Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek

Zaplanowane prowokacje

Polecane posty

Gość Marek

Wraz z żoną lubimy klimaty cuckold  czy też zdrady kontrolowanej. Pomysł przyszedł gdy oglądaliśmy lata temu serial goło i wesoło. W naszym przypadku chodzi bardziej o stwarzanie erotycznej atmosfery. Żona przez "nieuwagę i roztargnienie" robi pewne rzeczy Początki byty trudne i  śmieszne Wszystko starannie planujemy czasem z dużym wyprzedzeniem. Jest to zaplanowane a osoba która bierze w tym udział myśli że to na serio. Lokalizację różne podczas wczasów,na weselach u nas w domu czy na plaży. Z biegiem czasu żonie to aktorstwo wychodzi coraz lepiej. Ktoś ma podobny fetysz podzielcie się swojmi przygodami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi

Ciekawy temacik. Mój chłopak jest bardzo tym zaintresowany takimi akcjami. Jak chcesz się podzielić doświadczeniem 23sisi23@wp.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Zaprosiliśmy znajomego do nas. Siedzę z nim w salonie pijemy piwo rozmawiamy na wspólne tematy. W pewnym momencie otwierają się drzwi wpada żona i robi mi awanture że nie dbam o nią że nie może na mnie liczyć jest nieszczęśliwa i jakie to ma życie że mną. Oczywiście że ja nie kocham i mam kochankę. Krzykowi towarzyszył płacz. Znajomy to skromny i nie śmiały facet. Kłotnia trochę trwała później żona mówi że jeśli ja mogę ją zdradzać to ona też może. Chcę rozwodu. Znajomy chciał już wyjść a ta do niego żeby został, zdjęła bluzkę i biustonosz i usiadła mu na kolanach. Jego mina była bezcenna. Ja oburzony wyszedłem z domu. Resztę wiem z jej relacji i z kamerek.oraz z tego co on mi mówił następnego dnia. Jego wersja ze nic z nią nie robił a ona tylko płakała i po chwili poszedł. A tak naprawdę gdy siedziała u niego na kolanach w pewnym momencie zaczynał bawić się jej biustem. Później zgodnie z planem zadzwonił telefon ta wstała i zaczęła się ubierać on też wstal i jeszcze przez chwilę macał jej piersi. Mieliśmy przygotowaną wymówke więc wyszedł. Ze mną gdy rozmawiał o dotykaniu piersi nawet nie wspomniał.... ach ci ludzie. Takich i podobnych zaprogramowanych sytuacji mielismy dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
10 minut temu, Gość Marek napisał:

Zaprosiliśmy znajomego do nas. Siedzę z nim w salonie pijemy piwo rozmawiamy na wspólne tematy. W pewnym momencie otwierają się drzwi wpada żona i robi mi awanture że nie dbam o nią że nie może na mnie liczyć jest nieszczęśliwa i jakie to ma życie że mną. Oczywiście że ja nie kocham i mam kochankę. Krzykowi towarzyszył płacz. Znajomy to skromny i nie śmiały facet. Kłotnia trochę trwała później żona mówi że jeśli ja mogę ją zdradzać to ona też może. Chcę rozwodu. Znajomy chciał już wyjść a ta do niego żeby został, zdjęła bluzkę i biustonosz i usiadła mu na kolanach. Jego mina była bezcenna. Ja oburzony wyszedłem z domu. Resztę wiem z jej relacji i z kamerek.oraz z tego co on mi mówił następnego dnia. Jego wersja ze nic z nią nie robił a ona tylko płakała i po chwili poszedł. A tak naprawdę gdy siedziała u niego na kolanach w pewnym momencie zaczynał bawić się jej biustem. Później zgodnie z planem zadzwonił telefon ta wstała i zaczęła się ubierać on też wstal i jeszcze przez chwilę macał jej piersi. Mieliśmy przygotowaną wymówke więc wyszedł. Ze mną gdy rozmawiał o dotykaniu piersi nawet nie wspomniał.... ach ci ludzie. Takich i podobnych zaprogramowanych sytuacji mielismy dużo 

a gdzieś w knajpie tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
34 minuty temu, Gość Sisi napisał:

