisz?Mam prawo pozwać cie do sądu za obrazę i publiczne Zniesławienie wiesz o tym? Jestem w stałym kontakcie ze śledczym własnie z powodu ataków na moją osobe i publiczne rozpowiadanie nieprawdy jakobym miała być osobą ,,chora psychicznie'' To jest jawne łamanie prawa!

Nikogo nie pozwiesz  suchy ku**sie, znasz się na hakerstwie, podglądach,  podsłuchach i filmowaniu nieświadomych tego ludzi,  jak nikt tutaj. Zamilcz   więc  na amen wielonicku, bo ci w tym pomogę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
1 godzinę temu, Gość lol napisał:

Nie mam, ktoś komentuje np. kolor moich spodni albo to że widać dresowe, albo jakie buty leżą w zasięgu ekranu. 

Dokładnie tak.U mnie ktoś komentował ze w kuchni obok zlewu stoi mi płyn ludwik cytrynowy ,że mam na sobie koszule nocna w oliwkowym kolorze ,że w danej chwili sprzątam albo że w danej chwili leże w łóżku ( z dokładną godziną ) ,jaki kolor koszuli mam na sobie albo ze mam ubrany dres,ze siedzę w założonych słuchawkach a nawet ze przed minutą puściłam bąka.Ktoś tu wspomina o sąsiadach ,tylko ze ja nie pisałam ze mam sąsiada policjanta .Mam rozumieć ze to on ?Chore.Co prawda on koleguje sie z Tomaszem wiec juz nic mnie nie ździwi. Najbardziej podejrzane komentarze są typu,,nietoperz ,czy wsciekły kot ugryzł córke w warge i stoje koło kominka'' Takie wpisy pisane w imieniu mojej osoby w sytuacji gdy pies ugryzł córkę w usta i ledwie wróciliśmy z SORU do domu są co najmniej podejrzane i w ogóle nie śmieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka

o tyle co tylko ja mąż i dzieci wiedzieli ze byliśmy na SO-rze i własnie jedna z kuzynek meża czyli teściowa tego policjanta(ona jest z Cieszyna a meżowi nudził się czas oczekiwania w kolejce wiec poszedł do niej) to już raczej nie jest możliwe bez podglądu wiedzieć że w danej chwili stoję przy kominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikogo nie pozwiesz  suchy ku**sie, znasz się na hakerstwie, podglądach,  podsłuchach i filmowaniu nieświadomych tego ludzi,  jak nikt tutaj. Zamilcz   więc  na amen wielonicku, bo ci w tym pomogę 

mów za siebie gnoju! prokuratura ma prawo zarządać od moderacji wydania twojego adresu IP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Parassolka napisał:

Dokładnie tak.U mnie ktoś komentował ze w kuchni obok zlewu stoi mi płyn ludwik cytrynowy ,że mam na sobie koszule nocna w oliwkowym kolorze ,że w danej chwili sprzątam albo że w danej chwili leże w łóżku ( z dokładną godziną ) ,jaki kolor koszuli mam na sobie albo ze mam ubrany dres,ze siedzę w założonych słuchawkach a nawet ze przed minutą puściłam bąka.Ktoś tu wspomina o sąsiadach ,tylko ze ja nie pisałam ze mam sąsiada policjanta .Mam rozumieć ze to on ?Chore.Co prawda on koleguje sie z Tomaszem wiec juz nic mnie nie ździwi. Najbardziej podejrzane komentarze są typu,,nietoperz ,czy wsciekły kot ugryzł córke w warge i stoje koło kominka'' Takie wpisy pisane w imieniu mojej osoby w sytuacji gdy pies ugryzł córkę w usta i ledwie wróciliśmy z SORU do domu są co najmniej podejrzane i w ogóle nie śmieszne!

