Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy ktoś taki jak ja ma szanse na długotrwały związek?

Polecane posty

Gość gosc

Mam 190 cm wzrostu i 156 kg wagi, jem głównie fast foody (nie umiem gotować) i kilka razy w tygodniu przypakuje na siłowni, żadna dziewczyna nie chce się ze mną związać!! Ostatnio nawet usłyszałem że jestem przytłaczający(??) Powinienem zrzucić troche masy czy może poczekać na taką która mnie zaakceptuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Schudnij dla zdrowia, ubran, samopoczucia i pewności siebie. Zrób to dla siebie a nie dla kogoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ok, dzięki za radę ale senk w tym że moja budowa to w większości mięśnie a nie tkanka tłuszczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda123

Niestety w tych czasach wygląd ma znaczenie, a w sumie chyba zawsze miał. To całkowicie normalne.

Wg mnie osobiście "każda potwora znajdzie swego amatora" (tak mówi moja mama). Chociaż nie wątpię, że mężczyzna/kobieta, którzy dbają o swoje ciało mają łatwiej w relacjach i nawiązywaniu bliższych znajomości. Gotować mówisz nie umiesz... hmm, nie wiem jak u Ciebie z finansami, ale myślałeś nad dietą pudełkową ? albo nad wizytą u dietetyka ? a badałeś się w ogóle u lekarze czy nie masz np cukrzycy albo jakieś innej choroby ? Jeśli zaczniesz się lepiej odżywiać, duuużo pić wody  to nie dość, że schudniesz, to poprawisz stan zdrowia, będziesz pewniejszy siebie co ułatwi na pewno szansę na związek. Niska samoocena to nic dobrego. Sama coś o tym wiem, też byłam bardzo zakompleksiona.

Powodzenia ! Będzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dzięki za troske ale dietetyk tu nic nie pomoże, chyba pójde się odstresować i wydoje ze 3 browarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość gosc napisał:

Dzięki za troske ale dietetyk tu nic nie pomoże, chyba pójde się odstresować i wydoje ze 3 browarki.

Ale dno!🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Dzięki za troske ale dietetyk tu nic nie pomoże, chyba pójde się odstresować i wydoje ze 3 browarki.

Nie. Tu widać klarowne, że nie masz Szans nawet na krótkotrwały związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Dzięki za troske ale dietetyk tu nic nie pomoże, chyba pójde się odstresować i wydoje ze 3 browarki.

😂😂zdrówko 🍻🍻🍻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×