Ciekawy temacik. Mój chłopak jest bardzo tym zaintresowany takimi akcjami. Jak chcesz się podzielić doświadczeniem 23sisi23@wp.pl

 

Co dokładnie was interesuje, chcesz akcje z jakimś konkretnym miejscem  imprezą czy zdarzeniem? Mieliśmy tego sporo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
9 minut temu, Gość Marek napisał:

Co dokładnie was interesuje, chcesz akcje z jakimś konkretnym miejscem  imprezą czy zdarzeniem? Mieliśmy tego sporo 

żonę to nakręca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
24 minuty temu, Gość NoOne napisał:

żonę to nakręca?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ma chyba coś z ekshibicjonistki i lubi być w centrum zainteresowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
1 minutę temu, Gość Marek napisał:

Tak

wychodzicie GDZIEŚ JAKIEŚ PRZEBIERANKI ONA BEZ BIELIZNY?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Przed chwilą, Gość NoOne napisał:

wychodzicie GDZIEŚ JAKIEŚ PRZEBIERANKI ONA BEZ BIELIZNY?:)

Też bywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne

Marek to opisz jakaś akcje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
48 minut temu, Gość NoOne napisał:

a gdzieś w knajpie tez?

Na wczasach w Hiszpanii, wieczorem ostatniego dnia poszliśmy do jednego z barów, tutaj jednak był to przypadek. Organizowano tam później wybory Miss mokrego podkoszulka. Prowadzący impreze zachęcał kobiety do brania udziału zgłosiły się trzy. Myślę jednak ze były postawione. Ten DJ chodził po lokalu i wyciągał ręce do kobiet gdy przechodził koło żony ta podała mu rękę i poszła z im. Później dołączyła jeszcze jedna też polka.Wstydzila się co było na scenie widać nigdy nie miała takiej publiczności. Minus taki ze jako jedyna była w stringach. Konkurencja miała małe piersi więc wygrana była pewna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
2 minuty temu, Gość Marek napisał:

Na wczasach w Hiszpanii, wieczorem ostatniego dnia poszliśmy do jednego z barów, tutaj jednak był to przypadek. Organizowano tam później wybory Miss mokrego podkoszulka. Prowadzący impreze zachęcał kobiety do brania udziału zgłosiły się trzy. Myślę jednak ze były postawione. Ten DJ chodził po lokalu i wyciągał ręce do kobiet gdy przechodził koło żony ta podała mu rękę i poszła z im. Później dołączyła jeszcze jedna też polka.Wstydzila się co było na scenie widać nigdy nie miała takiej publiczności. Minus taki ze jako jedyna była w stringach. Konkurencja miała małe piersi więc wygrana była pewna 

a jaką nagrodę dostała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
3 minuty temu, Gość NoOne napisał:

a jaką nagrodę dostała?:)

Szampan 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
13 minut temu, Gość Marek napisał:

Szampan 

fajna zona:) a polałeś ja tym szampanem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
4 minuty temu, Gość NoOne napisał:

fajna zona:) a polałeś ja tym szampanem?:)

Szampan gdzieś nam zginął wtedy, na pamiątkę został jedynie t-shirt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Biustonosz też jej zginął. Sama zabawa była fajna jednak odbiegała od tego co widziałem wcześniej w internecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
1 minutę temu, Gość Marek napisał:

Biustonosz też jej zginął. Sama zabawa była fajna jednak odbiegała od tego co widziałem wcześniej w internecie 

no taaaak: a moze to wszystko widziałeś tylko w necie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
1 minutę temu, Gość NoOne napisał:

no taaaak: a moze to wszystko widziałeś tylko w necie?:)

Nie ukrywamy że dużo pomysłów bierzemy z tv i internetu. Wykonanie jest nasze a przyjemność czerpiemy wspólnie. Wykonanie to tak około 80% praca żony. Czasami samo życie dużo podpowiada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
1 minutę temu, Gość Marek napisał:

