Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jolanta1234

Jaki parapet najlepiej wybrać?

Polecane posty

Gość Jolanta1234

Dzień dobry,

zastanawiam się nad wyborem parapetu do okien w całym domu. Chcę zmieścić  na parapetach ładne kwiaty i dekoracje. Jakie materiały na parapet polecacie? Czy polecacie typowe białe kolory, czy też może fajnym rozwiązanem byłyby ciemniejsze odcienie?

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata

Jolu, ja mam białe blaty z kwarcu i od 5 lat wygladają cudnie. Jednak biel to klasyka i nie przemija z czasem. Zawsze możesz dodać ciemniejsze doniczki czy bardziej wyraziste dekoracje i już ożywisz okna. Zernij na fb profil producenta technistone, można znaleźć tam wiele ciekawych inspiracji. Powodzenia i pochwal się efektem wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olegg

Bardzo dobry materiał na parapet to mdf. Jest wytrzymały i estetyczny a przy tym niedrogi, u nas sprawdza się świetnie. Parapety kupowaliśmy w Toram, od śląskiego producenta. Firma fajna bo wykonuje parapety z mdfu w każdym dowolnym kolorze zgodnym z katalogiem RAL i o dowolnym kształcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki

Jakbyście szukali solidnej jakości zakończeń do parapetów zewnętrznych i wewnętrznych czy też łączników  to zachęcam do sprawdzenia sobie firmy Maja z Częstochowy www.zakonczeniadoparapetow.pl/ Mają dobry wybór, wiele kolorów produktów i rozsądne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drewno to dość luksusowy materiał, jednak jest  bardzo delikatne i musicie nastawić się na konieczność odnowienia go raz na jakiś czas. Bo przecież wieczne nie jest. Sama sie nad nim zastanawiałam, potem jednak doszłam do wniosku, ze sensu nie ma bo stawiam na parapetach wiele doniczek z kwiatami. Tak wiec dlugo by na pewno nie wytrzymało. 

Parapet zamawialam w tej firmie:

http://acero.info.pl/

Jest wykonany z tworzywa, jestem osobiście bardzo zadowolona z wykonania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×