Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emka.

Wypad faceta z kumplami. Przesadzam?

Polecane posty

Gość Emka.
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Niezamaco 😉 Faceci generalnie nie potrafią rozróżniać emocji, bo tego do życia nie potrzebują, ale po co od razu lecieć w denne uogólnienia, spłycać i upraszczać.

Facet to kiepski doradca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Emka. napisał:

Dzięki za takie słowa, typowy hejt mnie nie razi aż taka słaba nie jestem. Bardziej to jak płytka jest osoba nie potrafiąca czytać ze zrozumieniem. Ja nie robię scen, nie płacze, nie szantażuje... Po prostu mam takie odczucia, a nie inne mimo tego, że o to się nie kłócimy.

A bardziej w temacie to wiesz... Coś jest w tym powiedzeniu, że ich to "dobrze karmić i wypuszczać na noc" 😉 Byle nie za często 😛 Dłuższy łańcuch lepiej trzyma 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx

Raz na 2-3 miesiące to nie tragedia, normalne wyjścia. Ty nie wychodzisz z koleżankami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A bardziej w temacie to wiesz... Coś jest w tym powiedzeniu, że ich to "dobrze karmić i wypuszczać na noc" 😉 Byle nie za często 😛 Dłuższy łańcuch lepiej trzyma 😉 

No ratuje mnie to, że te wyjścia są rzadkie więc... 😉 A karmić Go akurat dobrze karmię 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
2 minuty temu, Gość xxxxxxxxx napisał:

Raz na 2-3 miesiące to nie tragedia, normalne wyjścia. Ty nie wychodzisz z koleżankami? 

No ja to taki domator, z małą ilością znajomych ale nie żebym Jego ograniczała... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Emka. napisał:

Facet to kiepski doradca.

Czasem się przydaje- do wytłumaczenia zachowania innego faceta, kiedy sama nie możesz go rozgryźć. Ewentualnie taki WWO, co więcej widzi i rozumie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Emka. napisał:

No ratuje mnie to, że te wyjścia są rzadkie więc... 😉 A karmić Go akurat dobrze karmię 😂

Rok to nie wieczność, bo jakbyście byli już kilkuletnim małżeństwem, to należałoby dorzucić jeszcze dobre łóżko 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Rok to nie wieczność, bo jakbyście byli już kilkuletnim małżeństwem, to należałoby dorzucić jeszcze dobre łóżko 😉 

😄 Akurat z łóżkiem czy coś to My problemów nie mamy. Ja się nie mam o co przyczepić... Dlatego też nie chce robić powodów do niepotrzebnych kłótni przez jakieś wyjścia 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Czasem się przydaje- do wytłumaczenia zachowania innego faceta, kiedy sama nie możesz go rozgryźć. Ewentualnie taki WWO, co więcej widzi i rozumie. 

No tak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Emka. napisał:

😄 Akurat z łóżkiem czy coś to My problemów nie mamy. Ja się nie mam o co przyczepić... Dlatego też nie chce robić powodów do niepotrzebnych kłótni przez jakieś wyjścia 😔

To chyba po prostu to przegadajcie- niech on wie, co Ty czujesz, a co z tym zrobi, to się okaże. Zawsze można pójść na jakiś kompromis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
4 minuty temu, Gość gość napisał:

To chyba po prostu to przegadajcie- niech on wie, co Ty czujesz, a co z tym zrobi, to się okaże. Zawsze można pójść na jakiś kompromis. 

Tak będzie najlepiej, zawsze tak robimy. W końcu tylko rozmową dojdziemy do jakiegoś porozumienia ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Emka. napisał:

Tak będzie najlepiej, zawsze tak robimy. W końcu tylko rozmową dojdziemy do jakiegoś porozumienia ☺️

I zawsze to trochę lżej, jak się człowiek wygada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
3 minuty temu, Gość gość napisał:

I zawsze to trochę lżej, jak się człowiek wygada.

Pewnie... ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×