Nie ukrywamy że dużo pomysłów bierzemy z tv i internetu. Wykonanie jest nasze a przyjemność czerpiemy wspólnie. Wykonanie to tak około 80% praca żony. Czasami samo życie dużo podpowiada 

a podrywała jakiś facetów np. w klubie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Najważniejsza jest dobra zabawa ten dreszczyk emocji i zazdrości ale przede wszystkim wzajemne zaufanie do siebie. Wszystko planujemy wspólnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
3 minuty temu, Gość NoOne napisał:

a podrywała jakiś facetów np. w klubie?:)

To też przerabialismy kilka razy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
6 minut temu, Gość NoOne napisał:

a podrywała jakiś facetów np. w klubie?:)

Fajnie jest obserwować reakcje niektórych ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
8 minut temu, Gość gość napisał:

zajebista żonka

Wiem, chociaż  niektórzy ja krytykują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Marek napisał:

Zaprosiliśmy znajomego do nas. Siedzę z nim w salonie pijemy piwo rozmawiamy na wspólne tematy. W pewnym momencie otwierają się drzwi wpada żona i robi mi awanture że nie dbam o nią że nie może na mnie liczyć jest nieszczęśliwa i jakie to ma życie że mną. Oczywiście że ja nie kocham i mam kochankę. Krzykowi towarzyszył płacz. Znajomy to skromny i nie śmiały facet. Kłotnia trochę trwała później żona mówi że jeśli ja mogę ją zdradzać to ona też może. Chcę rozwodu. Znajomy chciał już wyjść a ta do niego żeby został, zdjęła bluzkę i biustonosz i usiadła mu na kolanach. Jego mina była bezcenna. Ja oburzony wyszedłem z domu. Resztę wiem z jej relacji i z kamerek.oraz z tego co on mi mówił następnego dnia. Jego wersja ze nic z nią nie robił a ona tylko płakała i po chwili poszedł. A tak naprawdę gdy siedziała u niego na kolanach w pewnym momencie zaczynał bawić się jej biustem. Później zgodnie z planem zadzwonił telefon ta wstała i zaczęła się ubierać on też wstal i jeszcze przez chwilę macał jej piersi. Mieliśmy przygotowaną wymówke więc wyszedł. Ze mną gdy rozmawiał o dotykaniu piersi nawet nie wspomniał.... ach ci ludzie. Takich i podobnych zaprogramowanych sytuacji mielismy dużo 

Jakieś inne ciekawe przygody może coś w urzędach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakieś inne ciekawe przygody może coś w urzędach 

Niestety nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Marek napisał:

Niestety nie 

A z szefem twojm lub jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A z szefem twojm lub jej

U nas problem polega na tym że pracujemy w tej samej firmie. Była taka sytuacja pamiętam W 2008 roku nasza branża zareagowała bardzo negatywnie na kryzys gospodarczy. Miałem być awansowany ale w tych okolicznościach walczyłem już tylko o utrzymanie się w firmie. Mój zastępca został zwolniony mnie doszło obowiązków. Żona też nie miała lepiej. Pojawił się nowy dyrektor młodszy od nas o jakieś 5 lat. Miał fetysz dużego biustu co było widać gołym okiem. Zaczęliśmy kombinować chcieliśmy się nim zabawić. Nie było okazji w końcu trafił się wyjazd na trzy dni ja żona i on. Podczas tej delegacji doszło do spiecią między nim a żona padły naprawdę ostre słowa. Drugiego wieczoru powiedziała że bierze sprawy w swoje cycki. Po kolacji zaprosiliśmy go do naszego pokoju. Żona ubrała się odpowiednio gdy ja zobaczył od razu zmienił ton. Był alkohol my udawalismy że działa na nas bardziej. W końcu usiadła mu na kolanach. Gapil się na jej biust w pewnym momencie położyla jego rękę na swojej piersi. Spoglądał cały czas na mnie. Z czasem nazbierał większej odwagi. Ostatecznie została w samych majtkach. Mojej reakcji nie było żadnej. Ssał i dotykał jej biustu. Jednak zrezygnował i wyszedł. Rano przepraszał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię takie klimaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×