Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XXXXXXXXX gosc

Czy takie zachowanie /postępowanie to grzech ciężki ? czy tylko zachowuje się żałośnie i robię głupio tak pisząc ?

Polecane posty

Gość XXXXXXXXX gosc

Mam takie zamiłowanie ostatnio albo hobby że wchodzę na czat i pisze z dziewczynami zadając im erotyczne intymne pytania oczywiście osoby pełnoletnie dorosłe po 18 już .No i tak trochę mnie to się podoba i sprawia przyjemność jednak dla mnie to głupio tak robić i czuje że to niestosowne albo nawet dennie się zachowuje .Jednak ciągnie mnie do tego i mam ochotę pisać z dziewczynami pytać je o intymne sprawy albo jakieś po prostu erotyczne ;/ Nie wiem czemu to mnie tak podnieca ale chyba dlatego że jestem samotny i nie mam dziewczyny i jestem wolny kawaler nie żyjący w związku żadnym .Dlatego tak jakoś chyba mnie to podnietę daje jak popiszę z jakąś obcą dziewczyną co ma 20 lat parę i napisze jej coś zboczo.nego . Wiem że może to jest trochę już w rodzaju nałogu bo wchodzę i pytam się obcych dziewczyn na czacie przykładowo co wolą nosić rajstopy czy pończochy albo jakie wolą /lubią majtki stringi czy figi albo inne jeszcze gorsze że jaką pozycję lubi albo jaki ma rozmiar piersi ? lub czy lubi przykładowo od tyłu być brana ? no to czasem z kimś z płci żeńskiej o tym popisze i tak trochę mnie odpisze jak też jest napalona albo lubi erotykę i takie intymne treści to odpowiedzą jakie lubią majtki albo czy  lubi od tyłu być brana ;/ no mnie to głupio bo tak jakoś jakbym ja to widział już że mnie to uzależnia bo wejdę zapytam się dziewczyny czy jest erotomanką i jak powie tak to drąże temat i jej zadaje te intymne pytania ;/  No i w ten sposób tak zadaje obcej osobie co jest po drugiej stronie nie widzimy siebie nie wiem z kim pisze nawet albo tylko podamy swój wiek albo imię i opiszemy jak wyglądamy .Wtedy tak zapytam czy jesteś z6 ? no i jak odpowie że tak to pytam a jakie majtki lubi nosić albo jaki ma rozmiar biustu albo jaką pozycję lubi albo i ogólnie jakieś inne bardziej mocniejsze szczegóły to już jest dla mnie żałosne bo wgłębiłem się w to jak napalony nastolatek jakiś co ma burzę hormonów i mysli tylko o tym bara bara ;/ głuppio mnie bo czasem to już mam taką ochotę że muszę zadawać te pytania i zaraz mam radochę bo mnie ktoś odpisze jakieś intymne szczegóły albo popisze o takich erotycznych sprawach .Nie wiem jak mam się od tego odciąć bo to jest tak samo jak oglądanie filmów z gołymi paniami i patrzenie się na to jak to robią na ekranie albo jakbym też oglądał jakieś obrazki z nagością i jeszcze do tego sobie robił dobrze .Tak więc tutaj znowu jakieś sprawianie sobie radości że pisze do osób nieznajomych o to jaką lubią bieliznę no i pozycje miłosne ? mnie to tak głupio bo to że sam jestem i nie mam nikogo i zaraz pisać te erotyczne pytania do dziewczyn nieznajomych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość państwo bezprawia

Uważaj na prokuratorów. Może wchodzisz, robisz sobie jaja, ale jak udowodnisz, że dziewczyna na czacie co ma 20 lat, to nie np. Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro lub inny równie mocno pozbawiony moralności mianowany przez niego człowiek, który podające się za 13-latkę udającą 20-latkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXX gosc

Nie robię sobie jaj tylko ja tak mam potrzebę taką bo nie mam partnerki i dlatego bo jestem sam nie mam drugiej osoby obok  że mam partnerkę na zywo w zyciu osobistym .Nie no pisać z małolatami o jakiś sprawach erotycznych ja bym nawet nie gadał z jakąś co ma 13-17 lat od góra 18 tak już powiedzmy 19 dalej w górę a tak to nie gadam z 14-16 latkami nawet .One czasem tam się coś pytają o takie rzeczy ja to im pisze że za młode są na takie tematy albo niech dorośnie najpierw a nie już chce o tym gadac jak ma 15 lat .Albo mnie piszą coś że chcą się spotkać i czy bym im pipkkę wylizał a mają 16 lat to mówię że ja nie spotykam się z takimi że niech sobie znajdzie kolegę w klasie co jej to zrobi .Z jakimi ja już pisałem to naprawdę na tym czacie co ja wchodze tam i korzystam z niego to już różne akcje były jedna mnie pisała że sypia nago albo chodzi w bieliźnie po mieszkaniu ja mówię jej no to co jak zobaczą sąsiedzi a ona mnie odpisuje no i co z tego jak zobaczyliby ? albo mnie inna pisała że daje tyłka w klubach w kiplach i źe nie zakłada rajstop tylko pończochy nosi bo łatwiej majtki zdjąć jest noo takie siedzą też dzifki młode na czatach .Albo ją zapytam coś intymnego a one zaraz mnie mówią że zdejmij ze mnie te majteczki albo wsadź mnie tam w dziurkę .Nawet są takie czasami co mnie pytają jaki mam rozmiar albo jest z drugiego końca Polski i chce się umawiać na seks i by nawet przejechała pół kraju jak ją dobrze się wygrzmoci ostro .No zapytaj się tylko niektórych czy są erotomanki to zaraz ci powie jakie ma pary majtek jakie kolory albo nawet czy lubi na twarz lub na brzuch albo czy lubi od tyłu .jA już nawet z taką pisałem co pisze z nią a ona się tam zaczęła grzebać tak mnie zresztą pisała po pipce normalnie tam i sobie robiła dobrze ręką .No takie to są niektóre dziewczyny albo nawet taki jakby cybersex że się pisze co się robi przez internet na czacie że tam wsadzasz jej palce albo tam jej zdejmujesz majtki i wkładasz no różne już akcje robią to już jest paranoja .Niektóre to nawet lubią same chwalić się bo mam na sobie tylko koszulkę i majteczki albo kuszą bo mają koszulkę i spodenki ale bez bielizny pod nimi 😉 no takie są dziewczęta co poniektóre to normalnie jak jakieś napalone dzifki xd Ja napisze jej coś to one zaraz jedna podłapie jedna nie odpisze .Bo to dzifne teraz jak wejdzie taka panna i się chwali tym bo ona daje tyłka w klubach i że nie nosi majtek ? no dla mnie to nie jest zaskoczenie jak nawet pisze mnie bo pokazała się w bieliźnie panna jakiemuś chłopakowi na klatce synowi sąsiadki bodajże .No albo jak mnie pisze jakaś bo robi sobie dobrze i wkłada rekę w majtki pisząc ze mną to już dla mnie jest naprawdę upadek albo już że niektóre nie mają zachamowań i są naprawdę na całego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×