Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaczarowana

Czy ktoś z Was zna hiszpański?

Polecane posty

Gość Hahaha81

Nie znam wiec po co mialbym tam jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Fela z bloku napisał:

Znam, super język 

Oo serio, ale tak perfekt? Uczyłaś się może w szkole, na kursie  czy bardziej prywatnie, np: w domu?😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłam w Hiszpanii i z tego pobytu zapamiętałam - lakłenta por fawor (poproszę o rachunek) i gracja (dziękuje) i coś tam jeszcze ale zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Byłam w Hiszpanii i z tego pobytu zapamiętałam - lakłenta por fawor (poproszę o rachunek) i gracja (dziękuje) i coś tam jeszcze ale zapomniałam

Mi się bardzo podoba ten język. Jest przepiękny😍😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boris

Znam trochę słówek. Też mi się podoba ten język. No i włoski. Jak z kimś piszę to google translate mi pomaga 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Zaczarowana napisał:

Mi się bardzo podoba ten język. Jest przepiękny😍😊

Ja z kolei uważam że Hiszpanie to świetny naród, zawsze mi chętnie odpowiadali jak się o coś pytałam i przy odprawie na lotnisku też byli uprzejmy nie tacy służbiści jak Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Ja znam perfekcyjnie w takim stopniu jak polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja z kolei uważam że Hiszpanie to świetny naród, zawsze mi chętnie odpowiadali jak się o coś pytałam i przy odprawie na lotnisku też byli uprzejmy nie tacy służbiści jak Niemcy

Coś w tym jest, że takie narody jak właśnie Hiszpanie czy Włosi są bardzo otwarci i serdeczni w stosunku do innych😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Boris napisał:

Znam trochę słówek. Też mi się podoba ten język. No i włoski. Jak z kimś piszę to google translate mi pomaga 🙂 

Ale czy google translate dobrze tłumaczy? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Fela z bloku napisał:

Uczyłam się na kursach w Polsce a potem wyjechalam na studia 

Super 😊Też bym chciała się go nauczyć 😊A czy mogłabym Ci coś przesłać na wiadomość prywatną ?Pewną piosenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
20 minut temu, Zaczarowana napisał:

Coś w tym jest, że takie narody jak właśnie Hiszpanie czy Włosi są bardzo otwarci i serdeczni w stosunku do innych😊

Pogoda,jedzenie,Morze Srodziemne robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
11 minut temu, Gość gość napisał:

Tenemos luz verde.

Mamy ZIELONE swiatlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam ch :))))

Los amores son como los ninos recien nacidos, hasta que lloran no se sabe si viven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Znam ch :)))) napisał:

Los amores son como los ninos recien nacidos, hasta que lloran no se sabe si viven.

Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam...uczylam sie w szkole,potem na kursie droga internetowa i mysle ze to ostatnie to super sprawa bo dzielisz material jak chcesz, uczysz sie kiedy chcesz bez presji, jest wieksza swoboda, sa nagrania i wszystko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, axa napisał:

Znam...uczylam sie w szkole,potem na kursie droga internetowa i mysle ze to ostatnie to super sprawa bo dzielisz material jak chcesz, uczysz sie kiedy chcesz bez presji, jest wieksza swoboda, sa nagrania i wszystko 🙂

To fajnie jak miałaś w szkole hiszpański 😊Ja niestety nie, a jakoś zawsze ciągnęło mnie do tego języka. Pamiętam nawet jak byłam dzieckiem i oglądałam telenowele, strasznie podobał mi się ten język. A z telenowel meksykańskich pamiętam takie słówka jak: corazon czy porfavor😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boris
53 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Ale czy google translate dobrze tłumaczy? 🤔

Tak tylko trzeba jeszcze raz puścić to to przetłumaczył na Polski. Jak to przetłumaczone z Hiszpańskiego na Polski będzie miało sens to znaczy że pierwsze tłumaczenie było dobre 🙂 Czyli jak sobie zmieniasz tłumaczenia Polski-Hiszpański i teks ma za każdym razem sens po Polsku tzn że po Hiszpańsku też ma.

Tłumaczyłem w ten sposób na Koreański i nikt się nie obraził to chyba znaczy że dobrze mi wyszło :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Boris napisał:

Tak tylko trzeba jeszcze raz puścić to to przetłumaczył na Polski. Jak to przetłumaczone z Hiszpańskiego na Polski będzie miało sens to znaczy że pierwsze tłumaczenie było dobre 🙂 Czyli jak sobie zmieniasz tłumaczenia Polski-Hiszpański i teks ma za każdym razem sens po Polsku tzn że po Hiszpańsku też ma.

Tłumaczyłem w ten sposób na Koreański i nikt się nie obraził to chyba znaczy że dobrze mi wyszło :classic_biggrin:

Ok, dzięki za wyjaśnienie 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Zaczarowana napisał:

Super 😊Też bym chciała się go nauczyć 😊A czy mogłabym Ci coś przesłać na wiadomość prywatną ?Pewną piosenkę.

Jasne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drt

Hiszpańskiego się za dzieciaka uczyłem, jakieś podstawy pamiętam, ale teraz bardziej podoba mi się włoski. Jednak moją największą miłością jest rosyjski, który obecnie studiuję ❤ choć i tak już swobodnie się w tym języku porozumiewam. Podoba mi się też fiński i serbski, obu tych języków się uczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co.

Corka 13lat dosyc dobrze mowi I pisze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×