Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dildo

Problemy z Pasierbem

Polecane posty

Gość Dildo

Może ktoś z was mi doradzi. Jesteśmy że sobą 10 lat mieszkamy razem, mąż ma syna 20 lat, który nie mieszka z nami tło że swoją matka. Czasami wpada do nas dość często, przyjezdza i wchodzi sobie bez zapowiedzi, otwiera lodówkę jak u siebie. Ale najbardziej irytuje mnie, że np idzie się kąpać i podrzua o zostawia swoją brudna bieliznę, bo chcę się odświeżyć. Korzysta z naszych środków i kosmetyków. Jak coś potrzebuje bierze bez pytania. Ja jestem już tym zmeczona. Uważam, że taki dorosły o ile chce skorzystać to na jakiś normalnych zasadach  zwłaszcza że z nami nie mieszka. Mąż mnie wyzywa i mówi że robię problem, a że to jego syn trzeba mu pozwolić. Czy ktoś miał tako przypadek. Próba rozmowy kończy się obrazeniem padierba o męża i znów jest to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litus

To dobrze, że czuje się u ojca jak u siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież to jego ojciec.

A ty jak idziesz do swoich rodziców to ze swoim mydłem i ze swoją srajtaśmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnw g wgwg Ale

Ale na jakich normalnych zasadach m.a korzystać?

 

Poza tym wiesz że on po nim też dziedziczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Musisz z tym żyć kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redt

Przesadzasz kobieto!To syn twojego męża.A twoje dziecko jakby was odwiedzało i tak robiło to wtedy by było oke?Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Co wy za bzdury piszecie. Przecież nie chodzi o to by mu zabronić ale nie jest u siebie wiec wypada zapytać czy mogę sobie zrobić coś do jedzenia albo czy mogę skorzystać z łazienki. Nie mowię już ze 20 latek swoją bieliznę powinien prac sam a nie podrzucać mamusi bez względu na to czy z nią mieszka czy nie. Nie mówiąc już o pozostawieniu brudnych gaci bądź co bądź obcej kobiecie.

Niestety nic z tym nie zrobisz jeżeli Twój partner daje mu na to pełne przyzwolenie. Mozesz sama z pasierbem porozmawiać ale to i tak skończy sie awantura z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Lena napisał:

Co wy za bzdury piszecie. Przecież nie chodzi o to by mu zabronić ale nie jest u siebie wiec wypada zapytać czy mogę sobie zrobić coś do jedzenia albo czy mogę skorzystać z łazienki. Nie mowię już ze 20 latek swoją bieliznę powinien prac sam a nie podrzucać mamusi bez względu na to czy z nią mieszka czy nie. Nie mówiąc już o pozostawieniu brudnych gaci bądź co bądź obcej kobiecie.

Niestety nic z tym nie zrobisz jeżeli Twój partner daje mu na to pełne przyzwolenie. Mozesz sama z pasierbem porozmawiać ale to i tak skończy sie awantura z mężem.

A to dobre, jest u ojca jak jest głodny to robi sobie jedzenie, jak potrzebuje korzystać z łazienki to korzysta. Proste bez zbędnych pytań jak u obcych ludzi. A gacie to powinien sam prać i mozna mu to jasno zakomunikować.

Tworzenie dystansu w rodzinie to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pewnie mamusia za niego wszystko robi i nie widzi w tym nic dziwnego. Wszystko rozumiem ale gacie ? mieszkając z rodzicami to prałem majty sam bo to wstyd . Z drugiej strony traktuje dom ojca jak swój i prawdopodobnie tak będzie jak to męża mieszkanie jest. Lepiej przyjrzyj się związkowi byś na lodzie nie została. Nie znam układów u was małżeńskich kto jest za co odpowiedzialny i kto utrzymuje finansowo dom ale z tego co na razie opisałaś to twoja rola jest tam raczej dziwna ( chodzi o pranie i to nie od czasu do czasu i to nie u małego chłopca lecz starego byczka ). Ciekawe jak się to potoczy gdy będzie miał dziewczynę i zechce z ojcem razem z nią zamieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×