Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duszesie

POWIETRZE w malych miastach jest TRAGICZNE!!!!!

Polecane posty

Gość Duszesie

Ludzie pala najgorszym weglem i smieciami. Dzis bylam na spacerze z dzieckiem i Zaluje!!!! ze nas trulam.

co Wy z tym robicie? Nie wychodzicie z domu przez pol roku? Mam na mysli mieszkanki wsi i malych miasteczek, tych koszmarnie zasmogowanych, na airly z filetowym lub czerwonym znacznikiem.

Polacy to tepe cwoki. A rzad ani samarzady W OGOLE NIE POMAGA BIEDNIEJSZYM, nie ma atrakcyjnych cen gazu czy pradu ani tez konkretnych dofinansowan do piecy jak np w krakowie 100 %

skad biedni maja brac taki majatek na piece i jeszcze wieksze pieniadze niz na ten najtanszy wegiel na gaz albo prad????!?!?!!!!! Czemu pis nic z tym nie robi????!!!!! Nie wstyd im ze doprowadzaja nas polakow do raka? Zwla

 patrzcie jak radza sobie zblizeni do nas ekonomicznie Slowacy:

https://www.google.pl/amp/s/www.gazetaprawna.pl/amp/1018364,dlaczego-na-slowacji-nie-ma-smogu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moll

Racja, pojechalam w tamtym roku, gdy zaczynal sie sezon grzewczy , w góry.Przejechalismy przez kilka miejscowoscic - nie dalo sie oddychac!To samo bylo w Ciechocnku - a przeciez chodzi o miejscowosci uzdrowiskowe!  Mieszkam nad morzem i tam jednak jest lepiej, wiem,ze nigdy wiecej nie wyjade zima do takich miejsc. Szkoda,ze władze ich nie mysla - pzreciez turystyka tam padnie,  a mieszkanyc beda chorować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaja

Wlasze to idioci patrza tylko na wlasna kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszesie

U nas jest najwieksza zachorowalnosc na raka pluc w polszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszesie

Naprawde nikogo to nie obchodzi????

mam ochote gdzies to zglosic nie wiem

mam dosc tego ze musze ukrywac sie z dzieckiem w domu bo nie da sie wyjsc a jak wyjdziemy to panicznie boje sie raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12312312

piszesz jak małe dziecko, są takie programy np. rządowy program czyste powietrze z duzymi dofinansowaniami, ale jest w nim wiele haczyków. 

Jest to duzy problem, bo kazdy chce jezdzic samochodem, i palic czym najtaniej.

mozesz np. zorganizowac manifastacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć

A w większych myślisz lepiej? Masa aut a w domach jednorodzinnych tez takie praktyki  .Wpływ masz w sumie na siebie a ze w tych czasach wszystko jest jak jest tego sama nie odmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj, my kupiliśmy dom w małym mieście  że 2 miesiące temu i jak wyszłam w dniu, gdzie cześć ludzi zaczęło palić to mnie w gardle drapało, to był koszmar!  Wiem, że nie każdego stać, na ogrzewanie gazowe, ale żeby chociaż nie palili śmiećmi. Z kilometr od nas jest biedniejsza cześć o tam dymy z kominów niebieskie.  W Warszawie taki ruch, a nigdy nie czułam w gardle  i nie wachałam takiego smrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Cześć napisał:

A w większych myślisz lepiej? Masa aut a w domach jednorodzinnych tez takie praktyki  .Wpływ masz w sumie na siebie a ze w tych czasach wszystko jest jak jest tego sama nie odmienisz

No nie wiem. Ja już się czułam lepiej w Warszawie niż u rodziców w mniejszym mieście. Co zabawne, jak byłam młodsza to myślałam, że zimą jest tam ciągle mgła. Dopiero z wiekiem mnie olśniło, że to ludzie palą w domach jakimś syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość gość napisał:

No nie wiem. Ja już się czułam lepiej w Warszawie niż u rodziców w mniejszym mieście. Co zabawne, jak byłam młodsza to myślałam, że zimą jest tam ciągle mgła. Dopiero z wiekiem mnie olśniło, że to ludzie palą w domach jakimś syfem.

jak ni e wiesz to dobie obejrz te mapy ktore juz tu ktos cytował. Ja mieszkam w Poznaniu, i np moje miasto bywa ze jest w pierwszej 4 najbardziej zasmrodzonych miast na całym swiecie.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

jak ni e wiesz to dobie obejrz te mapy ktore juz tu ktos cytował. Ja mieszkam w Poznaniu, i np moje miasto bywa ze jest w pierwszej 4 najbardziej zasmrodzonych miast na całym swiecie.   

Nie muszę niczego oglądać. Sama robiłam aplikację pokazującą jakość powietrza więc wystarczająco się wtedy natestowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Macie rację też mnie to denerwuje. Wczoraj jechałam z młodym na basen mamy ok 10 km to po drodze mijalismy 4 ogniska gdzie palono liście najlepsze było to że spotkaliśmy też patrol policyjny....nie rozumiem dlaczego nie interniowali choćby głupie pouczenie że śmieci dajemy do kosza itp.... A to teraz piękna pogoda można by pojeździć rowerem ba rolkach itp.... Za niedługo zrobi się zimno i wszyscy zaczną wkoło palić i to dopiero będzie syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klooo

„Złote myśli” ojca prezydenta Rzeczpospolitej. „Nie smog skraca życie najbardziej, ale brak higieny i profilaktyki”

Rzad i kosciól w Polsce uwaza ekologow za wrogów panstwa. Wybierajcie ich dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×