Nie wierzę 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Parassolka bardzo chciałabym z Toba kiedys pogadać na privie. 

o czym chcesz pogadać? Daj namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty też obrażasz kobiety zwłaszcza i to takich którzy nie mają nic wspólnego z Tobą bo widzisz w nich swoje majaki schizofreniczne a później się chwalisz jaką jesteś bogobojna. Hipokrytka i psychol. Naprawdę dziwię się że nikt z twojego otoczenia nie widzi że masz coś z głową.

hipokrytka? psychol? ja?? Nie życze sobie! Kogo obrazam? Karoline która na całą jape Zniesławiła mnie w zakładzie pracy drząc sie na całą morede przy pełnym zakładzie ludzi ze ja niby ,,komus jakieś związki rozwalam '' tak głośno sie darła że aż kierownik główny z biura przyleciał. jakie związki ? komu! moze dowiem sie wreszcie komu?? Niech sie cieszy ze jej nie pozwałam do Sądu za napaść i oszczerstwo. Ona nie miała prawa tak sie zachowac a do pracy chodzi sie po to żeby pracowac czy jak zaczeła histeryzowac kiedy powiedziłam ze nie życze sobie takich oszczerstw.Jeszcze histeryczka przy wszystkich naskoczyła na mnie ze powinnam sobie zrobić ,,sztuczny biust'' Od mojego biustu wara psycholko! Mi odpowiada taki jaki mam i gufno komu do tego! W pracy sie pracuje! Jesli o tym mowa akurat bo nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Parassolka napisał:

mów za siebie gnoju! prokuratura ma prawo zarządać od moderacji wydania twojego adresu IP!

Nie znasz go, musisz o niego zarządać? 

Oni już koło ciebie stoją, nawet nie wiesz jak mało ci zostało, radzę zrobić rachunek sumienia. To nie strachy, to z troski,  ten przekaz..............................   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdybym siedziała całe dnie i lata na kafe pod setkami nikow to też bym zeswirowala.Ani śmieszna ani ciekawa Twoja osobowość dla mnie.Współczuję  życia. Pozdrawiam i żegnam 

setki ników? wymień je! A co ? ja domu nie mam? pracy nie mam? do kościoła nie chodzę?do Wspólnoty nie należę? na studia nie chodzę ? po zakupy nie chodzę? nie piorę? nie sprzątam? nie gotuję? prac nie piszę? do biblioteki nie chodzę?nie zakuwam do kolokwium? praktyk nie odrabiam? do miasta nie jeżdzę? z dziećmi na maratony nie jeżdzę?po 300 km od domu? no faktycznie skąd ja bym na to miała wszystko mieć czas skoro 24 /h na dobę tu podobno siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie znasz go, musisz o niego zarządać? 

Oni już koło ciebie stoją, nawet nie wiesz jak mało ci zostało, radzę zrobić rachunek sumienia. To nie strachy, to z troski,  ten przekaz..............................   

drukuję wszystkie wpisy na podstawie których śledczy wniesie pismo do Prokuratury a ta o wydanie twojego IP,twój wpis jest w tym momencie odczytany jako groźba .Radziłabym uważać na słowa stary dziadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
1 godzinę temu, Gość lol napisał:

Ja, dziwne rzeczy? same normalne, ladne damskie ciuszki i takoweż buciki. Na forum ktoś mi komentował ubrania wiszące na widoku i to nie 1 raz. Widocznie te świnie co mają u mnie kamery, albo ci co  się włamują do kompa, albo 2 w 1. Tak czy inaczej kij wam w ryj. 

też lubie sobie wieszać zestawy ciuchów na nastepny dzień na wyjscie razem z butami 😉 a czemu dziwne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

drukuję wszystkie wpisy na podstawie których śledczy wniesie pismo do Prokuratury a ta o wydanie twojego IP,twój wpis jest w tym momencie odczytany jako groźba .Radziłabym uważać na słowa stary dziadu!

Hahahahahaha twoja sprawa jak to odebrales, ale zamiast straszyć mnie, radzę się nad tym przekazem zastanowić, znam przyszłość całej waszej trójki,  od dawna, nie jest ona dla was ciekawa, raczej " tam coś złego się dzieje" Ciemno! Nie wiem w jakim celu to, bo przecież jesteście ostatnimi z ludzi, którymi powinnam się zajmować i przejmować, ale ostrzegam, widać komuś na was zależy, tylko dlaczego ja, to nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŹDŹ

