Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria

Czy macie suszarkę bębnowa? Czy uważacie że był to dobry zakup?

Polecane posty

Gość Maria

Mam 3 dzieci i suszarka na pranie zagościła na stałe w moim salonie! Nie chce na nią patrzeć, nienawidzę takiego bałaganu. 

Tylko tak sobie myślę czy to np opłaca się? Latem szybko pranie schnie na dworze. Zimą niby można powiesić na kaloryferach. I sama nie wiem. Doradzcie. Piore praktycznie codziennie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi

Mam bebnowa a i tak susze na suszarce  bo w bebnowej sie rzeczy kurcza, w bebnie  susze wiec tylko reczniki, posciel i czasem skarpetki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bannys

Kupiłam 2 w 1. Jestem bardzo zadowolona. Suszę w niej drobne rzeczy- majtki, skarpetki, koszulki, getry dzieci. Samo wieszanie tego wszystkiego to mnóstwo czasu. A tak wkładasz suche- wykonujesz suche. Ale: ja zdecydowałam się na 2 w 1 bo mam mało miejsca i jest nas tylko 3. Pamiętaj, że jeśli chcesz wyprać i wysuszyć więcej niż jedną pralkę dziennie to pranie i suszenie zajmie łącznie ok 4 godzin. Wtedy lepszym rozwiązaniem są 2 urządzenia bo jedna pierze A druga już suszy. Ale tu znow trzeba przekładać po praniu do drugiego bębna. Rzeczy się nie gniota jakoś wyjątkowo, prasowanie przebiega normalnie. Ja jestem bardzo zadowolona- i tak musiałam kupić nową pralkę więc kupiłam z suszarką, koszt jest niewiele większy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tak,mamy pralko- suszarke. Jest kilka programow suszenia, do roznych typow tkanin, jeden uniwersalny -krotkie pranie z suszeniem. Minusy sa takie,ze czasem cicuhy sie skurczą,wiec musze patrzec co ładuje. Dwa po suszeniu nie czuć zapachu plynu do płukania. Trzy ciuchy sa bardzo wymiete, chyba ze piore 1/3 bębna to jest ok,ale wg mnie to idealne rozwiazania do wiekszosci prania. U mnie przynajmniej raz dziennie jedzie suszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×