Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fredka

Ciąża pierwsze objawy

Polecane posty

Gość Fredka

Witam. Staramy się o dziecko. Stosunek na około dzień przed owulacją. Na trzeci dzień po stosunku bardzo bolał mnie jajnik. Przez kilka godzin co chwilę - co 5 minut musiałam siku. Na początku pieczenie cewki moczowej przez godzinę, potem przestało pięc. Po sikaniu zauważyłam na papierze jasno różowe lub jasnobrązowe plamy jakby rozcieńczona krew.  Aktualnie czuję się osłabiona i blada. Co kilka godzin boli mnie jajnik. Cały czas ten sam. Ból jak przy okresie tylko mocniejszy. Boli już drugi dzień tak że ciągle leżę. Czy to mogą być objawy ciąży czy może zapalenie pęcherza moczowego? Nigdy nie miałam podobnych objawów więc wydaje mi się mało prawdopodobne zapalenie dróg moczowych akurat teraz. Kupiłam nawet furalginę ale nie wzięłam po przeczytaniu ulotki że nie wolno stosować w ciąży. Proszę o poradę czy któraś z Was miała podobne objawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredka

Pytam bo wydaje mi się to niepokojące. Większość kobiet nie odczuwa żadnych objawów do momentu braku miesiączki i zrobienia testu ciążowego. Ja natomiast ledwo żyję. Ogromne osłabienie i ból jajnika przez ponad wa dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Fredka napisał:

Pytam bo wydaje mi się to niepokojące. Większość kobiet nie odczuwa żadnych objawów do momentu braku miesiączki i zrobienia testu ciążowego. Ja natomiast ledwo żyję. Ogromne osłabienie i ból jajnika przez ponad wa dni. 

Nie bierz furaginy poczekaj. Ja straciłam 2 ciąże przez takie automedykacje. Raz myślałam właśnie że infekcja moczowa drugi raz ze pochwy bo miałam śluzu więcej. Tak jak ty dziwne bóle Klocia pieczenie i plamienie. Poczekaj te kilka dni i zrob test z krwi. Łykaj kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredka

Dziękuję za jedną odpowiedź. Widzę że jest tu dużo małoletnich czubów, którzy robią sobie rozrywkę pisząc ...ne odpowiedzi na posty. Powyższy wpis nie mój. Odnośnie mojego stanu poczekam tydzień na możliwy wynik testu a później udam się do lekarza. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Fredka napisał:

Dziękuję za jedną odpowiedź. Widzę że jest tu dużo małoletnich czubów, którzy robią sobie rozrywkę pisząc ...ne odpowiedzi na posty. Powyższy wpis nie mój. Odnośnie mojego stanu poczekam tydzień na możliwy wynik testu a później udam się do lekarza. 

 

Ja w cyklu w którym zaszlam w ciążę miałam takie objawy jakby zapalenie pęcherza 

Mocne  parcie na pęcher,pieczenie przy sikaniu itd,brałam tabsy typu furagina bo o ciąży jeszcze  nic  nie wiedziałam 

Dowiedziałam się 2tyg później więc  nie wiem czy te objawy mogły mieć coś wspólnego z zapłodnieniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak jak zaskoczyłam to nawet nie skumała, że to może być ciąża bo objawy były identyczne jak te przy zbliżającej się miesiączce mi. Klucie i bol jajnika, parcie ma pęcherz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Karo21 napisał:

Ja w cyklu w którym zaszlam w ciążę miałam takie objawy jakby zapalenie pęcherza 

Mocne  parcie na pęcher,pieczenie przy sikaniu itd,brałam tabsy typu furagina bo o ciąży jeszcze  nic  nie wiedziałam 

Dowiedziałam się 2tyg później więc  nie wiem czy te objawy mogły mieć coś wspólnego z zapłodnieniem 

Przepraszam że pytam ale ... 

Ciąża przetrwała ?

Ja pisałam ten pierwszy post o furaginie, moja poleciała po kilku tabletkach a następna po globulce clotrimazol, nie doszło nawet do zagnieżdżenia, do dzisiaj myśle że To przez te leki. Pozytywne testy ciążowe miałam Niestety dopiero jak już wzięłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerkka

U mnie też objawy były takie jak przed miesiączką, ból w dole brzucha i bolące piersi, ale wiedziałam, że jestem w ciąży bo zawsze okres miałam bardzo regularny 🙂 A poza tym ciążę planowałam bo też łykałam już mama dha premium. Teraz jestem już miesiąc po porodzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×