W policji sprawami tele-informatycznymi zajmuje się wydział do walki z cyberprzestępczością, który podlega pod komendę wojewódzką a cała działalność takich jednostek, ze względu na koszty, jest ściśle kontrolowana przez KGP. Zgodę na zainicjowanie inwigilacji może wydać tylko sąd i to tylko w przypadku solidnych dowodów wykazujących konieczność takich działań (podejrzenie terroryzmu, udział w grupie przestępczej itp), dodatkowo wszystko wymaga ścisłej współpracy między policją a dostawcą internetu oraz z każdym podmiotem internetowym z osobna, z którego usług korzysta osoba śledzona. Aby policja zainteresowała się kimś na tyle, żeby bawić się w inwigilację, to ten ktoś musiałby być co najmniej handlować bronią, prochami czy być sobowtórem trynkiewicza. Byle komu inwigilacji się nie robi bo to znaczne koszty i tona papierkologii a przede wszystkim PP współpracuje z EUROPOLem i jakby oni się zczaili, że KGP inwigiluje przypadkowych obywateli to Parlament Europejski przeorałby nas jak kombajn pole i skończyłoby się sankcjami za łamanie praw człowiwka X kropka D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
4 minuty temu, Gość GŹDŹ napisał:

W policji sprawami tele-informatycznymi zajmuje się wydział do walki z cyberprzestępczością, który podlega pod komendę wojewódzką a cała działalność takich jednostek, ze względu na koszty, jest ściśle kontrolowana przez KGP. Zgodę na zainicjowanie inwigilacji może wydać tylko sąd i to tylko w przypadku solidnych dowodów wykazujących konieczność takich działań (podejrzenie terroryzmu, udział w grupie przestępczej itp), dodatkowo wszystko wymaga ścisłej współpracy między policją a dostawcą internetu oraz z każdym podmiotem internetowym z osobna, z którego usług korzysta osoba śledzona. Aby policja zainteresowała się kimś na tyle, żeby bawić się w inwigilację, to ten ktoś musiałby być co najmniej handlować bronią, prochami czy być sobowtórem trynkiewicza. Byle komu inwigilacji się nie robi bo to znaczne koszty i tona papierkologii a przede wszystkim PP współpracuje z EUROPOLem i jakby oni się zczaili, że KGP inwigiluje przypadkowych obywateli to Parlament Europejski przeorałby nas jak kombajn pole i skończyłoby się sankcjami za łamanie praw człowiwka X kropka D

Aha i dlatego do mojego internetu przyszedł podejrzany facet który sie nawet nie przedstawił i nawet nie potrafił wymienić naszych danych tylko początkowe litery?Twierdził ze mam założonego ,,key loggera'' i ze to stąd ta awaria .Fakt tydzień mielismy przerwe w dostawie.Wszystko to jest podejrzane ja tak tego nie zostawię! Kamera w domu na mój salon czy kuchnię nie ma żadnego związku z internetem.W moim telefonie słychać wyrażne szmery ,a watki moich rozmów sa tutaj powielane .Do tego dochodzą rozmowy prowadzone z męzem podczas jazdy samochodem ,mam rozumiec ze jego telefon jest na podsłuchu czy że w aucie ma podsłuch? Hasło do mojej poczty oraz do fb a nawet do poczty grupowej (studenckiej)zostało wielokrotnie łamane a sygnał dochodził z Hotelu w Cieszynie.Nawet moja pani dziekan wspomniała przy mnie ze podczas naszej rozmowy na temat praktyk ma wrazenie ze jest na podsłuchu.Dziwne to wszystko.Faktycznie wyłączyła telefon,zamknęła laptopa ,na maile nie odpisywała a teraz zmieniła stanowisko.Dostałam namiary na policjanta od cyber przestrzeni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahahahahaha twoja sprawa jak to odebrales, ale zamiast straszyć mnie, radzę się nad tym przekazem zastanowić, znam przyszłość całej waszej trójki,  od dawna, nie jest ona dla was ciekawa, raczej " tam coś złego się dzieje" Ciemno! Nie wiem w jakim celu to, bo przecież jesteście ostatnimi z ludzi, którymi powinnam się zajmować i przejmować, ale ostrzegam, widać komuś na was zależy, tylko dlaczego ja, to nie wiem. 

jestem kobietą ...ańcu! Jakiej trójki ? Nazwiska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŹDŹ
4 minuty temu, Gość Parassolka napisał:

Aha i dlatego do mojego internetu przyszedł podejrzany facet który sie nawet nie przedstawił i nawet nie potrafił wymienić naszych danych tylko początkowe litery?Twierdził ze mam założonego ,,key loggera'' i ze to stąd ta awaria.

