Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Wyrzucić go z domu?

Polecane posty

Gość Autorka

Proszę pomóżcie mi podjąć decyzję. Otóż mam 3 dzieci. Najmłodsze 3 miesiące. Mój mąż nie pomaga mi wogole przy nich. Do tego co weekend wychodzi na noc a później odsypia albo leży po prostu w łóżku. Jak wychodzi to wyłącza telefon i tłumaczy się że był np. na sorze. Szkoda mi jednak dzieci one pytają kiedy on wróci itp. tylko to powstrzymuje mnie żeby go nie wywalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

O PRACY ZAPOMNIJ.ZEMSTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

WAL SIE NA RYJ,sam sie stad wyniose na 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

LASKE MI WIELKA ROBI.I tak nie bede tu mieszkal a spac mam w razie czego.Nie jestem taki glupi jak tobie sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie no, przeproś, że dzieci są głośno po zarwanej nocce. 

Serio, 3 dzieci z takim gościem? 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko, spróbuj porozmawiać z mężem i ustalić co się dzieje. Może on ma jakieś problemy ze zdrowiem, może psychika szwankuje. To nie jest normalne żeby zostawial Cię samą co weekend i wylaczal telefon. Zobaczysz co Ci powie, może jakoś dojdziecie do porozumienia. Wywalić zawsze zdążysz, ale najpierw trzeba podjąć próbę ratowania małżeństwa, szczególnie że masz dZieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołem

Dom twój czy jego?Jak twój to zrobisz co zechcesz jak jego to możesz mu nagwizdac. Ale możesz się wyprowadzić Ty.Pogadaj z nim jak dziecko podróżne do pracy idź i tyle .S po pracy obowiązki dzielić wedle wysokości wypłaty kto więcej przynosi lub dłużej pracuje ma lżejsze obowiązki w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bóg sam jeden wie co on wyprawia po tych nocach bez Ciebie. Ja bym wolała iść do mojej matki mieszkać na jakiś czas póki nie stanę na nogi niż żyć z takim facetem. Po rozwodzie zostanie z alimentami na 3 dzieci plus Twoje 500 plus może masz jakąś pracę do której wrócisz? Dasz radę. Wierzę w siłę kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bóg sam jeden wie co on wyprawia po tych nocach bez Ciebie. Ja bym wolała iść do mojej matki mieszkać na jakiś czas póki nie stanę na nogi niż żyć z takim facetem. Po rozwodzie zostanie z alimentami na 3 dzieci plus Twoje 500 plus może masz jakąś pracę do której wrócisz? Dasz radę. Wierzę w siłę kobiety. 

ciekawe czy matka chciałaby mieszkać na starość z trójką dzieci, bardzo wątpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Dom jest mój a raczej mojej matki. Mąż ma swoją kawalerkę w innym mieście. Tutaj nie chodzi za bardzo o sprawy finansowe tylko o to że on sobie przychodzi do domu jak do hotelu i udaje że nic się nie stało. Że jego zachowanie jest całkowicie normalne. Właśnie wrócił z wczorajszej nocki i zdziwił się że go nie wpuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×