Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Wspolczesni prawiczkowie po 30stce zostali wychowani w przekonaniu, iz kobiety to czule istoty, wzniosle, o dobrym serduszku, pragnace milosci.

Polecane posty

Gość gosc

a prawda jest zgola inna, kobiety pragna robic kariere, pragna ostrego seksu z przystojnym gacetem z  duzym p1ndolem, pragna emocji, kasy, lansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aru

W Polsce kobiet jest co najmniej 15 mln. Do tego każda z nich ma własne poglądy. Na pewno znajdą się czułe i romantyczne, jak i twarde szukające szczęścia we wchodzeniu na kolejne szczeble kariery.

Jeśli szukasz tych pierwszych, a zwracasz uwagę (podobają ci się fizycznie) tylko te drugie. To coś jest nie tak z tobą, a nie kobietami. Najwyższy czas odciąć pępowinę i nie oczekiwać podania ci wszystkiego na tacy. Te pierwsze na pewno nie zaliczają wszystkich imprez tylko wolą poranne spacery w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość gosc napisał:

a prawda jest zgola inna, kobiety pragna robic kariere, pragna ostrego seksu z przystojnym gacetem z  duzym p1ndolem, pragna emocji, kasy, lansu

a to się wyklucza? mozna miec dobre serce byc czułą a jednocześnie robic kariere  i lubic bezpieczenstwo finansowe zamiast ciaglego zamartwiania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, axa napisał:

a to się wyklucza? mozna miec dobre serce byc czułą a jednocześnie robic kariere  i lubic bezpieczenstwo finansowe zamiast ciaglego zamartwiania sie

Kariera to konkurencja a ta wyklucza współczucie, a bez tego nie prawdziwej akceptacji i bliskości.

Z tego co widzę karierowiczki przenoszą model biznesowy do domu.

To nie tak, że po powrocie z pracy człowiek się zmienia w całkiem inną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chce faceta o dobrym serduszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Chce faceta o dobrym serduszku

Jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Istnieje zdrowa konkurencja. Jakos robienie kariery nigdy nie przeszkadzalo mi w byciu empatyczna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Istnieje zdrowa konkurencja. Jakos robienie kariery nigdy nie przeszkadzalo mi w byciu empatyczna osoba

Mnie też 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej:)
6 minut temu, Gość Onsam napisał:

Jestem :)

Jak masz na imię?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Istnieje zdrowa konkurencja. Jakos robienie kariery nigdy nie przeszkadzalo mi w byciu empatyczna osoba

Skoro tak twierdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
10 minut temu, Gość Hej:) napisał:

Jak masz na imię?😁

Mariusz a Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×