1. Monterzy, serwisanci i inni technicy oraz podobni robotnicy rzadko otrzymują pełne dane osobowe klientów, a to ze względu na Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych.

 

2. Inwigilacja ze strony policji w ogóle nie wymaga przysyłania żadnych monterów czy serwsiantów do domu osoby podsłuchiwanej ani instalowania urządzeń. Całość odbywa się po stronie dostawcy internetu czyli poza zasięgiem i bez najmniejszej wiedzy osoby inwigilowanej. Po prostu dostawca internetu przekierowuje cały ruch od wskazanego klienta na serwery policji. I tyle. Jako, że jest to cały ruch sieciowy to nie trzeba bawić się w keyloggery czy wirusy bo wssystkie hasła itp są w danych zawarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
4 godziny temu, Gość GŹDŹ napisał:

1. Monterzy, serwisanci i inni technicy oraz podobni robotnicy rzadko otrzymują pełne dane osobowe klientów, a to ze względu na Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych.

 

2. Inwigilacja ze strony policji w ogóle nie wymaga przysyłania żadnych monterów czy serwsiantów do domu osoby podsłuchiwanej ani instalowania urządzeń. Całość odbywa się po stronie dostawcy internetu czyli poza zasięgiem i bez najmniejszej wiedzy osoby inwigilowanej. Po prostu dostawca internetu przekierowuje cały ruch od wskazanego klienta na serwery policji. I tyle. Jako, że jest to cały ruch sieciowy to nie trzeba bawić się w keyloggery czy wirusy bo wssystkie hasła itp są w danych zawarte.

TO JEST NIELEGALNE.ja mam prawo wiedzieć kto i co robi na moim komputerze. Jeśli to zrobili to zrobili to nielegalnie i na własną rękę.Tych dwóch to jeden z policji z rodziny męża a drugi jego kolega (z mojej byłej podstawówki )pewnie się zgadali bo mają dostęp do mini kamer i podsłuchów. Jakiś czas temu zgubiły sie nam klucze zapasowe od domu.Kiedyś napisałam tutaj że jadę do Katowic to dziwnym trafem już na miejscu obok parkingu na chodniku mijałyśmy z córką detektywa Damiana Petrowa ,głupkowacie śmiał się do swojego kolegi bo go z córką rozpoznałyśmy .Mąż i syn polecieli przodem.Czyżby tek głupek z podstawówki który nie umie sie pogodzić z tym ze jestem mężatką go wynajął??Po cholerę?Jakim prawem wpieprza sie do mojego małżeństwa? .Ja nie zdradzam!i nie życzę sobie naruszania mojej prywatności ani zakłócania czasu spędzanego z rodziną. Pare dni temu jakiś gnój włamał mi się do mesengera i jeszcze jawnie tu o tym pisał to jest wszystko  chore! Ja tak tego nie zostawię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŹDŹ

Weź się uspokój albo odstaw te ziółka, które tam popijasz/wąchasz/wstrzykujesz xD Policja od tak nie szpieguje losowych obywateli bo do inwigilowania wymagany jest nakaz sądowy wystawiony na podstawie poważnych i solidnych dowodów, za samo inwigilowanie odpowiada oddzielna komórka do walki z cyberprzestępczością, która podlega pod komendę wojewódzką, a każda operacja musi zostać wpierw uzgodniona z Komendą Główną Policji + często EUROPOL robi wyrywkowe inspekcje prowadzonych operacji. Zwykły, szary bagietmajster nie ma możliwości podsłuchiwania kogoś ani tym bardziej wpłynięcia na decyzję o wydaniu nakazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość GŹDŹ napisał:

Weź się uspokój albo odstaw te ziółka, które tam popijasz/wąchasz/wstrzykujesz xD Policja od tak nie szpieguje losowych obywateli bo do inwigilowania wymagany jest nakaz sądowy wystawiony na podstawie poważnych i solidnych dowodów, za samo inwigilowanie odpowiada oddzielna komórka do walki z cyberprzestępczością, która podlega pod komendę wojewódzką, a każda operacja musi zostać wpierw uzgodniona z Komendą Główną Policji + często EUROPOL robi wyrywkowe inspekcje prowadzonych operacji. Zwykły, szary bagietmajster nie ma możliwości podsłuchiwania kogoś ani tym bardziej wpłynięcia na decyzję o wydaniu nakazu.

