Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Toosiaaa

Facet nie chce się angażować

Polecane posty

Gość Toosiaaa

Jestem w związku od tygodnia jednak nie czuje że w nim jestem .  On odnoszę wrażenie jakby się wstydził.  Nadal ma konto na tinderze na fb jak jego koleżanka pytała czemu nie ustawi że w związku to zmienia temat.. żadnego kocham Cię zaangażowania. Widzę że mu zależy na mnie.. wczoraj z nim rozmawiałam napisał że nie chce podawać serca na tacy bo zrobił to z była i go zdradzala.. I że on się nie zmieni za bardzo.  Ale zależy mu i chce być ze mną. Totalnie nie wiem co robić. Angażować się starać i czekać na jego krok? Czy odrazu go zostawić. Kocham go. Ale ja też mam fatalne doświadczenia z byłym i boję się tak samo jak i on..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

S pie r dalaj z tego działu. Chcesz porady? Zapłać psychologowi, a nie trujesz dvpę innym ludziom, KTÓRZY MAJĄ SWOJE ŻYCIE, EGOCENTRYCZKO! WYPAD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada
1 godzinę temu, Gość Toosiaaa napisał:

Jestem w związku od tygodnia jednak nie czuje że w nim jestem .  On odnoszę wrażenie jakby się wstydził.  Nadal ma konto na tinderze na fb jak jego koleżanka pytała czemu nie ustawi że w związku to zmienia temat.. żadnego kocham Cię zaangażowania. Widzę że mu zależy na mnie.. wczoraj z nim rozmawiałam napisał że nie chce podawać serca na tacy bo zrobił to z była i go zdradzala.. I że on się nie zmieni za bardzo.  Ale zależy mu i chce być ze mną. Totalnie nie wiem co robić. Angażować się starać i czekać na jego krok? Czy odrazu go zostawić. Kocham go. Ale ja też mam fatalne doświadczenia z byłym i boję się tak samo jak i on..

 

Aż się nie chce wierzyć, że to nie fake, ale jeśli, o zgrozo, faktycznie masz taki problem to bardzo Ci współczuję. Nie angażuj się emocjonalnie w takie historie, wyjdziesz z tego poraniona, a niepotrzebnie. Btw mylisz miłość z zauroczeniem, ale jak rozumiem jesteś bardzo młoda. Związek od tygodnia, serio? Zostaw ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toosiaaa

Znamy się 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
2 godziny temu, Gość Toosiaaa napisał:

Znamy się 3 lata

Więc tymbardziej uciekaj od niego. Poza tym on nie chce się angażować, nawet dać ci szansy na dojrzały związek oparty na miłości i poczuciu bezpieczeństwa, widać że ty bardzo chcesz. Nic na siłę, nie rób sobie nadziei bo bardzo się rozczarujesz. Ja bym dała sobie spokój i nie bawiła się w jakieś podzwiązki na pół gwizdka. Albo się chce być  razem albo nie. Tu dwie strony powinny tego chcieć. Proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×