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś/aś tutaj, oprócz ostatniego zdania. 

"Zwykły, szary bagietmajster nie ma możliwości podsłuchiwania kogoś" ->

-> tu się mylisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŹDŹ

Zwykły, szary bagietmajster ma dokładnie te same możliwości podsłuchiwania kogoś, co zwykły, szary Kowalski. Czyli, ujmując krótko - ujowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
50 minut temu, Gość GŹDŹ napisał:

Weź się uspokój albo odstaw te ziółka, które tam popijasz/wąchasz/wstrzykujesz xD Policja od tak nie szpieguje losowych obywateli bo do inwigilowania wymagany jest nakaz sądowy wystawiony na podstawie poważnych i solidnych dowodów, za samo inwigilowanie odpowiada oddzielna komórka do walki z cyberprzestępczością, która podlega pod komendę wojewódzką, a każda operacja musi zostać wpierw uzgodniona z Komendą Główną Policji + często EUROPOL robi wyrywkowe inspekcje prowadzonych operacji. Zwykły, szary bagietmajster nie ma możliwości podsłuchiwania kogoś ani tym bardziej wpłynięcia na decyzję o wydaniu nakazu.

dawno sie tak nie usmialalam z tylu klamstw i durnych tlumaczen,przypiekaja wam tylki czy tylko udajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŹDŹ
5 minut temu, Gość prawda napisał:

dawno sie tak nie usmialalam z tylu klamstw i durnych tlumaczen,przypiekaja wam tylki czy tylko udajecie

Normalnie jak rozmowa z jakimś płaskoziemcą czy innym foliarzem, który żyje we własnym wyimaginowanym świecie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
31 minut temu, Gość GŹDŹ napisał:

Normalnie jak rozmowa z jakimś płaskoziemcą czy innym foliarzem, który żyje we własnym wyimaginowanym świecie xD

mylisz sie koles,slaby jestes 

fakty sa faktami i tego nie zmienisz chocbys pekl i probowal gmatwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość prawda napisał:

dawno sie tak nie usmialalam z tylu klamstw i durnych tlumaczen,przypiekaja wam tylki czy tylko udajecie

Coś wykombinowali,  muszą się chwalić jak na magii. Kiedyś tłumaczyli, że to proste na poziomie gimbusa, a ludzie tacy naiwni  i nie dbają o swoje interesy. Trochę zmienili taktykę, ale tylko trochę, resztę dowiemy się przy bliższym przyjrzeniu się sprawie. Dużo pracy mają, są z siebie bardzo, bardzo zadowoleni! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Parassolka napisał:

Dokładnie tak.U mnie ktoś komentował ze w kuchni obok zlewu stoi mi płyn ludwik cytrynowy ,że mam na sobie koszule nocna w oliwkowym kolorze ,że w danej chwili sprzątam albo że w danej chwili leże w łóżku ( z dokładną godziną ) ,jaki kolor koszuli mam na sobie albo ze mam ubrany dres,ze siedzę w założonych słuchawkach a nawet ze przed minutą puściłam bąka.Ktoś tu wspomina o sąsiadach ,tylko ze ja nie pisałam ze mam sąsiada policjanta .Mam rozumieć ze to on ?Chore.Co prawda on koleguje sie z Tomaszem wiec juz nic mnie nie ździwi. Najbardziej podejrzane komentarze są typu,,nietoperz ,czy wsciekły kot ugryzł córke w warge i stoje koło kominka'' Takie wpisy pisane w imieniu mojej osoby w sytuacji gdy pies ugryzł córkę w usta i ledwie wróciliśmy z SORU do domu są co najmniej podejrzane i w ogóle nie śmieszne!

U kogo siedzisz suchy ku**sie, wywlekajac cudze prywatne sprawy na forum?

Ten temat nie jest przypadkowy, to tylko po to,  aby nikt nie myślał sobie, że wasze hakerstwo zniknęło wraz ze zniknięcie osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj nazwę wyświetlaną

Co jest, czyżby znowu schizofrenicy atakowali kafeterię? xD Ta gurwa, szpiegują was policjanci, ta xD Może od razu i Mossad, co? iks gurwa de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icek z nazaretu

Mosad wszystko widzi, Mosad wszystko wie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×